Problem HP pavilion G71 ne puni punjac,ne radi

poruka: 9
|
čitano: 3.197
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Problem HP pavilion G71 ne puni punjac,ne radi

Dobar dan, novi sam na forumu, dakle, imam stari HP Pavilion G71 (7godina) te do sad sam promjenio samo punjac,. neki dan mi je prestao puniti laptop te sam mislio da je do punjaca  (probao druga dva isto ispravna ali nije to problem), maknuo bateriju i svejedno probao (posto je moja losa i traje do 20-25 minuta max)., nakraju sam mislio da je dc jack(konekcija na laptopu di se gurne punjac a do te konekcije lampica LED nije radila) te sam zamijenio i taj DC jack- NO BEZUSPJESNO. Znaci laptop ne daje nikakve znakove niti puni niti radi. Molim savjet ? HVALA

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem HP pavilion G71 ne puni punjac,ne radi
loss kaže...

Dobar dan, novi sam na forumu, dakle, imam stari HP Pavilion G71 (7godina) te do sad sam promjenio samo punjac,. neki dan mi je prestao puniti laptop te sam mislio da je do punjaca  (probao druga dva isto ispravna ali nije to problem), maknuo bateriju i svejedno probao (posto je moja losa i traje do 20-25 minuta max)., nakraju sam mislio da je dc jack(konekcija na laptopu di se gurne punjac a do te konekcije lampica LED nije radila) te sam zamijenio i taj DC jack- NO BEZUSPJESNO. Znaci laptop ne daje nikakve znakove niti puni niti radi. Molim savjet ? HVALA

Daju li ti punjači kojima si probao dovoljno struje za taj laptop? Jesi li probao hard reset?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Problem HP pavilion G71 ne puni punjac,ne radi

softwaremaniac,  punjaci daju dovoljno struje, od HP laptopa su također. hard reset kako mislite dugo drzat tipku za upalit /ugasit ?

14 godina
offline
Problem HP pavilion G71 ne puni punjac,ne radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Problem HP pavilion G71 ne puni punjac,ne radi

dobar vecer, nije pomoglo (probao 4 puta)... stvarno neznam odjednom se to dogodilo i ne radi nista.

14 godina
offline
Problem HP pavilion G71 ne puni punjac,ne radi

Javi se kolegi ITElektronika

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Problem HP pavilion G71 ne puni punjac,ne radi

Pozdrav,

Češ malo dati točan model laptopa ili oznaku s matične ploče, ima dosta verzija ploča pa da ne nagađam o kojoj je riječ.

U međuvremenu, baci malo oko na

;

Inače prva stvar koju bi trebalo provjeriti kod mrtvih matičnih ploča.

 

 

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Problem HP pavilion G71 ne puni punjac,ne radi

Odličan video!

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Problem HP pavilion G71 ne puni punjac,ne radi

ITElektronika tnx.

Video je odlican i za nas laike razgovjetan.

Model laptopa G71-333CA, S HP do sada nisam imao problema al kako mi je DC jack bio klimav odmah sam pomislio na to i zamijenio. Serijski broj vjerujem netreba, a ako treba broj maticne budem ga opet rastavio.

LP

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice