Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.047.441
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Javit cu dojmove, ali nisam jos uzeo tele2 jer cekam prekid usluge kod fiksne optime. Nisam u ugovornoj obavezi s njima ali svejedno cu morat cekat pitaj Boga kolko da me iskljuce. Kad ne platis racun te iskljuce u sekundi, a kad hoces raksinut uslugu cekas tri tjedna. 🤦‍♂️

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Hahaha. Evo LTA-A na Honoru 8. Već nekoliko dana ja njega vidim tu i tamo, ali to toliko brzo nestane da ne stignem ni Screenshot opaliti. Prvi put da sam uspio i pogodite što? Nema više LTE-A.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Eto tu kod samog čoška Svetica i Maksimirske drži LTE-A, ali brzine nisu nešto.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav imam huawei b525 onaj iz tele 2 ponude e sad kod mene je pusten (prema cellmaperu) b1, b3 kako da ga natjeram da se spoji na obje frekvencije ako uopce podrzava tu opciju hvala unaprijed svima na pomoci

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

 Da to je taj samo rabljeni. B715 ok samo FW 11.197.01.02.1329 možda je dobar.... a vidjet ćeš

4 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...

 Da to je taj samo rabljeni. B715 ok samo FW 11.197.01.02.1329 možda je dobar.... a vidjet ćeš

 Pa lako updateam fw ako ke zastario

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Chagljotaurus kaže...
DDavorin kaže...

 Da to je taj samo rabljeni. B715 ok samo FW 11.197.01.02.1329 možda je dobar.... a vidjet ćeš

 Pa lako updateam fw ako ke zastario

 Ne kažem da je zastario al prvi puta cujem za taj FW koliko sam mogao naci za Filipinsko tržište i njihove operatere. Pa baš da je lako update drugog FW ne bi rekao.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ovo nije uopce firmware, nego inacica DNA softwerskog sucelja, i updatea se normalno. Ima na pcekspert neki post vezano uz to, a nasao sam i malo vise toga na nekoj finskoj stranici. 

https://tuki.dna.fi/org/dna-fi/d/dna-kotimokkula-premium-4g-wlan-b715/

11 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

pozdrav,

 

vrlo brzo mi istjece tarifa na mobitelu ( Tele 2, čisto tristo s 10 giga) i danas su me zvali iz službe za korisnike i kažu

da imaju "posebnu" ponudu samo za mene (nudili i kolegi s posla toliko je posebna samo za mene :D).

Nude sve neograniceno za 159kn pa me zanima dali se s nekim dodatnim pregovaranjem moze jos išta spustiti tarifa ili je to to,

ako slucajno netko ima iskustva

 

Gledao sam i BonBon 40gb+1000min za 140kn bez ugovorene obaveze i Tomato 30 000 jedinica za 130 isto bez ugovorene obaveze,

na Tele 2 bi morao potpisat ugovor.

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
vex3855 kaže...

pozdrav,

 

vrlo brzo mi istjece tarifa na mobitelu ( Tele 2, čisto tristo s 10 giga) i danas su me zvali iz službe za korisnike i kažu

da imaju "posebnu" ponudu samo za mene (nudili i kolegi s posla toliko je posebna samo za mene :D).

Nude sve neograniceno za 159kn pa me zanima dali se s nekim dodatnim pregovaranjem moze jos išta spustiti tarifa ili je to to,

ako slucajno netko ima iskustva

 

Gledao sam i BonBon 40gb+1000min za 140kn bez ugovorene obaveze i Tomato 30 000 jedinica za 130 isto bez ugovorene obaveze,

na Tele 2 bi morao potpisat ugovor.

 

 Pa 169 kn je redovna cijena bez ugovorne obaveze. Neisplati se "robijati" 2 godine za tih 10 kn razlike mjesečno

11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ma zato me i zanima dal uz pregovaranje još nešto spuste jer bi inace ostavio bez ugovorene obaveze za 169, razlika od

10kn im je fakat smijesna za ponudu

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 20:53 (vex3855).
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ja sam nakon prve dvije godine dobio popust od 19kn na tarifu raspali bezbroj. Sad tarifu plaćam 150kn već dvije godine. Što će dalje bit pojma nemam čekam božićnu promociju.
Sumnjam da će mi još popustiti.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 21:51 (Oldy).
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

nemam pojma, mislim da cu im poslati mail s upitom jer nema mi smisla potpisivati ugovor za 10kn nizu cijenu,

radije onda uzmem 169kn ili pređem na Tomato ili Bonbon pa nemam ugovorene obaveze

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Sad kad sam kod kuće nema majci da ulovim LTE-A.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Daj ti prvo vidi kako si pokriven s njima u stanu. Da. Za samo 10kn se ne isplati.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Mobitel koristim na mreži kad sam u Zg tako da nemam problema sa signalom, kaj se tice signala kod mene doma

u blizini slovenije on je dosta los ali doma sam na wifi-ju tako da me to toliko ne brine.

Poslao sam im mail pa cemo vidjeti dal mogu jos nešto spustiti ili mi se jednostavno radi 10kn ne potpisuje nova ugovorena obaveza.

 

I jos kaj je najgore u razgovoru mi kaze agentica kad sam spomenuo los signal doma da ce unutar par mjeseci imati 5g :D :D

sve se bojim, ni 4g nisu najbolje pokrili ovdje :D

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Tko će imat 5G? Tele2? 'Ajde da i to čudo vidimo.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Dal je još neko na mob dobil poruku s linkom na kraju?

 

"pomozite nam usavršiti ponude za Tele2 korisnike Pokućnog tako da odgovorite na kratku anketu u nastavku"

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

 

Zna netko jel ZTE-ov MF286 ruter koji se mogao kupiti u TELE2 otkljucan po defaultu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
alh84001 kaže...

 

Zna netko jel ZTE-ov MF286 ruter koji se mogao kupiti u TELE2 otkljucan po defaultu?

 Da otključan je.

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
max012 kaže...

Pozdrav imam huawei b525 onaj iz tele 2 ponude e sad kod mene je pusten (prema cellmaperu) b1, b3 kako da ga natjeram da se spoji na obje frekvencije ako uopce podrzava tu opciju hvala unaprijed svima na pomoci

 Ne podržava tu opciju

8 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

El ovo Ht 4g + kad pise band 20 na mobu Tele 2 neka tarifa 

-
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 10:59 (horihoro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Mislim da to nije HT 4G+ nego baš Tele2. 📞*107# za informacije o signalu.

16 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Jučer sam se malo vozil okolo s Tele2 karticom iz start paketa.

Evo kaj se sve snimilo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Jbte oni samo dodaju bandove k'o na pokretnoj traci. Je li bar netko vidi koristi od toga? Kakve su brzine?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
Jbte oni samo dodaju bandove k'o na pokretnoj traci. Je li bar netko vidi koristi od toga? Kakve su brzine?

Armor  To ti je HT HR nacionalni roaming

 

Naravno da ima koristi HT HR ima agregaciju na sve četiri frekvencije 800+1800+2100+2600Mhz. 2600 nije svugdje uključena najviše je u gradovima a ove druge tri gdje sam bio ima tri, no ima i jednu agregaciju samo na 1800Mhz 20+10Mhz i samo na toj frekvenciji mi ide preko 200Mbps....

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 14:45 (DDavorin).
16 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Znači kod mene nema 2CA?

 

BTW, dal su i ostalima nestala imena naselja na Cellmapperu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Armor kaže...

Znači kod mene nema 2CA?

 

 

 Ima na Tele2 1800+2100

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Pitam za Tele2 jer je on tema. S oproštenjem be mi se za HT. :)
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Kako misliš nestala imena naselja? Nikuda nisu nestala.
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice