Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 - Wifi problem

poruka: 5
|
čitano: 6.227
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 - Wifi problem

Znaci kupila sam si navedeni tablet i jucer ga prvi put koristila i ev sada malo, medutim muci me tj. bolje receno ludim jer mi nevata bas dobro wifi signal a 2m je od mene doslovno...znaci mob mi normalno vata dok on ponekad i to ako..sad neznam jel to normalno za taj tablet ili ne?? jel se tu da sto napraviti?? ili bolje da ga prodam dok si zivce pojela nisam i uzmem neki drugi?? HELP

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 17:11 (Miki_16).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 - Wifi probl
Jesi li probala ažurirati tablet?
Sjećam se da kada su došli prvi Prestigiovi mobiteli, da je bio 4300 model koji nije dobro hvatao signal za SIM karticu, pa si ga morao ažurirati da proradi.
Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
offline
Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 - Wifi problem

Radi sada super, medutim vratila sam ga isti dan u kutiju i odlucila se za prodaju..zivcira me taj android na tabletu..pola stvari nemogu napraviti sto mi treba..kupujem si windows tablet..je da su skuplji ali nema veze

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 - Wifi problem

Imam isti problem, katastrofalan prijem wifi signala, i pucanje istog. Napravio sam update sustava. Ima li tko rjesenje? Hitno, hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 18:55 (DEEMon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 - Wifi probl
DEEMon kaže...

Imam isti problem, katastrofalan prijem wifi signala, i pucanje istog. Napravio sam update sustava. Ima li tko rjesenje? Hitno, hvala!

Ima nesto na ruskom, ali ne mogu razumjeti sta rade. Link

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice