Prekid pretplate tele2

poruka: 26
|
čitano: 49.277
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Prekid pretplate tele2?

Zanima me da li je netko prekinuo pretplatu na tele2 mreži zbog uvođenja ovog novog izmeta? Naime imam pretplatu još godinu i nešta i opciju uređaj pa kada je već prilika što se ne bi riješio pretplate..?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prekid pretplate tele2

Ja sam pred 2 dana prekinuo ugovor, sada čekam da mi broj prebace na bonove. Jučer sam dobio poruku od njih da im je žao ako nisam zadovoljan uslugom i da će mi dati još 60 kn popusta, 3gb interneta i bla bla bla samo da ostanem kod njih 

Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Prekid pretplate tele2?
reso28 kaže...

Zanima me da li je netko prekinuo pretplatu na tele2 mreži zbog uvođenja ovog novog izmeta? Naime imam pretplatu još godinu i nešta i opciju uređaj pa kada je već prilika što se ne bi riješio pretplate..?

Ako imaš opciju uređaj, uređaj i dalje moraš otplatiti - ili odjednom ili nastaviti plaćati mjesečno samo uređaj (to moraš navesti na zahtjevu).

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
12 godina
neaktivan
offline
Prekid pretplate tele2

da.. jasno mi je da ću morati otplatiti uređaj na rate to je ok ali ja bi ostao na pretplati ako je moguće uz opciju uređaj samo mislim si zašto bi imao ugovornu obvezu kad je već prilika...?

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prekid pretplate tele2
reso28 kaže...

da.. jasno mi je da ću morati otplatiti uređaj na rate to je ok ali ja bi ostao na pretplati ako je moguće uz opciju uređaj samo mislim si zašto bi imao ugovornu obvezu kad je već prilika...?

  Onda raskini ugovor, reci nek te prebace na bonove (ne možeš samo maknuti ugovornu obvezu) i traži da rate za uređaj plaćaš po već dogovorenom planu.

 

Nakon toga, samo izaberi pretplatničku tarifu koja ti odgovara ili otiđi u drugu mrežu.

16 godina
offline
Re: Prekid pretplate tele2
reso28 kaže...

da.. jasno mi je da ću morati otplatiti uređaj na rate to je ok ali ja bi ostao na pretplati ako je moguće uz opciju uređaj samo mislim si zašto bi imao ugovornu obvezu kad je već prilika...?

Naravno da mora biti moguce. Ja sam kod T-coma napravio isto, prekid ugovorne obveze uz ostanak kod njih u pretplati. Znaci sve ostaje nepromijenjeno osim sto vise nisam pod ugovorom i mogu sutra napraviti novi ili sta god hocu.

12 godina
offline
Prekid pretplate tele2

T-com je to omogućio, tele2 nisam čuo da jest.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Prekid pretplate tele2

{#}

 baš ću otići da vidim jel to moguće kod ovih..kad je već prilika...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prekid pretplate tele2

Ja sam jučer podnio zahtjev za raskid ugovora i prebačaj broja na Tomato  samo iz razloga jer je na Tele2 užasan signal... ostalo mi je točno godinu dana ugovorne obveze... sljedeći račun će mi doći u šutu da isplatim uređaj do kraja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Prekid pretplate tele2

HAKOM je objavio da se uređaj može nastaviti plaćati na rate, dakle ako korisnik želi trebaju mu to omogućiti, a ne ucjenjivati da sve ide odjednom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prekid pretplate tele2
assassin.st kaže...

T-com je to omogućio, tele2 nisam čuo da jest.

 omogućavaju to svi operateri. To se zove otkup ugovorne obveze. U ovom konkretno slučaju neće platiti nikakvu naknadu (penale) za skidanje ugovorne obveze, samo će nastaviti dalje plaćati uređaj.

 

Ne moraš zbog toga podnositi zahtjev za prelaskom na bonove.

- HTC 8S -
12 godina
neaktivan
offline
Prekid pretplate tele2

Pa izgleda da ne može...otkantala me teta,kaže da mogu ali moram platiti 900 kn otkup mobitela a ovako da nastavim na rate i da otplaćujem mobitel ne može...hebi ga..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Prekid pretplate tele2

Može, može. Zatraži raskid ugovora, a ako traže sve odjednom, reci da ćeš se žaliti HAKOMu

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prekid pretplate tele2

Stigao mi račun 2650kn.....zatražio sam raskid ugovora 14.6..znači u zadanom roku.. i prešao u t-com mrežu..broj sam prebacio na bonove...kad ono na računu prijevremeni raskid ugovora 2400kunića...xd...slijedi žalba...{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.7.2014 19:46 (galinjo24).
14 godina
offline
Re: Prekid pretplate tele2
Galinjo, šta se desilo? Prihvatili su žalbu ili si *ebo ježa?
http://freebitco.in/?r=624635
8 godina
neaktivan
offline
Prekid pretplate tele2

Uzeo sam lg l90 u tele-2 na pretplatu i zanima me dal bi mogao zalediti karticu na 6 mjeseci i tih 6 mjeseci da placam samo 20kn i nakon 6 mjeseci vise nista ne moram placati ..

sebastian
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prekid pretplate tele2

Pozdrav, ugovor s tele2 mi istice za nekih 2 mjeseca. Mene zanima jel ce oni automatski produljit ugovor? Ja ga zelim raskinut... Moram li slati neke zahtjeve za raskid ugovora? Hvala.

01101100011101010110101101100001
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prekid pretplate tele2

Produžit će ti ugovor, ali nećeš imati ugovornu obvezu, moraš poslati pismeni zahtjev za raskid ugovora.

Moj PC  
0 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Prekid pretplate tele2

pretplata i ugovorna obveza su 2 različite stvari. Posto ti ugovor istice, a pretplata i dalje ostaje (ne produzuju ti sami nista), Traži prelazak na bonove (odes u Tele2 centar ili pošalješ zahtjev preko Tele2 stranice). Osobnu uz to skeniraš ili islikaš i priložiš.

- HTC 8S -
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2016 15:47 (NeoOS).
 
2 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: Prekid pretplate tele2
Ako prije isteka ugovorne obveze prebacuješ broj na bonove,jel ti naplate penale?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prekid pretplate tele2
Pogledaj što ti piše u ugovoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prekid pretplate tele2
yozzzo kaže...
Ako prije isteka ugovorne obveze prebacuješ broj na bonove,jel ti naplate penale?

 To ti je isto kao i raskid ugovora... ugovorio si da budes na pretplati, normalno da ce ti se naplatiti penali

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
neaktivan
offline
Re: Prekid pretplate tele2
Ejej
Ovako, imam jos 2 mj do isteka ugovora s tele2. Znaci, uzela sam mobitel i tarifu. Sada zelim ukinuti ugovor i zanima me hocu im morati placati za ta 2 mj i uredaj i tarifu il im mogu samo otplatiti uređaj za ta 2 mj i tjt?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prekid pretplate tele2
jasamjaola kaže...
Ejej
Ovako, imam jos 2 mj do isteka ugovora s tele2. Znaci, uzela sam mobitel i tarifu. Sada zelim ukinuti ugovor i zanima me hocu im morati placati za ta 2 mj i uredaj i tarifu il im mogu samo otplatiti uređaj za ta 2 mj i tjt?

 Plati, tj preplati račun i mirna si. Čekaj zadnji dan ugovora i pravac Tele2 centar, reci da ne želiš više ugovor i pretplatu. To je to.

All truly great thoughts are conceived by walking.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Prekid pretplate tele2
Ali sad ju želim prekinuti jer zelim preci u t-com. Kako oni naplacuju penale?
14 godina
offline
Re: Prekid pretplate tele2
jasamjaola kaže...
Ali sad ju želim prekinuti jer zelim preci u t-com. Kako oni naplacuju penale?

 Mislim da je jednokratno na tarifu/uređaj.

All truly great thoughts are conceived by walking.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice