Tablet problem HITNO

poruka: 21
|
čitano: 23.362
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Tablet problem HITNO

Pozdrav svim forumasima. Zamolio bi sve koji mogu da pomognu.

 

Rjec je o Simmtronic Xpad X1010 tabletu. 9.7 inca wm8850 mid. Uradio sam tvornicke postavke, ali nakon toga uredjaj se nije htjeo bootati tj upaliti. Samo je stajao onaj android logo, radio sam cak hard reset, ponovo punjenje, vadjenje memorijske i nista nije pomoglo. Zatim sam krenuo da stavim novi firmware. I tako sam 2 firmware-a promjenio, na jednom se zamrzne na android logu s tim da je rezolucija mnogo manja i stvara mi duplu sliku, drugi  firmware kad sam ubacio rezolucija je bila manja mogao se upaliti ali nista ne reaguje na dodir a slika je poduplana. Pretrazujem citav dan net za odgovarajucim firmware-om ali uzalud.

 

Rezolucija uredjaja je 1024x600

 

Link na model http://xpad.simmtronics.com/x1010.html

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2013 1:19 (flt).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tablet problem HITNO

Brick.

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tablet problem HITNO

Zvuči kao soft brick. Jesi potražio na netu nekakav službeni rom da provaš flshat? Ako nema obrati se proizvođaču mailom nek ti link ustupe za alate i rom.

Live and let live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet problem HITNO

Trazio sam sluzbeni rom i nista od toga, ostali romovi nisu mogli raditi na uredjaju jer su bili manje rezolucije a i dodir ne radi na njima. Kontaktirao sam podrsku mejlom. Rekli su mi da odradim hard reset nista ni od tog napisao sam im. Dalje kad sam ih pitao za rom da mi daju oni su me ispitivali odakle sam koja drzava grad itd. Nakon toga kad sam im odgovorio ne odgovaraju vise na mejlove. Jaka podrska ccc ne vjerujem

12 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet problem HITNO
flt kaže...

Trazio sam sluzbeni rom i nista od toga, ostali romovi nisu mogli raditi na uredjaju jer su bili manje rezolucije a i dodir ne radi na njima. Kontaktirao sam podrsku mejlom. Rekli su mi da odradim hard reset nista ni od tog napisao sam im. Dalje kad sam ih pitao za rom da mi daju oni su me ispitivali odakle sam koja drzava grad itd. Nakon toga kad sam im odgovorio ne odgovaraju vise na mejlove. Jaka podrska ccc ne vjerujem

Budi uporan zaspamaj im još malo mail, valjda će ti poslat alate i OS.

Live and let live.
11 godina
neaktivan
offline
Tablet problem HITNO

pozz svima imam problem. Znaci imam tablet (ne znam koji je jer mi je na kutiji samo android i nista vise) i na njemu je bila verzija 4.0.4 ali sam ja naravno htio na 4.4 ili 4.3 pa sam nesto skidao i tamo vamo kada sam ugasio tablet i ponovo upalio on mi pokaze onaj mali android pa onda veliki (zuti) i onda klasicno crni ekran na kojem pise android i on se presijeva (e prije mi je bilo samo se presijeva, a sada je kao kad na  win 7 nesto instaliras pa se puni ono... prvo bude blijedo onda dobije boju pa ona kosa linija predje preko i sve u krug) Pomozite molim vas. Sad cu potraziti slike pa cu poslati evo nasao sam link slike samo sto nije win8 nego 4.0.4 (zapravo sad ko zna sta je)

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2013 13:55 (BOLAC).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tablet problem HITNO

heeej ima li koga da pomogne rekao sam da mi je hitno

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tablet problem HITNO

Pozdrav svima,imam problem sa tabletom Intex Echo 7,kada ubacim mobilni internet (preko OTP kabla povezem usb modem) prikaze mi mrezu interneta i signal sa 3G mrezom ali kada se konektujem na net pise da nema mreze.Da li neko moze da mi pomogne da resi ovaj problem?Sve jepodeseno u mobilne mreze i prepoznaje mrezu(mts) ali nece da se konektuje

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tablet problem HITNO

Imam problem s punjenjem...umjesto da se postotak punjenja povecava, ono se smanjiva...punjac i usb rade ispravno...moguce da je onda do tableta, ali zanima me ako netko konkretno zna o cemu je rijec?!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tablet problem HITNO

koji tablet?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet problem HITNO

Yarvik Luna 7c

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet problem HITNO
Vitoria kaže...

Yarvik Luna 7c

nikad čuo za taj....

16 godina
offline
Tablet problem HITNO

LOL

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Tablet problem HITNO

Pozdrav ekipa!

 

Imam jedan problem pa se nadam da ćete mi uspjet pomoć...

Naime, prilikom spajanja tableta na internet nakon što upišem lozinku za WiFi piše mi dohvaćanje IP adrese i nakon toga: "Saved, secured with WEP"...

Ne znam kako taj problem riješiti... Isprobah ugasiti router i tablet na par minuta pa ih ponovno oboje upaliti, ali greška se i dalje javlja.

Budući da je tablet bio kupljen kao poklon, mislio sam da je do njega pa sam ga otfurao doma gdje mi se iz prvog pokušaja spojio.

 

Zanima me, imali li tko kakav prijedlog {#} ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tablet problem HITNO

PIPO S2- problem je da od prije nekog vremena jako sporo otvara željene stranice,a često se i zablokira,pa ga moram ogasiti i ponovo paliti.Uglavno,puno je sporiji nego prije. Molim ako netko zna da mi objasni o čemu se radi,nisam inače neki stručnjak,pa molim seljačkim jezikom.  :)

Samo Canon priznam
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Tablet problem HITNO

pozdrav

 

djeca od ženine sestre donijela su tablet koji je mojim klincima pao na pod i sad imamo problem, jer kad se upali naniže obavijesti da se raznorazni programi ne mogu aktivirati i nakon minute dođe do iste obavijesti za launcher koju neprestano ponavlja, valjda upadne u petlju paljenja i gašenja

 

tablet je neki zte kojeg su klinci dobili iz australije, nema garancije i pitanje je, ako netko zna, je li riječ o softverskom problemu i da li bi mu mogao ponovo instalirati android

ako nije softverski, što bi mu moglo biti od pada na pod (sa nekih pola metra visine na parket) da se ovako ponaša

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Tablet problem HITNO

pozz svima,mali brat mi ima tablet,danas je dobio futrolu i u njoj je tipkovnica,sad imamo problem,tipkovnica ne radi,trazio sam u postavkama i nigdje nema,uz tipkovnicu nismo dobili nikakve upute,radi se o samsung galaxy tabu,a ovo je ta tipkovnica,molim vas pomozite :D http://divico.hr/products/futrola-za-tablet-racunalo-sa-micro-usb-tipkovnicom-za-7-inch-plava/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tablet problem HITNO

Pozdrav.

Jučer sam kupio Pipo Smart S6, radio je normalno.

Kad je baterija pala na 16%, stavio sam ga upaljenog na punjač (preporučuju u uputstvu da se velike baterije ne prazne ispod 15% jer se može zablokirati pa treba hardverski reset u servisu) i dok je bio na punjaču, nije se mogao aktivirati. Kao da je ugašen...

Skinuo sam ga s punjača i opet ne reagira, izgleda kao da je ugašen. Iglicom sam obavio reset ali ni to ne pomaže, ne reagira na dugme za paljenje.

Ako netko zna rješenje... Hvala.

 

 

 

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tablet problem HITNO

Rješenje je servis 

7 godina
neaktivan
offline
Tablet problem HITNO

Pozz gospodo imam jedan tablet lenovo problem je od 10% vise se ne puni da li mozete da mi pomognete hvala

 

alsen
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Tablet problem HITNO

Pozz imam jedan tablet polaroid ne moze da se poveze na wifi tacnije ne vidi nijedan ruter moze li pomoc

alsen
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice