Produljenje pretplate i samsung a5

poruka: 26
|
čitano: 7.759
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Produljenje pretplate i samsung a5

Danas sam dogovorio produljenje pretplate preko sluzbe za korisnike uz novi uredjaj pa me zanima vase misljenje i neko ko ima vise iskustva dali je ovo dobar deal?
neograniceni pozivi i poruke+4 gb interneta+samsung galaxy a5 2016= 200kn mijesecno? uredjaj bi trebao stici sutra ili prekosutra na adresu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2016 14:29 (huayra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Produljenje pretplate i samsung a5

Ako je na 2god nikako

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Produljenje pretplate i samsung a5

da 24 je, zasto ne valja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Produljenje pretplate i samsung a5

4800kn je to na 2 god, jer stvarno toliko trosis da ti treba takva tarifa? Pogledaj si malo cijena na bonbonu i vidi koliko trosis. za 2k kn kupis puno jaci i bolji mob, a 2800kn ne vjerujem da ces potrositi na bonove za 2god

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2016 16:12 (Patrick_cro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Produljenje pretplate i samsung a5

pa bitno mi je da imam ne ograniceno minuta jer podosta pricam, prosla tarifa s 250min. mi je bio pre malo, poruke mi nisu bitne al takva je tarifa koju nude da su i one ukljucene ne moze se odabrat drugacije,4gb interneta mi se cini taman da se ne moram brigat o potrosnji i kad dodem u kafic ili negdi trazit wifi kod, mobitel a5 2016 mi se svidja radi materijala izrade i ekrana najvise (super amoled) tako da nebi niti jedan drugi osim samsung-a gledao, meni se i dalje cini ovo prihvatljivo al volim cut misljenje i drugih, neznam da bi mogao proci igdi jeftinije a kad bi i mogao nema ovog mobitela kojeg zelim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2016 16:31 (huayra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Produljenje pretplate i samsung a5

Ajde ovako 5gb bonbon 50kn, 1000min 40kn poruke 1000kom 40kn, cca 130kn, jeftinije na preplati ako uzmes. 130kn *24 3120kn makar cisto sumnjam da mozes potrositi 1000min u mjesec dana, to je svaki dan 33min razgovora. Ovako si sam biras pakete i sta ti najvise treba. Ako si bio na preplati imas sigurno stare racune i ispis troskova, ako stvarno toliko trosis onda uzmi, ako ne ja bih isao na bonbon + mob bez ikakve preplate

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Produljenje pretplate i samsung a5
Patrick_cro kaže...

Ako je na 2god nikako

Malo sam "pronjuškao", i pronašao sam da se konkretan mobitel može naći nov vakuumski zapakiran za do 2399.00 hrvatskih krznaša, što može i ne mora biti realna cijena, osobno, ne pratim ga pa neznam! 

Ali, ako je mobitel "besplatan" van tih troškova, to bi značilo da plaća tarifu 100.00 hrvatskih krznaša, nije poznato što je sa PeDeVe-jom, ali po mojem skromnom razmišljanju, to ne loš deal. 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Produljenje pretplate i samsung a5

Ako bi te zanimalo (ne vjerujem da bi, ali s obzirom na to da spominješ AMOLED itd. osjećam dužnost da ti kažem ) za 2400 kn (320 €) trenutno možeš kupiti BlackBerry Priv na akciji s njihovog online shopa: http://store.shopblackberry.com/store/bbrryus/de_DE/home

 

Ima 5.4" 2560x1440 AMOLED, Snapdragon 808 s 3 GB RAM-a, 32 GB storagea i kao bonus dobiješ fizičku slide-out tipkovnicu. To i tarifa o kojoj priča Patrick_cro (ili Tomato, oni imaju pretplatu 100 kn s 5 GB prometa i 1500 minuta) i ispadne te jednako koliko taj Galaxy A5 u dvije godine za, vjerujem, dosta bolji telefon.

 

Jedini "problemčić" je što ne dostavljaju u Hrvatsku; ako imaš nekog u Njemačkoj i slično preko koga bi mogao naručiti, baci pogled.

Ili bi mogao preko ovog Parcl-a naručiti (https://www.parcl.com/), ne znam kako to funkcionira, ali da ga već nemam, svakako bih istražio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2016 17:07 (Mirko935).
16 godina
online
Produljenje pretplate i samsung a5

Puno puta sam slično kalkulirao. Ne isplati ti se.

Recimo TELE2 za 35kn imam 1000min prema svima+3Gb net. SMS ne trebam, al tu i tamo pošaljem; trošim cca 40kn/mjesec. Ajde da je 50*24=1200kn (naspram tvojih 4800kn). Ostane ti 3600. Kupiš MRCINU za 2500kn i još ti 1100 ostane. Da ne govorim o slobodi jer nisi ničim vezan za operatera itd. Imaju i drugi slične ponude, TELE2 sam uzeo kao primjer.

A5 nije nešto, 2gb RAM-a je li-la. 3 uzmi. Dalje, ima relativno slabu bateriju. Imaš na njušci puno boljih mobitela, npr. zapakirani novi LG G4 za nešto iznad 2 soma.

Ako nemaš cash, opet imaš trgovine koje daju do 24 rate bez kamata i kombinirano te ispadne manje nego na pretplatu.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Produljenje pretplate i samsung a5
Lovac kaže...

Puno puta sam slično kalkulirao. Ne isplati ti se.

Recimo TELE2 za 35kn imam 1000min prema svima+3Gb net. SMS ne trebam, al tu i tamo pošaljem; trošim cca 40kn/mjesec. Ajde da je 50*24=1200kn (naspram tvojih 4800kn). Ostane ti 3600. Kupiš MRCINU za 2500kn i još ti 1100 ostane. Da ne govorim o slobodi jer nisi ničim vezan za operatera itd. Imaju i drugi slične ponude, TELE2 sam uzeo kao primjer.

A5 nije nešto, 2gb RAM-a je li-la. 3 uzmi. Dalje, ima relativno slabu bateriju. Imaš na njušci puno boljih mobitela, npr. zapakirani novi LG G4 za nešto iznad 2 soma.

Ako nemaš cash, opet imaš trgovine koje daju do 24 rate bez kamata i kombinirano te ispadne manje nego na pretplatu.

Jep, nedavno sam i ja kalkulirao i kako god okreneš će te operater oderati ako kod njega kupiš uređaj. Davno nekad se zapravo kupovinom uređaja kod operatera dobivalo uređaj jeftinije, ali to se sve pretvorilo u ogromnu prevaru tamo negdje oko 2010.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Produljenje pretplate i samsung a5
Lovac kaže...

A5 nije nešto, 2gb RAM-a je li-la. 3 uzmi. Dalje, ima relativno slabu bateriju. Imaš na njušci puno boljih mobitela, npr. zapakirani novi LG G4 za nešto iznad 2 soma.

Btw, G4 (iz meni apsolutno neobjašnjivog razloga) nema OLED ekran. Ako je to čovjeku bitno, jbg. Vjerojatno bi većina rekla "big deal", ali meni bi bilo teško odreći ga se i gledati ono sivilo u mraku.

16 godina
online
Re: Produljenje pretplate i samsung a5
Mirko935 kaže...
Lovac kaže...

A5 nije nešto, 2gb RAM-a je li-la. 3 uzmi. Dalje, ima relativno slabu bateriju. Imaš na njušci puno boljih mobitela, npr. zapakirani novi LG G4 za nešto iznad 2 soma.

Btw, G4 (iz meni apsolutno neobjašnjivog razloga) nema OLED ekran. Ako je to čovjeku bitno, jbg. Vjerojatno bi većina rekla "big deal", ali meni bi bilo teško odreći ga se i gledati ono sivilo u mraku.

 hehe, ok, opet od onih 3600 što mu ostade, za te pare ima zapakiranih Galaxy S7 zvjerkica. Ista lova, a dobiva puno više. Ili A7 2016 koji je opet dosta bolji od A5, a ima ih za 2600 zapakiranih ^^

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
14 godina
neaktivan
offline
Re: Produljenje pretplate i samsung a5
Lovac kaže...

 hehe, ok, opet od onih 3600 što mu ostade, za te pare ima zapakiranih Galaxy S7 zvjerkica. Ista lova, a dobiva puno više. Ili A7 2016 koji je opet dosta bolji od A5, a ima ih za 2600 zapakiranih ^^

Može i tako.  Ili se nađe na sredini između A7 i S7 pa tamo nađe OnePlus 3 za oko 3000 kn. Čipset kao i na S7, ali nažalost ekran samo (ili "samo", ja bih prije rekao samo ) 1080p kao na A7. I manjak SD slota, ovisno o tome igra li mu to ulogu.

 

Ne znam ima li još što pametno s AMOLED-om... Nexus 6P bi mogao isto biti jako dobar izbor ako gledamo njuškalo.

9 godina
offline
Produljenje pretplate i samsung a5

da sve je to super sta kazete, al meni ne odgovara za gotovinu kupovat uredjaj... :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Produljenje pretplate i samsung a5

Onda uzmi na rate u nekom ducanu isti klinac

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Produljenje pretplate i samsung a5

moga bi slozit bonbon 1000 minuta i 1000 poruka i 1,5 gb interneta plus mob u ducanu na 24 rate 180kn mijesecno, neda mi se zezat s tim, tako da ispada da nije toliko losa ova ponuda

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2016 20:17 (huayra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Produljenje pretplate i samsung a5
huayra kaže...

da sve je to super sta kazete, al meni ne odgovara za gotovinu kupovat uredjaj... :/

 Šteta, sad gledam specifikacije, performanse itd., za te novce je A5 stvarno overpriced. Koliko bi te izašao Galaxy S6 ako baš moraš kod operatera kupovati? Možda bi ti se to isplatilo.

10 godina
offline
Re: Produljenje pretplate i samsung a5
Mirko935 kaže...
Lovac kaže...

Puno puta sam slično kalkulirao. Ne isplati ti se.

Recimo TELE2 za 35kn imam 1000min prema svima+3Gb net. SMS ne trebam, al tu i tamo pošaljem; trošim cca 40kn/mjesec. Ajde da je 50*24=1200kn (naspram tvojih 4800kn). Ostane ti 3600. Kupiš MRCINU za 2500kn i još ti 1100 ostane. Da ne govorim o slobodi jer nisi ničim vezan za operatera itd. Imaju i drugi slične ponude, TELE2 sam uzeo kao primjer.

A5 nije nešto, 2gb RAM-a je li-la. 3 uzmi. Dalje, ima relativno slabu bateriju. Imaš na njušci puno boljih mobitela, npr. zapakirani novi LG G4 za nešto iznad 2 soma.

Ako nemaš cash, opet imaš trgovine koje daju do 24 rate bez kamata i kombinirano te ispadne manje nego na pretplatu.

Jep, nedavno sam i ja kalkulirao i kako god okreneš će te operater oderati ako kod njega kupiš uređaj. Davno nekad se zapravo kupovinom uređaja kod operatera dobivalo uređaj jeftinije, ali to se sve pretvorilo u ogromnu prevaru tamo negdje oko 2010.

 

Ljudi, dečko se zapalio za izgled mobitela i to je izgleda jedino kaj mu je bitno.

 

Jedini, ali jedini slučaj kada te operater ne odere je ako ti je tarifa baš skrojena po tebi (što je od kada se TELE2 zajebo s onom pravom Revolucijom sve rjeđi slučaj, doslovno svakoj fali neki detalj da bi to bilo to) i ako uzimaš mobitel koji te košta nula kuna ili simbolična naknada JEDNOKRATNO (tipa 150 kuna). Sve ostale "pogodnosti" to su jedino za operatera, ne za korisnika.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Produljenje pretplate i samsung a5
Lovac kaže...

Puno puta sam slično kalkulirao. Ne isplati ti se.

Recimo TELE2 za 35kn imam 1000min prema svima+3Gb net. SMS ne trebam, al tu i tamo pošaljem; trošim cca 40kn/mjesec. Ajde da je 50*24=1200kn (naspram tvojih 4800kn). Ostane ti 3600. Kupiš MRCINU za 2500kn i još ti 1100 ostane. Da ne govorim o slobodi jer nisi ničim vezan za operatera itd. Imaju i drugi slične ponude, TELE2 sam uzeo kao primjer.

A5 nije nešto, 2gb RAM-a je li-la. 3 uzmi. Dalje, ima relativno slabu bateriju. Imaš na njušci puno boljih mobitela, npr. zapakirani novi LG G4 za nešto iznad 2 soma.

Ako nemaš cash, opet imaš trgovine koje daju do 24 rate bez kamata i kombinirano te ispadne manje nego na pretplatu.

 

Dok ti potrošiš tih 1000min na bonovima, nakupi se troška na uspostavi poziva (30lp po pozivu). Nek dnevno pet poziva obavi to ti je već 50kn na uspostavu poziva mjesečno, još pribroji cijenu opcije i ispadne te isto ili mrvicu manje. Rađe uzmeš pretplatu i miran si, a tih par desetaka kuna više mjesečno te neće ubit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 0:46 (wAlpha).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Produljenje pretplate i samsung a5
huayra kaže...

moga bi slozit bonbon 1000 minuta i 1000 poruka i 1,5 gb interneta plus mob u ducanu na 24 rate 180kn mijesecno, neda mi se zezat s tim, tako da ispada da nije toliko losa ova ponuda

 već si se ti odlučio izgleda

go for it

Cijenite više pitku vodu.
9 godina
offline
Re: Produljenje pretplate i samsung a5

Ipak sam se odlucio i mob je stigao, hvala svima

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2016 17:25 (huayra).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Produljenje pretplate i samsung a5

samo da javim sta se dogodilo, uredjaj je stigao sutradan na kucnu adresu zapakiran uredno s naljepnicama medjutim na uredjaju su se vidli tragovi koristenja na zadnjem staklu oko kamere frizici mali i oko utora za sim karticu malo ostecenje, sad je u postupku kako kazu prijava moje zalbe al ako ne rjese raskidam ugovor u roku 14 dana imam pravo jer je dogovren bez potpisa putem telefona.... sta rec nego lopovi, stoka bezobrazna, izgleda da je trebalo i ja da se uvjerim u to na vlastitoj kozi, a moj brat je narucio sinu isto preplatu par dana nakon mene kod njih i novi uredjaj medjutim njemu je jos gora stvar se dogodila, uredjaj je dosao s puknutim ekranom, uzas sta rec...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Produljenje pretplate i samsung a5

Rekosmo ti mi da ne uzimaš kod njih mobitel, pa nećeš da slušaš...

 

Šalu na stranu, nadam se da će ti riješiti problem.

9 godina
offline
Produljenje pretplate i samsung a5

Ma nema nista od toga saljemu ponediljak raskid 

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Produljenje pretplate i samsung a5
huayra kaže...

Ma nema nista od toga saljemu ponediljak raskid 

 kidaj to i na odlasku im daj 

Cijenite više pitku vodu.
9 godina
offline
Produljenje pretplate i samsung a5

koji smecari, nikad mi nece bit jasno zasto su ljudi toliko pokvareni, poslan raskid i uredjaj.
uglavom evo pitanje, dali se isplati po vama kupit polovan samsung galaxy note 3 3gb ram 32inter,  za 1100kn na njuskalu sam nasao u splitu, kaze da je stanje 10/10 tip je neki ljubitelj tehnike pa kaze da je kao novi, naravno prije kupnje cu ga dobro pregledat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 13:10 (huayra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice