Savjet za novi PC

poruka: 19
|
čitano: 5.750
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Savjet za novi PC

Pozdrav ljudi,

 

treba mi vaša pomoć. Kupio sam neki dan maticnu plocu msi h170a pc mate, intel i5 6400, INNO3D nVidia GeForce GTX960 4gb i 16 gb ddr4 memorije. Zanima me koje kučište i napajanje trebam uzeti?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Savjet za novi PC

Također imam GTX 960 4GB I 16GB DDR4 rama.Jedino se razlikujemo i procesoru;moj je i5 6500.Neko kvalitetnije napajanje od 450 ili 500W ce ti bit i vise nego dosta.Za kuciste moras gledat dimenzije da naravno stane sve i da je prozracno.Barem 1 case fan stavi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjet za novi PC

s kim se ti boriš, em je pitanje postavio prije četiri mjeseca, em je neaktivan

...vjerojatno cijelo ljeto guzi čehinje, hebe se njemu više za napajanje i kantu

Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju rabljenog (gaming) PC-a

Znaci prvi nemoj nikako uzimat, to ti je pre-built PC,a MAGAZIN RS se samo kroz njuskalo promovira.Nisu naveli ni model graficke tako da...
Ja ako bih vec kupovao rabljeno uzeo bih ili oglas pod brojem 5 ili 7.Ako hoces igrati nesto novije igre onda jedno od tih dva.Po mogucnosti nabavi neki monitor rezolucije 1366x768 ili tak nekaj slicno 720p.Na 1080p se neces bas proslavit.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 12:20 (vrhovac18).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za novi PC
I kakve veze ima kaj se rs magazin samo kroz njuskalo reklamira ... si ziher??? Ducan je vise nego ok ... btw frend je vlasnik dugi niz godina tako da ..... btw imas i ovdje clanova koji su tam kupovali pa brijem da nije nikada bilo problema ... lp
7 godina
neaktivan
offline
Savjet za novi PC

gle stari neam ja nista protiv Magazin RS-a ali pogledaj racunalo koje su stavili na oglas
na tome se nece bas izigrat ili ako hoce onda ce na low-medium

kaj ste svi tak svadljivi na tom Bug-u?Nisam uopce nista protiv Magazin RS-a napisao!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 18:53 (vrhovac18).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za novi PC

Ma sve 5, nisam mislil niš loše, a kaj se tiče računala .... jbg neka ode na njihov web pa nadje nešto drugo .... a brijem da se može naći ...

ili neka traži na njuškalu .... btw grafička je navedena i dolje sam ss okinul, a za tu lovu do cca 2-2,5k kn bu prije našao nkj polovno nego novo ... lp

7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za novi PC

Ma da al vidis pise R7 series.Sad to moze bit R7 240 sto je very low end kartica a moze bit i R7 260x kaj je dosta bolje :)
Da, svakako bude prije nasel nekaj bolje rabljeno nego novo.Moj frend je na njuskalu nasao jednog lika koji je za 1,5k kn prodaval I7 960 i gtx 460 s 8gb ddr3 rama.Za te pare predobar deal.Al opet velim rezolucija je hm hm.Za 768p na novim igrama je okej al 1080p not so much..

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 20:01 (vrhovac18).
10 godina
offline
Re: Savjet za novi PC
brijalec kaže...

Ma sve 5, nisam mislil niš loše, a kaj se tiče računala .... jbg neka ode na njihov web pa nadje nešto drugo .... a brijem da se može naći ...

ili neka traži na njuškalu .... btw grafička je navedena i dolje sam ss okinul, a za tu lovu do cca 2-2,5k kn bu prije našao nkj polovno nego novo ... lp

 Pise ''Na procesoru'' sto znaci da je zapravo APU. 

Battleog - 191silvinjo
12 godina
offline
Re: Savjet za novi PC
vrhovac18 kaže...

.Moj frend je na njuskalu nasao jednog lika koji je za 1,5k kn prodaval I7 960 i gtx 460 s 8gb ddr3 rama.Za te pare predobar deal.Al opet velim rezolucija je hm hm.Za 768p na novim igrama je okej al 1080p not so much..


Jeli prodaje taj tvoj frend maticnu ^^? ako je x58 :P

7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za novi PC

ne prodaje maticnu!
zasto bi prodavao kad je prije 2 mjeseca uzeo racunalo?

9 godina
neaktivan
offline
Savjet za novi PC

nisam već godinama kupovao PC a sad me jedan traži savjet, pa da se izvučem, pitam vas: koja bi gamer konfiguracija bila dobra za negdje 5000 kn (do 6000 maksimalno). hvala....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjet za novi PC
dadn kaže...

nisam već godinama kupovao PC a sad me jedan traži savjet, pa da se izvučem, pitam vas: koja bi gamer konfiguracija bila dobra za negdje 5000 kn (do 6000 maksimalno). hvala....

 http://www.bug.hr/forum/topic/slaganje-pc-konfiguracija/sklapanje-pc-konfiguracija-5000-do-7000-kn/170221.aspx

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za novi PC
Darko1983 kaže...
dadn kaže...

nisam već godinama kupovao PC a sad me jedan traži savjet, pa da se izvučem, pitam vas: koja bi gamer konfiguracija bila dobra za negdje 5000 kn (do 6000 maksimalno). hvala....

 http://www.bug.hr/forum/topic/slaganje-pc-konfiguracija/sklapanje-pc-konfiguracija-5000-do-7000-kn/170221.aspx

 

 

hvala ali htio sam se više izvući na ono da znadete neku dobru, npr ovako http://www.magazinrs.hr/gaming-racunala/pc-konfiguracije-gotova-racunala-stolna/705/ ili od nekog drugog, da je besplatna dostava npr ili da je iz Rijeke prodavač

 

ima barem 6 godina kad sam zadnji put po komponentama sastavljao sebi konfiguraciju a u međuvremenu jednostavno ništa nisam pratio pa ovako da se ne mučim da netko nabaci savjet za neku gotovu konfiguraciju i gotovo, ionako nije za mene...

13 godina
offline
Savjet za novi PC

odgovor je isti. Na onoj temi ćeš naći sve traženo

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Savjet za novi PC

Pozdrav,

 

Necak mi zeli stolno računalo prvenstveno namijenjeno za gaming... Logika mi nalaže da ne kupujem već konfigurirano računalo, ali se zbilja ne razumijem i trebala bi mi pomoć pri sastavljanju.. Budžet mi je 1000-1200 eura (nadam se da se u tom rangu može složiti nešto dobro :) ). Trenutno sam u Njemačkoj, a mislim da su tu nešto povoljnije cijene, pa ako bi mi netko nešto predložio, ili bar uputio što da tražim, bila bi zahvalna :)

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjet za novi PC
Bazinga123 kaže...

Pozdrav,

 

Necak mi zeli stolno računalo prvenstveno namijenjeno za gaming... Logika mi nalaže da ne kupujem već konfigurirano računalo, ali se zbilja ne razumijem i trebala bi mi pomoć pri sastavljanju.. Budžet mi je 1000-1200 eura (nadam se da se u tom rangu može složiti nešto dobro :) ). Trenutno sam u Njemačkoj, a mislim da su tu nešto povoljnije cijene, pa ako bi mi netko nešto predložio, ili bar uputio što da tražim, bila bi zahvalna :)

 

Hvala unaprijed

Rado bi pomogao, ali ima iskusnija ekipa pa će te bolje savjetovati. Pitaj ovdje:

https://www.bug.hr/forum/topic/slaganje-pc-konfiguracija/sklapanje-pc-konfiguracija-7000-do-10000-kn/170222.aspx?page=245

Nije sretan onaj koji puno ima, sretan je onaj kome malo treba
9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za novi PC

Hvala!!

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice