Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.907.410
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Kupio sam preko Amazon IT.,cijena sa dostavom 309 eura,u svim elementima brzina je neupitna.Do sada sam koristio više Tabova,uglavnom Samsung serije S.Neusporedivo.Nevidim problem sa adapterom za slušalice.

16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Buki6 kaže...

Nevidim problem sa adapterom za slušalice.

 pa može se desiti situacija da ne možeš u isto vrijeme koristiti slušalice dok se tablet puni

5 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Baterija je dosta dobra na Huaweiu M5,tako da je istovremeno punjenje i nemogućnost slušalica,mogu reći,mali problem!?

Svatko neka procijeni,što mu treba i odgovara.

13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Bass kaže...

3000kn za pošten tablet . osnovne radnje, fb, 

 Pozdrav kolega. Za osnovne radnje, ovaj Acer je dobar izbor. 4 GB RAM memorije, Full HD ekran, 10.1 inča. Ostalo je sve dosta slabije, ili je iz trgovine Extreme Digital. Dosta forumaša je imalo problema sa tom trgovinom, pa ne preporučujem baš kupovinu iz tog dućana. Ali ako želiš ići na vlastitu odgovornost(), slobodno se javi da pogledamo tablete. Moje osobno mišljenje je pogledati u našim trgovinama. Nadam se da sam pomogao, pozz :)

Wolverine kaže...
Buki6 kaže...

 

Huawei MediaPad M5 10.8 Lte Tablet Pc (Kirin 960 Series,eMMC 32 GB,4 GB RAM)

 

Moje je mišljenje da je to trenutno,najbolji android tablet,na svijetu.

 paaa, sudeći po ovoj recenziji: https://www.notebookcheck.net/Huawei-MediaPad-M5-10-8-inches-LTE-Tablet-Review.298096.0.html

wifi networking mu je spor, gps baš ne funkcionira kako treba, nema izlaz za slušalice nego ihse mora preko usb-c porta spajati

 

i nema ga baš kod nas za kupiti, samo ga nude tiamobiteli i to po narudžbi , vjerojatno sa Amazona

 Pozdrav kolege. Tablet je dobar, složit ću se, ali ima nekih mušica, kao što je navedeno na recenziji. Također, ne znam kakvo je stanje sa nabavom u Hrvatskoj, tako da osobno ne bih preporučivao nešto što nije dostupno kod nas, ili da ga ima neka hrvatska trgovina pa da se bar može pogledati/isprobati. Pozz :)

Buki6 kaže...

Baterija je dosta dobra na Huaweiu M5,tako da je istovremeno punjenje i nemogućnost slušalica,mogu reći,mali problem!?

Svatko neka procijeni,što mu treba i odgovara.

 Pozdrav kolega. Ovisno što mu je potrebno, isto tako možemo o brzom punjenju/micro SD utoru na mobitelima, da li je potrebno to, notch, 18:9 dizajn (itd). Ako je nekome to potrebno, onda će zaobići Huaweijev tablet. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
16 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Da li trenutno u HR ducanima u rangu do oko 2200 kn postoji tablet isplativiji od Samsung Galaxy Tab T585 a da ima SIM karticu? Koliki je nedostatak (i da li je) sad dok je vec izaso Oreo kupovati uredjaj s Marshmallow-om? Da li u tom cjenovnom rangu postoji tablet s 3 GB RAM-a i novijim Android-om?

Chupo
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 1:08 (Chupo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Koji tablet da uzmem?

AFAIK, trebalo bi da postoji upgrade na 7.0, ali mislim da postoji bolji kandidat: Lenovo Tab 4 10 Plus LTE za 1880kn. 3GB RAM na Lenovu umesto 2GB na Samsungu, Android 7.1 out of the box i zvanično obećan upgrade na Oreo 8.1 do kraja godine, a mislim da je i SoC nešto brži (i CPU i GPU).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Ivan(4) kaže...

AFAIK, trebalo bi da postoji upgrade na 7.0, ali mislim da postoji bolji kandidat: Lenovo Tab 4 10 Plus LTE za 1880kn. 3GB RAM na Lenovu umesto 2GB na Samsungu, Android 7.1 out of the box i zvanično obećan upgrade na Oreo 8.1 do kraja godine, a mislim da je i SoC nešto brži (i CPU i GPU).

 Ovo stvarno izgleda daleko bolja opcija u tom cjenovnom rangu - mislim da ne trebam dalje traziti. Tnx!

Chupo
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Ivan(4) kaže...

AFAIK, trebalo bi da postoji upgrade na 7.0, ali mislim da postoji bolji kandidat: Lenovo Tab 4 10 Plus LTE za 1880kn. 3GB RAM na Lenovu umesto 2GB na Samsungu, Android 7.1 out of the box i zvanično obećan upgrade na Oreo 8.1 do kraja godine, a mislim da je i SoC nešto brži (i CPU i GPU).

 Pozdrav kolega. Radije ne bih preporučio tablet, nego tablet iz EDigitala, pogotovo iz razloga garancije, o čemu je već dosta pisano na forumu.. Pozz :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Samsung Galaxy Tab A6 (2016) dolazi sa Nougat 7.0 out of the box. Stigao prije nekoliko dana iz Vipa, produžio ugovor. Definitivno odličan tablet za te novce.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2018 19:29 (GreenLife).
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav svima. Trazim tablet iskljucivo za fiskalnu kasu. Nije mi bitna ni kamera ni pikseli. Bitna mi je memorija dobra i dobar procesor da ne steka. Neke preporuke?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Bok svima.Dali netko zna koja baterija ide za tablet meanit q760.Jedno vrijeme se nije koristio ,a onda se baterija napuhnula.Unaprijed hvala i lp

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Wolverine kaže...

napokon sam se odlučio zamijeniti svoj Huawei Media pad 7 Lite koji je odslužio svoje, sa 10" tabletom

 

 

https://www.links.hr/hr/tablet-racunalo-acer-iconia-b3-a50-nt-lexee-002-10-1-ips-multitouch-fhd-quadcore-mediatek-mt8167a-1-50ghz-2gb-32gb-flash-wifi-bt-microsd-kamera-android-8-1-srebrno-010112098

+ veća rezolucija ekrana (1920x1200)

- manja baterija (6100mAh)

 

 

 nakon dva tjedna upotrebe ovog tableta (Acer Iconia B3 A50 10") mogu reći sve najbolje o njemu. nisam našao do sada neku zamjerku.

sve radi glatko, bez zastajkivanja, igre, Kodi, Max tv to go i sl. 

 

dakle, ako se netko odluči na ovaj tablet neće pogriješiti

16 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav

Interesira me neki povoljni tablet koji ima ulaz za SIM i da podrzava 4g (koristio bi ga sa Internet Posvuda opcijom iz T-Com)?

Ekran min 8"

RAM - Min 2GB

ROM - Min 16GB

 

Moze kod nas ili negdje vani ali sa EU skladista.

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
djigibao kaže...

Pozdrav

Interesira me neki povoljni tablet koji ima ulaz za SIM i da podrzava 4g (koristio bi ga sa Internet Posvuda opcijom iz T-Com)?

Ekran min 8"

RAM - Min 2GB

ROM - Min 16GB

 

Moze kod nas ili negdje vani ali sa EU skladista.

 što tebi znači povoljni?

5 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav, kupujem tablet i dobro su došla mišljenja i preporuke. Služio bi pretežno za youtube, netflix, čitanje i surfanje, eventualno skype. Max 1500kn 

Ne razumijem se previše, no ovo je neki moj izbor. Nešto od tog možda? 
Huawei MediaPad T3 
- sa ili bez LTE? 


Lenovo Tab 4 ZA2J0060BG

Acer Iconia One 10 B3-A40

 

Acer Iconia B3-A50
- skuplji od predhodno navedenih, no čini mi se u puno bolji (?)

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
...od 1000-1500kn (ukoliko je to malo mozda bi isao do 2000kn, ali mislim da se da naci i jeftinije).
Sluzio bi prvenstveno kao ruter a onda povremeno i za surfanje/youtube.
Sve sto je bolje od sadasnjeg Vivax TPC-81203G
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Dexx kaže...

Pozdrav, kupujem tablet i dobro su došla mišljenja i preporuke. Služio bi pretežno za youtube, netflix, čitanje i surfanje, eventualno skype. Max 1500kn 

 


Acer Iconia B3-A50
- skuplji od predhodno navedenih, no čini mi se u puno bolji (?)

 

 

 kupio ga prije 2 tjedna i sve najbolje mogu reći o njemu. nećeš pogriješiti ako ga kupiš. kupi i sd karticu od 32gb (oko 100kn). možeš ju koristiti na dva načina: kao nadogradnja integrirane memorije (sa 32 na 64gb) za instalaciju aplikacija ali onda će biti formatirano tako da ga samo tablet može koristiti, ili kao removable media , pa se na njega ne mogu instalirati aplikacije ali se može koristiti za prebacivanje sa i na tablet slika,filmova itd. i bit će čitljivo u čitačima kartica ili laptopima, fotoaparatima

5 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Padne odluka na Acer Iconia B3-A50, no u međuvremenu skužim i Acer Iconia One 10 - B3-A50FHD i sad sam u dilemi 
Help! 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Koji tablet da uzmem?
Dexx kaže...

Padne odluka na Acer Iconia B3-A50, no u međuvremenu skužim i Acer Iconia One 10 - B3-A50FHD i sad sam u dilemi 
Help! 

 Koliko vidim to je isti model, ali Links ima krivu sliku. Mislim da ne to na slici A3-A50 model.

16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
djigibao kaže...
...od 1000-1500kn (ukoliko je to malo mozda bi isao do 2000kn, ali mislim da se da naci i jeftinije).
Sluzio bi prvenstveno kao ruter a onda povremeno i za surfanje/youtube.
Sve sto je bolje od sadasnjeg Vivax TPC-81203G

 

...ideje?

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Zapeo mi je za oko tablet ACER Iconia 10 - A3-A50. Jel dobar? Jel ima nešto bolje u tom cijencvonom razredu? Možda do 3000? S tipkovnicom ak je moguće ali nije nužno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Imas za 2700kn ipad 2018. Mogu reci. Da jos do sad nisam vidio tablet koji tako radi, graden je kako treba i koji ce imati nadogradnje jos nekoliko godina. Samo se treba naviknuti na ios.

Xperia XZ2 4/64
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Imam lenovo tab 2 a50 8 inc....kupio bi novi neki od 8 incha s 2 gb i 16gb nemora imati za sim..bitno da ima wifi bateriju barem 4500 sluzit ce djetetu za igrice i gledanje netflixa i surf..preporuke?

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

gledao tab 4 8 inch lenovo i huawei t3 8 inch...koji preporucate....huawei je jedno 150 kn jeftiniji

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Ipad 5th gen 128GB 3000kn ili Ipad 6th gen 32 GB isto za 3000kn - šta je bolje?

 

U obzir isto dolazi neki android tablet isto za 3000kn, koje preporuke imate?

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

ako ti prostor nije bitan 6ht gen 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Prostor nije tolko bitan :)

A android, za te novce nema nista onako sto bi moglo potrajat par godina?
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Koji tablet da uzmem?
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 17:35 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Mipad4 je best buy. 

5 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Huawei MediaPad M5, još uvijek, najbolji.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice