Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

poruka: 447
|
čitano: 176.041
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Na crno jaje se pojavila zanimljiva akcija http://www.crnojaje.hr/Deals/Details/1482 . 

Tablet se čini skroz u redu, a prodaje se za smiješne pare. 

Zanima me ima li tko iskustva s tim tabletom, s firmom koja je navedena kao prodavač i zna li tko garantira li crno jaje povrat novca ako je ovo navlakuša?

Firma koja prodaje je PETERFAJ D.O.O. Mate Vlašića 20, 52440 Poreč.

Također je naveden site www.ivenmart.com koji ima što kopije, što originale po smješnim cijenama (HTC 8x za 170$, SGS 3 170$, Nexus 10 319$..)

Ako ima netko iskustva s navedenom firmom i sajtom, slobodno pišite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
sweeth kaže...

Na crno jaje se pojavila zanimljiva akcija  http://www.crnojaje.hr/Deals/Details/1482  .

Tablet se čini skroz u redu, a prodaje se za smiješne pare.

Zanima me ima li tko iskustva s tim tabletom, s firmom koja je navedena kao prodavač i zna li tko garantira li crno jaje povrat novca ako je ovo navlakuša?

Firma koja prodaje je PETERFAJ D.O.O. Mate Vlašića 20, 52440 Poreč.

Također je naveden site  www.ivenmart.com koji ima što kopije, što originale po smješnim cijenama (HTC 8x za 170$, SGS 3 170$, Nexus 10 319$..)

Ako ima netko iskustva s navedenom firmom i sajtom, slobodno pišite.

  Naručio sam 2 komada, nekoliko ljudi koje znam isto tako. Koliko sam čitao, tablet je stvarno solidan, postoje već i ROM-ovi i razni tweakovi. Valjda nije neka navlakuša. Na crno-jaje piše da je prvotna cijena 800 kn, što je realna cijena za njega, a mislim da crno jaje ne bi stavilo to u ponudu da je neki fake. Nadam se da nisam u krivu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Vidim da broj prodanih raste, ali i da je akcija kratkog trajanja. Moguće da netko samo želi uzet pare na prevaru, a opet, možda je prava akcija. Ja ću probati kontaktirati crno jaje u vezi nekakve garancije. 

Cijena proizvoda na nekim stranicama je iznad 1000kn pa je meni i ovih 800 već sumnjivo.

 

EDIT: izgleda da neće biti ništa od garancije, jer lijepo piše u uvjetima:

 

Za sve eventualne nedostatke u vezi s isporukom ili manjkavosti proizvoda ili usluga koje Partner pruža odgovoran je isključivo taj Partner. Pravi klik ni na koji način ne može biti odgovorna za bilo kakve nedostatke proizvoda ili usluga koje promotivno prodaje.

 

A opet, pravila o povratu kažu

 

Povrat novca vršimo isključivo ukoliko partner čiju ste ponudu kupili putem naše web stranice nije u mogućnosti izvršiti uslugu za vrijeme trajanja iskoristivosti kupona. Povrat sredstava vršimo u roku od 14 dana nakon što ste nam dostavili sve potrebne podatke na email info@crnojaje.hr

 

Povrat novca nije moguć za potvrde kojima je istekao rok iskoristivosti naveden na svakom pojedinačnoj potvrdi, bez obzira na uzrok nemogućnosti korištenja kupona.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 2:27 (sweeth).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
sweeth kaže...

Vidim da broj prodanih raste, ali i da je akcija kratkog trajanja. Moguće da netko samo želi uzet pare na prevaru, a opet, možda je prava akcija. Ja ću probati kontaktirati crno jaje u vezi nekakve garancije.

  Kažem, sumnjam da bi crno jaje išlo u to da je neka muljaža. Javi ako ti odgovore.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
online
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
sweeth kaže...

Na crno jaje se pojavila zanimljiva akcija http://www.crnojaje.hr/Deals/Details/1482 . 

Tablet se čini skroz u redu, a prodaje se za smiješne pare. 

Zanima me ima li tko iskustva s tim tabletom, s firmom koja je navedena kao prodavač i zna li tko garantira li crno jaje povrat novca ako je ovo navlakuša?

Firma koja prodaje je PETERFAJ D.O.O. Mate Vlašića 20, 52440 Poreč.

Također je naveden site www.ivenmart.com koji ima što kopije, što originale po smješnim cijenama (HTC 8x za 170$, SGS 3 170$, Nexus 10 319$..)

Ako ima netko iskustva s navedenom firmom i sajtom, slobodno pišite.

A čuj taj Onda Tablet je dobar, nije to nekaj palo s kruške kolko ja vidim. Za tu lovu to je super bez greške, e sad kaj se tiče legalne i normalne garancije kod nas hm.{#}Nevinašce

 

http://www.onda-tablet.com/onda-v812-quad-core-tablet-pc-android-allwinner-a31-wifi-hd-2160p-dual-camera-16gb.html

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 2:54 (rambox).
14 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

evo vidim na ovoj web stranici sa strane sta su stavili da to ka valja
http://www.ivenmart.com/views.asp?hw_id=146
uzet ili ne uzet...

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Ja sam ga naručio, ustvari još čekam da naruđba prođe...

 

Za te pare je odličan, ako dođe i ako bude radio{#}

 

Javim dojmove.

 

PS Izvještavat ću step by step...

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 10:24 (filterini).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
filterini kaže...

 

Javim dojmove.

Dok dodu dojmovi prođe akcija {#}

Come to the dark side.... we have cookies :)
14 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

evo vidim po netu da kazu za bateriju da traje 3-4 sata prikazivanja videa, jel to valja posto se ne kuzim u tablete

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
alias_noname kaže...

evo vidim po netu da kazu za bateriju da traje 3-4 sata prikazivanja videa, jel to valja posto se ne kuzim u tablete

 

Meni na ipadu bi trajala dobrano preko 10 pa si ti vidi. Za te pare je solidno.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
alias_noname kaže...

evo vidim po netu da kazu za bateriju da traje 3-4 sata prikazivanja videa, jel to valja posto se ne kuzim u tablete

To je ok, lošije od high end tableta ali nije za bacit.

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 10:45 (Kordy).
14 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

a kakav bi bio ovaj tablet da mi prikazuje pdfove za čitanje te ponekad koju seriju za pogledat

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Pročitao par review-a, tablet se i za 800 kn čini u redu, a kamoli za ovih 350 kn (jučer kupio kilo kulena i kulenove seke za tu lovu :D ).  Osim nešto kraće autonomije baterije (3-4h), nekih sitnijih glitcheva (čeka se nadogradnja firmware-a) i prepucavanja je li bolji ovaj quad (koji btw. radi na 1GHz, a ne na 1.5GHz) ili dual na 1.6 GHz (neki konkurentni čip), ostalo je ok..

 

Ali cijena mi je sumnjiva..  ako su i kontejner naručili, svejedno ne znam kako će barem na nuli biti.. jer od ove cijene dio ide i jajetu.. 

 

UPDATE:

 

Peterfaj d.o.o. osnovan 2012. g., uslužne djelatnosti.. ako je osoba koju nađoh na fejsu vlasnik/direktor tvrtke, tip se bavi(o) tetoviranjem..   baš me zanima hoćemo li o ovome čitati kroz  mjesec dva u dnevnom tisku, a možda i u BUG-u..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 11:16 (ferovca1).
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
ferovca1 kaže...

Pročitao par review-a, tablet se i za 800 kn čini u redu, a kamoli za ovih 350 kn (jučer kupio kilo kulena i kulenove seke za tu lovu :D ).   Osim nešto kraće autonomije baterije (3-4h), nekih sitnijih glitcheva (čeka se nadogradnja firmware-a) i prepucavanja je li bolji ovaj quad (koji btw. radi na 1GHz, a ne na 1.5GHz) ili dual na 1.6 GHz (neki konkurentni čip), ostalo je ok..

 

Ali cijena mi je sumnjiva..   ako su i kontejner naručili, svejedno ne znam kako će barem na nuli biti.. jer od ove cijene dio ide i jajetu..

 

UPDATE:

 

Peterfaj d.o.o. osnovan 2012. g., uslužne djelatnosti.. ako je osoba koju nađoh na fejsu vlasnik/direktor tvrtke, tip se bavi(o) tetoviranjem..   baš me zanima hoćemo li o ovome čitati kroz   mjesec dva u dnevnom tisku, a možda i u BUG-u..

  Moglo bi biti ovo što veliš, prodano je 195 komada, sumnjam da će to uspjeti isporučiti, jer ne bih baš rekao da je cijeli kontejner naručio.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

zaguglajte ivenmart (web stranica navedena na jajetu) i sve bi moglo biti jasno...

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

CrnoJaje kaže:

Poštovani 

 

Povrat novca bez ikakvog razloga je moguć unutar 7 dana od kupnje.

A u slučaju da partner nije u mogućnosti dostaviti proizvod ili izvršiti uslugu CrnoJaje vraća uplaćeni iznos u cijelosti.

 

Hvala i pozdrav,

 

Pričao sam jednom s službenikom na carini. On mi je pričao da "prodavači" po oglasnicima znaju uzeti novce od kupaca i u njihovo ime naručuju proizvod iz kine (znači nemaju proizvod na skladištu).

Na kupcu ostaje zafrkancija s uvozom, carinjenjem i eventualno prepucavanje s kinezima oko povrata novca. Ako naš prodavač radi sa ivenmart.com, onda mi ovo još više smrdi, jer sam čitao da je ivenmart.com scam site.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

jedan komad narucen, a ako je hgshop moga donedavno drzat 7" tablet za 399kn, ne vidim zasto nebi ovo moglo bit 350... nadam se da ce ipak stic, za tu lovu vridi da je ne znam kakav... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
oprezno ljudi, nije puno 350kn
ali ako je ponuda predobra da bude istinita...
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
sweeth kaže...

CrnoJaje kaže:

Poštovani

 

Povrat novca bez ikakvog razloga je moguć unutar 7 dana od kupnje.

A u slučaju da partner nije u mogućnosti dostaviti proizvod ili izvršiti uslugu CrnoJaje vraća uplaćeni iznos u cijelosti.

 

Hvala i pozdrav,

 

Pričao sam jednom s službenikom na carini. On mi je pričao da "prodavači" po oglasnicima znaju uzeti novce od kupaca i u njihovo ime naručuju proizvod iz kine (znači nemaju proizvod na skladištu).

Na kupcu ostaje zafrkancija s uvozom, carinjenjem i eventualno prepucavanje s kinezima oko povrata novca. Ako naš prodavač radi sa ivenmart.com, onda mi ovo još više smrdi, jer sam čitao da je ivenmart.com scam site.

  Da, crnojaje je ok što se toga tiče, tako da ako i je neki scam očekujem da će se ponijeti korektno i vratiti nam novce. Nego, gdje si pročitao da je scam, ja guglam ali ne nalazim baš previše o toj stranici.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Ja mislim da je ovo ok. Cijena uređaja na linku s ponude je 80$, što ispadne malo skuplje nego ova ponuda. No, s obzirom kako kod nas ide s dostavom izvana, možda bi cijena na kraju mogla ispasti puno veća.

Ono što je bitno napomenuti jest da postoji više revizija uređaja, revizije v1-v4 imaju PowerVR SGX544 (2 jezgre) a revizija v5 PowerVR SGX544 MP2 (8 jezgri), pa ako vidite po netu uređaj za veću cijenu, onda je to revizija v5, što ćete i u imenu čipa vidjeti. Ovaj na crnom jajetu ima PowerVR SGX544.

Evo, australska ponuda - PowerVR SGX544 MP2. Naravno da je skuplji.

http://www.topbuy.com.au/tbcart/pc/ONDA-V812-Quad-Core-A31-Tablet-PC-8-Inch-Android-4-1-IPS-Screen-2G-Ram-4K-Video-White-p193900.htm

Nisam siguran, ali kockat ću se.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

"

  • Dostava se vrši unutar 7 dana počevši od 10.06.2013.

 

Znaci ako ne dobijemo do 18.06 možemo tražit povrat novca od CrnoJaje?

More Li...
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Evo i ne baš bajne njemačke recenzije (pucala je stranica kad bih stavio link na Google Translate verziju, pa evo original na njemačkom):

http://mobi-test.de/allgemein/onda-v812-im-dauertest-teil-1-ein-unspektakulares-unboxing-und-ein-durchwachsener-erster-eindruck/

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 12:49 (Orbital).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

kad dobijem kod, samo pošaljem mail na onu adresu sa kodom, adresom i bojom i to je to? simple as that?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Orbital kaže...

Evo i ne baš bajne njemačke recenzije (pucala je stranica kad bih stavio link na Google Translate verziju, pa evo original na njemačkom):

http://mobi-test.de/allgemein/onda-v812-im-dauertest-teil-1-ein-unspektakulares-unboxing-und-ein-durchwachsener-erster-eindruck/

  Kakav je da je, za 350 kn je i više nego odličan.

edit: Čovjek se žali na OS, ali to zapravo i nije problem, izdali su update na 4.2.2 koji je rješio većinu problema, a postoje i custom ROM-ovi tako da ne bi trebalo biti problema.

edit2: Da, trebalo bi tako funkcionirati, mailaš kod i to je to. A što se boje tiče, ja nigdje na internetu nisam našao taj tablet crne boje, tako da je moguće da je to neka greška.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 12:58 (mind_challenge).
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

još čekam odgovor od jajeta upućen preko fejsa hoće li oni izvršiti povrat novca ukoliko "partner" ne isporuči tablet..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
ferovca1 kaže...

još čekam odgovor od jajeta upućen preko fejsa hoće li oni izvršiti povrat novca ukoliko "partner" ne isporuči tablet..

  A u uvjetima korištenja piše da hoće. Nije crnojaje tvrtka od jučer, sumnjam da bi si dopustili da preveslaju 300 ljudi koji su kupili.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mind_challenge kaže...

  Kakav je da je, za 350 kn je i više nego odličan.

edit: Čovjek se žali na OS, ali to zapravo i nije problem, izdali su update na 4.2.2 koji je rješio većinu problema, a postoje i custom ROM-ovi tako da ne bi trebalo biti problema.

edit2: Da, trebalo bi tako funkcionirati, mailaš kod i to je to. A što se boje tiče, ja nigdje na internetu nisam našao taj tablet crne boje, tako da je moguće da je to neka greška.

 

Nadajmo se da je tako. No, nisu ni tableti što su nekad bili, danas i oni dolaze uz prašak za veš skoro, tako da mi cijena i nije baš toliko čudna. Promocija, veće količine i eto ga...

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 13:04 (Orbital).
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Orbital kaže...
mind_challenge kaže...

  Kakav je da je, za 350 kn je i više nego odličan.

edit: Čovjek se žali na OS, ali to zapravo i nije problem, izdali su update na 4.2.2 koji je rješio većinu problema, a postoje i custom ROM-ovi tako da ne bi trebalo biti problema.

edit2: Da, trebalo bi tako funkcionirati, mailaš kod i to je to. A što se boje tiče, ja nigdje na internetu nisam našao taj tablet crne boje, tako da je moguće da je to neka greška.

 

Nadajmo se da je tako. No, nisu ni tableti što su nekad bili, danas i oni dolaze uz prašak za veš skoro, tako da mi cijena i nije baš toliko čudna. Promocija, veće količine i eto ga...

  Pretpostavimo da je lik u dogovoru s jajetom očekivao oko 500 komada, ako ih naruči od kineza toliko sigurno ih dobije za neku bagatelu pa cijena ne iznenađuje.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Lik iz te firme ima oglas na njuškalu, broj je isti kao i na crno jaje; 

http://www.njuskalo.hr/tablet-pc/onda-v812-android-4.1-tablet-pc-quad-core-2gb-16gb-dual-camera-ip-oglas-8121792

 

kaže da je naručio 4000kom pa je zato cijena takva, i odmah me uputio da idem kupiti preko crnog jajeta da imaju akciju po 350kn umjesto 750 koliko je na njuškalu.

 

Isto tako kaže da je tablet dobar i da komparira Ipadu, te daje garanciju godinu dana ukoliko bude ikakvih kvarova obratiti se njima i daju novi tablet. I napominje da nije nikakva muljaža da je sve OK.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice