Oprez korisnicima Tele2 mreže

poruka: 41
|
čitano: 99.270
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Re: Oprez korisnicima Tele2 mreže
igy kaže...
D1001 kaže...

Kod mene nije bila Somalija, već Kamerun (+237). {#}

To se prikuplja javna pomoć za premije za igrače iz Kameruna kako bi prestali štrajkati i da uđu u avion za Brazil.

 

I nasli Hrvatske suparnike da opljackaju. valjda ce tako i igrati nis u prve dve tekme a protiv nas ce se probuditi pod sloganom "dajte nam da zabijemo gol, dva, tri". U u u y Manausu igramo ajoj tko nam smjesti. Ajde sad je dolje kao jesen al opet usred monsuna igrat.

16 godina
offline
Oprez korisnicima Tele2 mreže

Upravo me zvao broj +1 (714) 868-0120 i samo mi je automat na hrvatskom govorio verifikacijski broj. O čemu se radi? Please help.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Oprez korisnicima Tele2 mreže
Lovac kaže...

Upravo me zvao broj +1 (714) 868-0120 i samo mi je automat na hrvatskom govorio verifikacijski broj. O čemu se radi? Please help.

Kao što si i sam rekao, to ti je sustav za verifikaciju nekog računa. Ovaj broj za verifikaciju koriste: GoDaddy.com, Yola, Microsoft i mnoge druge kompanije.

Netko je možda napravio račun na npr. Microsoft Outlooku i upisao tvoj broj pod broj telefona te je odabrao potvrdu računa putem poziva.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 18:36 (Marko :D).
16 godina
offline
Oprez korisnicima Tele2 mreže

Aha, znači ništa u biti. Netko je valjda zabunom unio moj broj jer nisam nikakav mail etc. dobio.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Oprez korisnicima Tele2 mreže

Opet su počele poruke "Nazovite me hitno" ali ovaj puta poruke dobivaju korisnici Hrvatskog Telekoma i Vipneta. :)

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 21:44 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Oprez korisnicima Tele2 mreže

ja sam danas dobio poruku sa broja 0022478902204 iz gvenije kao fora HITNO ME NAZOVI

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Oprez korisnicima Tele2 mreže

na 098

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Oprez korisnicima Tele2 mreže

i ja sam dobio sada sa broja 0022478902204 gvenija

 

14 godina
offline
Re: Oprez korisnicima Tele2 mreže
Marko :D kaže...

Mojih par poznanika koji su na Tele2 mreži dobili su poruke "Nazovite me hitno /Neki broj/" i kada su nazvali taj broj čuli su zvuk zauzeća linije i ostali bez novaca na računu. Na broj sa kojeg dolazi poruka nije moguće uzvratiti porukom. 

 

+25299248347

+387603483551

 

Ovo su brojevi s kojih dolaze poruke. Ukoliko primite poruku takvog sadržaja, ignorirajte je.

 

Čuvajte se i broja 01/3000250 jer su navodno i sa njega počeli pristizati pozivi.

 ja nisam tele2 ,ali  evo danas od jutra mi non stop zvoni sa  tog  broja 3000 250

10 godina
neaktivan
offline
Oprez korisnicima Tele2 mreže

Danas cijeli dan me netko zove na kucni telefon i prekine nakon sto jednom pozvoni, zove s ovog broja: 0958065633...zna li netko nesto o tome?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Oprez korisnicima Tele2 mreže

Skinuli su se do gaća, i sad su izloženi na milost i nemilost.

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice