Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.913.861
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
L3gioNAR00 kaže...
Možeš uzet Normabel ili Diazepam te Moditen tablet.

Bolje liječit uzrok, nego lijekovima posljedicu lošeg tableta.

11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Treba mi tablet do 1500 kn, poželjno da ima velik ekran i održivu bateriju jer bi mi većinom služio za čitanje knjiga, stripova itd... Ne mora imati baš to sve najbolje može biti neki koji je u svemu najbolji ;D.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 0:24 (spartlanin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Ima tko iskustva s ovom stranicom i njihovim tabletima?

www.antelife.com

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
spartlanin kaže...

Treba mi tablet do 1500 kn, poželjno da ima velik ekran i održivu bateriju jer bi mi većinom služio za čitanje knjiga, stripova itd... Ne mora imati baš to sve najbolje može biti neki koji je u svemu najbolji ;D.

http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=110&products_id=10588

15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Treba mi tablet od veličine od oko 8 inča do 1000 kn, samo za čitanje knjiga gledanje kratkih videa u 720p, te za prezentaciju mobilne stranice sa neta, važno samo da ide fluidno da mi ustred prezentacije ne zašteka ({#}).

 

Isto je važno da ima utor za sim karticu, tj. 3g. da mogu iči na net. Gledam ima ih milion od 7", ali to mi izgleda kao veliki mobitel, a 10" nezgodno za držati u jednoj ruci, pa je 8" idealna, ali ponuda u ovom cijenovnom rangu je "mršava", pa sam htio da pitam što vi preporučujete?

 

Hvala na pomoči {#}

 

Valja li ovo što  Tablet

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 23:39 (ivan262).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Koji tablet da uzmem?

Molim preporuku tableta do 2000kn iz ronisa, hg spota ili linksa.

 

Obavezno mora imati 3G (sim utor), ostalo nije toliko bitno...jedino još gps, ali to valjda svi imaju...

 

 

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
assassin.st kaže...

Dopunjavao si ga, ali definitivno što se tiče surfanja, na 9.7" modelima iPada znam da će na internetu izdržati sigurno 14h. Mini modeli vjerojatno malo manje.

 

Evo posto imam osjecaj da je ostalo visiti u zraku, evo screenshot koliko iPadu traje baterija. Osvjetljenje cca 50%, od ovih 18h, cca 3-4h je bilo igranje, ostalo instalacija appova i surfanje. Radi se o iPad 4 modelu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 0:56 (assassin.st).
14 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

trebao bih preporuku tableta. koristio bi ga uglavnom za internet, malo za ucenje.. znaci taj tabelt bi trebao glumiti laptop

neznam sad kako se cijene krecu, jel se moze sta dobro ubrat za oko 1000-1500 kn?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

da li tko posjeduje ovaj tablet samsung galaxy tab S



Uzeo bih si tablet od samsunga, neki koji ima super rezu, gledali bi se filmovi na njega većinski, eventualno nekakve slike i sl.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?
Prvi put kupujem tablet do 500-600 kuna, zapeli su mi za oko Pipo S1 i S3 model. Cijenom su tu negdje ali S1 ima četverojezgreni procesor dok S3 ima dvojezgreni, drugo je S3 ima USB utor dok S1 nema. Tablet bi se koristio za gaming (koliko je to moguće s ovim uređajima), Wi-fi i tu i tamo gledanje filmova. Vaša mišljenja?
Fu**ing posers
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Na tabletu od 500 kn možeš gejmati 2048

Potpis!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?
Ma znam ali neke slabije igrice može, nisam zahtjevan što se toga tiče, najviše će biti za surfanje i pokoji film dok sam na poslu
Fu**ing posers
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Trebam 7-8" tablet do cca 400-500kn pa molim neku preporuku za kupnju.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
tintin kaže...

Trebam 7-8" tablet do cca 400-500kn pa molim neku preporuku za kupnju.

Vivax sa Tiskovog kioska.

Samomrzeći hrvat
9 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Molio bi preporuku za tablet od oko 1000 kn, koji bi služio prvenstveno za čitanje knjiga, učenje i eventualno surfanje po netu, gledanje videa i slično.

Gledao sam neke od Prestigia, ali ne pratim bas tablete pa bi pomoc dobro dosla

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

evo ja danas kupio preko ebay-a za 280 kuna (ako ne budem imao sreće na carini{#} pdv bi trebao biti oko 70 kuna) tablet je 7 inča sa podrškom za "plavi zub" rezolucija je malena 800x480 ali meni treba za auto da ga koristim zajedno sa gps prijemnikom koji imam več neko vrijeme neiskorištenog još iz doba nokie N73, tako da za max 350 kuna koliko bi došao sa možebitnim pdv-om, nije loše

 

http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-7-Android-4-2-Tablet-MID-4GB-A23-Dual-Camera-WiFi-for-Kids-Children-/141342072131?pt=US_Tablets&var=&hash=item20e8a4dd43

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

pozz

molim preporuku za tablet,8 ili 10 incha,full hd,po mogucnosti sa utorom za sim karticu.

koristio bi ga za citanje,surfanje,gledanje filmova. Da,treba imat utor za karticu,bar 32 g,

cijena do 2,5k kn,moze i rabljen..

zbog hitnosti,hitno

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
gamer34 kaže...

 I ne, ne varam se, zaista nema Facebook aplikacija za Android tablete.

 

Ti očito nemaš pojma o Androidu kao ni ja o iOS-u.

To je kao da kažeš da ne postoji Facebook za telefone s Androidom.

Uz toliki broj tableta s Androidom, Zuckerberg bi prije doživio spontano samozapaljenje nego

to dopustio.

Konkretno, na svom Prestigiu imam Facebook aplikaciju, došla stock, baš kao i na moja oba Android telefona.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.8.2014 21:17 (Yo Momma).
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
lmark kaže...

Molio bi preporuku za tablet od oko 1000 kn, koji bi služio prvenstveno za čitanje knjiga, učenje i eventualno surfanje po netu, gledanje videa i slično.

Gledao sam neke od Prestigia, ali ne pratim bas tablete pa bi pomoc dobro dosla

 

Topla preporuka: ubodi si Prestigio 5670c. Ja sam svoj kupio prije par mjeseci za 650 kuna. Znam da zvuči da za te pare ne može biti ništa dobro, ali garantiram ti da ćeš biti zadovoljan. Uređaj ima odličnu razlučivost ekrana (1280x800, mislim), gigu rama, dual core procesor na 1,5 ghz, pa čak i solidan rezultat na benchmarku Antutu (za oko 1k bolji nego Xperia M, koja je recimo tipičan primjer mobitela koji prosječnom korisniku može poslužiti za ama baš sve).

 

Tu je naravno i utor za SD karticu, onako praktično na gornjem rubu.

 

To je inače model koji Tele2 dijeli besplatno u nekim tarifama. Za ovo što si ti naveo bit će ti više nego dovoljan, a vrlo je dobar čak i za igranje (ne budeš vrtio Asphalt 8 na najvišim postavkama, doduše, ali postavke se smanje a ima i drugih igara{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.8.2014 19:45 (Yo Momma).
12 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

O tabletima nemam pojma ništa!

No,moram sinu kupiti nekakav tablet u visini cjene do 650 KN!

Živim u Sl.Brodu,tako da je i izbor ogranićen na Makromediju i Elipso

Jasno mi je da za tu cjenu ne mogu dobiti Bog-zna-što,ali eto situacija je takva i uvjeti su takvi{#}

 

 

 

   Molim za preporuku najboljega od ponuđenih!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Kao i prethodnik, ne znam ništa o tabletićima, ali zaključio sam da trebam prijesnosni što manji komad hardvera za igranje određene web browser igre.

Ta igra nema podršku za android već kaže sljedeće:

 

To play ..... you need a current browser (Internet Explorer, Mozilla Firefox or Chrome are recommended), Flash version 11.7 (or higher) and a working internet connection. Additionally your PC should have at least 1 gigabyte of RAM, a CPU with 1,5 GHz and a video card that supports DirectX 9 or OpenGL.

 

Koliko kužim trebam tablet s vindozama, flashom i mrežnom odnosno WiFi-jem.

Može pomoć ?

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Ok nažalost nitko mi nije odgovorio pa sam sinu kupio meanIT promise M759

Nije bio skup-na akciji XD!

 

  Eh sada imam par "kretenskih" pitanja:

-Kako u njega instalirati igrice i odakle ih skinuti?

-Ima li negdje turotial kako to obaviti,ili mi vi možete odgovoriti?

 

  Unapred zahvalan!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
@asta. Treba ti tablet s podrskom za flash player. To je danas malo teze slozit ako se ne posjeduje opce znanje (a i upitno hoce li ta igra dobro raditi). Jedino mi Microsoft Surface pada na pamet s full windowsima, ali to je iznimno skup komad hardwera.
@milka. Aplikacije skidas sa google play store (ili trgovina play na hrvackom). Prilikom ulaska zatrazit ce te gmail racun s kojim se ulogiras ako prethodno vec nije ucinjeno.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
11 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Nikako ne vrijedi te razlike asus je odlican tablet, ako bi vec isao na samsung t4 onda radije uzmes nexus 7 32gb

16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
roby27 kaže...

Nikako ne vrijedi te razlike asus je odlican tablet, ako bi vec isao na samsung t4 onda radije uzmes nexus 7 32gb

Čak ni zbog 3G podrške? (ako nemamo WiFi pristup)

 

Sry, Nexus 7 i Galaxy T4 su mi daleko van budžeta (kad vidim što nude a koliko koštaju)..prosječnoj osobi neće biti toliko bitno

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 12:22 (Ziga).
11 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Ne kuzim ja tebe, gdje pise da samsung i asus imaju 3G?

 

 

16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
roby27 kaže...

Ne kuzim ja tebe, gdje pise da samsung i asus imaju 3G?

 

 

Oprosti moja greška dok sam pisao gledao sam opis modela LENOVO IDEAPAD A5500 koji ima 3G (Data)

 

Kakav je taj Lenovo?

11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Ne znam za Lenovo...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Ziga kaže...
roby27 kaže...

Ne kuzim ja tebe, gdje pise da samsung i asus imaju 3G?

 

 

Oprosti moja greška dok sam pisao gledao sam opis modela LENOVO IDEAPAD A5500 koji ima 3G (Data)

 

Kakav je taj Lenovo?

 

Ja imam taj A5500 i zadovoljan sam. Pazi kod kupnje jer ti cijena varira i do 500 kuna ( ako nije zabranjeno reklamirati najjeftiniji kaj sam našao HG spot web-1077 kuna )

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice