Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.908.252
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
d666sermek kaže...
evo, kupio i ja Mi Pad 4 (4/64 WiFi + LTE) u Honorbuy.
tablet, preklopna maska, kaljeno staklo i postarina(43usd) sve zajedno za 315usd. platio u srijedu, danas HP dostavio (brutalna brzina dostave) bez dodatnih troskova.
ovi tamo mi predinstalirali Google servise (iako sam ih zamolio da ne diraju) pravdajuci se da sve uredaje otvaraju radi provjere ispravnosti.

evo, dosad imam 4h SOT, malo istrazujem... tablet mi se jako svida. dvoumio sam se 10" ili 8". kupio 8" i ispalo mi taman.
uzeo ovaj s LTE pa nek se nade, nikad neznas kak ces gdje na putu biti s WiFi, a necu propast za razliku.

 Možeš linkat trgovinu ?

12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
honorbuy.com

upises pod kupone "racunalo"
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Frendu bi trebao 10" tablet do 1000 kn,barem 2 GB RAM-a i neki solidan procesor,samo da je cijena sa davanjima u HR,može +-100-200 kn,hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Ako želi, ima novi tablet u Tele2 još uvijek traje akcija do 30.9. Za te novce je super, radi na sve mreže, ima utor za microsd i nano sim karticu, al ak oće nešto bolje, jače, onda nek naruči s neta.

Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Postarija osoba bi kupila tablet za čitanje vijesti i povremeno slušanje glazbe. Budžet je 1200hrk, give or take. Što biste preporučili?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

 uzmi ovaj iz Tele2 ponude, 750kn i vozi...i više nego dovoljan za tako nešto

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Kupija sam na kraju HUAWEI T3 10 priko tele2 popusta.. Sad mi treba pomoć.
Posto vas ovdje dosta ima taj tablete ako mi more neko rec kako je napravi root tableta i ako mi moze poslat na pp korake da ne bisto zafrknija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Root je nemoguć, huawei više ne daje kodove za unlock
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
5 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Je li mogu s tabletom ići na internet koristeći bonbon sim karticu kao kod mobitela?

Što trebam paziti najviše?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Ne mogu viirovat da neki hakeri nisu uspili probir zasiti... Sad znaci necu ni moci staviti u budućnosti neku cistu neofecijalnu verziju androida😥
7 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Preporuka iz osobnog iskustva koji tablet evo smjernica.

 

Domaće trgovine zbog garancije.

Korištenje tableta : live tv,You tube,foto ....

 

Cijena : 1500 - max. 2000 kn.

Zaslon : 10"  Full HD obavezno

RAM  3 gb

ROM 16 - 32 GB

PROC:  Snapdragon noviji

WIFI + LTE 4G - Da se može sa njim i telef.

Kamera mi nije jako bitna.

 Baterija : Jača 

Navalite za ozbiljne preporuke.

 

👌

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji tablet da uzmem?
Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Gdje da kupim tablet u EU bez dodatnih davanja?

 

Ili pak da uzmem na njušci, zapeo mi za oko samsung galaxy tab E. Stvarno mi ne treba ništa extra. Za početnika.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 13:58 (MUĆAK).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
MUĆAK kaže...

Izbor sam skratio na ova dva  tableta koji  je  bolji izbor ,Samsung je nešto skuplji.

 

 

Ponuda u Tele 2. uz tarife na kojoj sam i sada za 169 kn.mj

 

Samsung Galaxy Tab A2016 10,1" (T585N) LTE

 

Samo uređaj 24mj x90 kn = 2160kn

Mjesečno plaćaš259 kn = 

mjTarifaBEZBROJ GB169 kn +

mjOpcija uređaj90 kn/mj

 

Odmah plaćaš1 kn

 

 

Huawei MediaPad T5 10"

Samo uređaj  24mj x 45kn=1080kn

 

Mjesečno plaćaš  214 kn =

Tarifa BEZBROJ GB169 kn/mj + Opcija uređaj45 kn/mj

Odmah plaćaš 69 kn.

 

 

 https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/internet/huawei-mediapad-t5-10/mbb74/?typid=2&pid=43

7 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Zbog manjih dimenzija kupio bih tablet od 8" e sad većina od njih ima rezoluciju HD 1280x800 a htio bih 8" 
FHD 1920x1200 zbog gledanja filmova,live tv, i da ima podršku za Sim 4G .
Preporuka .

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
@mućak

Ako bi naručio izvana preporučujem Xiaomi Mi Pad 4, čini mi se da ih još uvijek nema kod nas. Cijena mu je oko 1800 kuna.

Koristim ga već dva mjeseca i jako sam zadovoljan.

Proguglaj za specifikacije, ugrađen je Snapdragon 636, jako brz procesor, 4 gb rama i 64 gb interne memorije, vrti sve bez problema.
Tempus fugit
7 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
robisierra92 kaže...
@mućak

Ako bi naručio izvana preporučujem Xiaomi Mi Pad 4, čini mi se da ih još uvijek nema kod nas. Cijena mu je oko 1800 kuna.

Koristim ga već dva mjeseca i jako sam zadovoljan.

Proguglaj za specifikacije, ugrađen je Snapdragon 636, jako brz procesor, 4 gb rama i 64 gb interne memorije, vrti sve bez problema.

 Je to Xiaomi Mi Pad od 8" ili 10"  jer meni bi više odgovarao ovaj od 8"  jel to sa SIM utorom  znači radi super i na kojem si ga to web shopu kupio.

Možda ga prodaju ovaj Mađarski web shop Extra digital baš ću pogledat.

11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Bok društovo 

 

 

Imam pitanje pa ako mio netko može pomoći uglavnom za ženu i mene je potreban tablet od 8 il 10 inča ( prepostavljam bolje uzeti 10 inča radi gledanja filmova i surfanja ) pa me zanima neka preporuka bitno mi je samo za interenet i gledanje filmova da sve ide glatko i bitno da mi da je cijena ok ( Dobiveno = Uloženo ) pa sam dobio preporuku za ovaj tablet pa me zanima jeli za moje potrebe predobar ili https://www.honorbuy.com/1521-xiaomi-mi-pad-4-plus-4gb-ram-64gb-rom-lte-tablet-pc-black.html?search_query=xiaomi+mi+pad+4+pro&results=927  ?

Ako se odlučim naručiti preko honor buya zanima me da li cu imati problema s carinom i vidim da imaju dostavu iz EU ? Jeli ima neko iskustva s naručivanjem s honorbuya ?

 

Zahvaljivam na odgovoru .

 

Lijep pozdrav 

peostojic

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Moze preporuka tableta 10 inca do nekih 1200kn?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav

 

kakvi su CHUWI tableti?

Ima ih na Gearbestu na dobrim popustima, pa me zainteresiralo...

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

U Tele 2  imaju u ponudi noviji model 

Huawei MediaPad T5 10" 

ali isto sa 2 /16 GB što mi se čini  jako malo memorije ,čitao sam na stranim forumima da proguta 75 % RAMa i

6-7 GB ROMa tako da ostane malo za fluidan rad.

Tko ga ima jel to tako.

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav!

 

Zanima me jeli netko od vas ulovio prošle godine kakav dobar Black Friday popust na 9.7 inchni iPad? I u kojoj trgovini, pa da ih pratim i ove godine.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2018 18:24 (Simply).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Uzeo danas Samsung Tab A T580. Prvi dojmovi su ok. Tablet za cijelu obitelj. Klinci mogu uredno igrati igrice koje inače igraju, YouTube... Lagano se naprave odvojeni računi. Kids mode je odličan. :) U izboru je presudilo 32GB, dobar full HD zaslon i trajanje baterije.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
@Sil, imam ga već 15 mjeseci, verziju sa 16 gb, isti kao 1.dan, apsolutno zadovoljan.
HZV
7 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
spilice05 kaže...
@Sil, imam ga već 15 mjeseci, verziju sa 16 gb, isti kao 1.dan, apsolutno zadovoljan.

 Jel to imaš Samsung tab 580 to je WIFI bez LTE ,ja bi uzeo u TELE2 ovaj model 585 sa LTE čini mi se 2/16GB. to je malo RAMa i ROM a ali čini mi se da je bolji i kvalitetniji od Huawei mediapad T5 10.
Imaš ga dosta vremena pa te molim za odgovor kakva je kvaliteta slike kad se gleda You tube,HD stream ,zvuk i na kojoj je sada verziji Androida i jel imao redovite update firmware jer to je kod Huaweia veliki minus.
Kad imaš vremena odgovori mi .

10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Da, imam verziju 2/16, bez LTE i zadovoljan s svime što si napisao. Update je uredan, ako se ne varam trenutno na Nougatu, kvaliteta slike skroz ok, i HD filmovi na Kodiju i stream sportskih programa isto.

 

Ali, sugeriram da ga negje isprobaš uživo, Sancta Domenica ga mislim ima kao izložbeni primjerak.

 

 

HZV
6 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

tablet za prvenstveno za čitanje dokumenata, provjeru maila, facebook i surfanje- dobila sam 2 ponude, kojeg biste mi preporučili? hvala!

 

https://www.instar-informatika.hr/tablet-huawei-mediapad-t3-10-wifi/149541/product/ 

 

1200 kn 

 

ili

 

Tablet VIVAX TPC-101 3G, 10.1", 2GB, 16GB 950 kn

 

raspitala sam se i o tabletima na pretplatu- tcom nudi ovo: Samsung Galaxy Tab ,na najvećem popustu, ima 8Mpix kameru, 32 GB memorije i 2GB radne memorije uvjet je aktiviran trajni nalog i e-račun, bez trajnog naloga  30,55kn/36 mjeseci + 169kn za tarifu, Android sustav

 

bnet A1 nudi ovo:  https://www.a1.hr/webshop/tableti-i-laptopi

 

meni ne treba tablet za po doma već za putovanje, dakle trebala bih imati mobilni internet- isplati li se više uzimati na pretplatu ili kupiti uređaj u nekoj trgovini? hvala!

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 10:12 (rayoflight).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
rayoflight kaže...

tablet za prvenstveno za čitanje dokumenata, provjeru maila, facebook i surfanje- dobila sam 2 ponude, kojeg biste mi preporučili? hvala!

 

https://www.instar-informatika.hr/tablet-huawei-mediapad-t3-10-wifi/149541/product/ 

 

1200 kn 

 

ili

 

Tablet VIVAX TPC-101 3G, 10.1", 2GB, 16GB 950 kn

 

raspitala sam se i o tabletima na pretplatu- tcom nudi ovo: Samsung Galaxy Tab ,na najvećem popustu, ima 8Mpix kameru, 32 GB memorije i 2GB radne memorije uvjet je aktiviran trajni nalog i e-račun, bez trajnog naloga  30,55kn/36 mjeseci + 169kn za tarifu, Android sustav

 

bnet A1 nudi ovo:  https://www.a1.hr/webshop/tableti-i-laptopi

 

meni ne treba tablet za po doma već za putovanje, dakle trebala bih imati mobilni internet- isplati li se više uzimati na pretplatu ili kupiti uređaj u nekoj trgovini? hvala!

2 GB RAM-a na Nougatu, užas. Bježi od Androida s 2 gige rama, gledaj min 3-4 GB.

 

 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav ekipa,

 

Tražim 10'' tablet.

Htio bih da bude barem 3/32, jer mi se čini da sve manje do toga na andriodu i nije neka sreća (ispravite me ako griješim).

Također bi bilo dobro da je full HD.

 

Olaniram ga za BF kupiti pa cijenu ni sam ne znam, ali što manje to bolje

 

Čini mi se da u tom slučaju najbolja opcija huawei mediapad m5 lite


Ako imate neki drugi prijedlog prihvaćam prijedlog.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice