Konfiguracija do 7000kn. zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 1.450
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija do 7000kn.

Pozdrav, trebale bi mi ideje o konfiguraciji koja će mi poslužiti za 3D modeliranje, programiranje, game-anje, obradu slike (photoshop)...Naime htio bi ako netko može da izvuče maksimum od tih novaca kroz konfiguraciju. Gledao sam već sastavljene ali to je smiješno koliku cijenu stave za nešto što košta puno manje. Naime slabije se razumijem u stolna računala ali htio bi i da ima ssd disk  da se neke stvari brže odvijaju. Unaprijed hvala svima koju utroše vrijeme da mi pomognu! :D 

P.S želje su mi procesor od intel-a  i grafička nvidia. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Konfiguracija do 7000kn.

Evo u ADM-u uzmes ovo!
Dođe oko 7000kn-priblizno sam cijene zbrajao tako da moze bit +/- 10 ili 20 kn.
Procesor i maticnu sam stavio na pretpostavci da neces overklokirat.
16GB rama bit ce ti potrebno za modeliranje (Catia,Autocad,Solid Edge ili koji vec software koristis) i photoshop.
Graficka za 1080p60 skoro svaku igru mozes na ultra igrati sa priblizno 60 fpsa ako i ne stabilno na 60.
SSD se neda ubacit osim ako hoces zrtvovat jedan TB prostora i tu graficku pa stavit nesto slabije tipa RX 470.
Opticki uređaj cisto tolko da nebude kuciste otvor naprijed imalo.A kuciste sam gledao da ti bude cim bolji airflow.Jos mozes uzet neki case fan za 30 kn ako hoces,a inace dobijes jedan straznji exhaust!
Ako nisi blizu Zagreba narucis i dođe ti u roku 2-3 radna dana!Postarina je free!
Ja ti preporucujem ak ti se ne sviđa to bez SSD-a da onda sam nekaj slicno slozi s slabijom grafom.ali da uzmes u ADM-u.Meni su sklopili racunalo u roku od 22sata.Drugi dan od slanja mejla sam isao po racunalo!

14 godina
moderator
online
Konfiguracija do 7000kn.
With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice