Tele2 Prevaranti

poruka: 67
|
čitano: 68.490
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Tele2 Prevaranti

Eh vidiš, zato sam se tu javio. U naletu ljutnje nisam drugačije ni razmišljao, a znao sam da će tu netko realno sagledat stvari i da će ne hladan tuš dočekat :)
To mi je i trebalo i zbog toga sam ti zahvalan na tome :)

13 godina
neaktivan
offline
Tele2 Prevaranti

Imam pitanje, da li računa tele2 protok podataka ako sam priključen na kućnu mrežu, mislim da ne bi trebao (SMART 1GB limit)

Smrt fašizmu, sloboda narodu
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele2 Prevaranti

Naravno da ne. Samo si na mobu, iako je većina tako defultno, podesi da koristi wifi a ne mobilni internet. Na androidima možeš sa 2 klika isključiti mobilni pa ti ionako ostane samo wifi {#}

15 godina
offline
Re: Tele2 Prevaranti

Kakvu kucnu mrezu? Ako si na wifi onda ti se naravno ne trosi mobilni internet....

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 Prevaranti

hvala, i mislio sam tako, g3 mi je isključen, ali nikad neznaš s trgovcima :D, a malo sam truba tek sam počeo koristiti

Smrt fašizmu, sloboda narodu
11 godina
offline
Tele2 Prevaranti

Imam točno isti problem kao autor ove teme, skinuli mi danas ostalih 15 kn a da na razumijem što sam napravio.. Naravno, podatkovni promet mi je skoro cijeli dan bio uključen jer "imam tih 1gb" rekoh. No, muči me što ne znam koja aplikacija mi je uzela novac točno. Moguće da je messenger/facebook? Ubuduće ću koristiti opciju da onemogućim podatkovni promet za sve aplikacije osim za messenger/browser.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele2 Prevaranti

Prešao si 1gb ili? Ne kužim.

11 godina
offline
Tele2 Prevaranti

Imao sam uključen roaming, ups. Nisam prešao 1 gb. Moja greška.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tele2 Prevaranti

Budim staru temu ali neznam gdje drugdje napisati ovaj post.

 

Ovako, kasnio sam s plaćanjem računa za 5. mjesec i platio sam ga 30.6. Dan poslje sam dobio opomenu za neplaćanje i sad mi je stigao račun za 6. mjesec na kojem je uračunat i 5. Ukupno 280 kn. Je netko imao istu situaciju i uspio rješiti to s njima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2 Prevaranti
Samo plati za 6 mjesec.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Tele2 Prevaranti

 
 
 

Super brzi internet od gregora gotovo u centru Osijeka.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Tele2 Prevaranti

Meni je prevara što im mreža ne radi na pola teritorija Hrvatske. Oko Plitvica ti se pali roaming (ne bosanski, nego koriste drugu mrežu, mislim VIP), prijenos posataka im do ovoga ljeta nije radio na 70% teritorija. I ne možeš ništa jer oni nigdje u ugovoru ne garantirau pokrivenost. otišao sam i s TMOBILEA i s VIPA jer su mi računi bili oko 800-1000 kn. S Revolucijom su se značajno smanjili, ali isto tako i razina usluge.

MM
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 Prevaranti
Astrates kaže...

Meni je prevara što im mreža ne radi na pola teritorija Hrvatske. Oko Plitvica ti se pali roaming (ne bosanski, nego koriste drugu mrežu, mislim VIP), prijenos posataka im do ovoga ljeta nije radio na 70% teritorija. I ne možeš ništa jer oni nigdje u ugovoru ne garantirau pokrivenost. otišao sam i s TMOBILEA i s VIPA jer su mi računi bili oko 800-1000 kn. S Revolucijom su se značajno smanjili, ali isto tako i razina usluge.

Lijepo su rekli da se radi na pokrivenosti cijele RH i da će radovi završiti do kraja godine. Ne znam kada si zadnji puta bio u Tele2, ali više ne koriste Vipnetov signal i to već dosta dugo. Sada se koristi HT-ov signal.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2015 11:27 (Marko :D).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 Prevaranti
Marko :D kaže...

Lijepo su rekli da se radi na pokrivenosti cijele RH i da će radovi završiti do kraja godine. Ne znam kada si zadnji puta bio u Tele2, ali više ne koriste Vipnetov signal i to već dosta dugo. Sada se koristi HT-ov signal.

 

Jesu, jesu, prije par mjeseci. Ja kazem da je od pocetka katastrofa, sad je, kao malo bolje, ali ne mozes reci da sve sto sam napisao ne stoji. I svejedno je je l koriste VIP ili T-MOBIILE. Prešao sam na TELE2 prije 4 godine i od očaja su došli do razdražljivosti nepokrivenošću signalom. A nitko mi nije rekao da je stanje tako loše dok sam potpisivo ugovor. Ovo što ti kažešLijepo su rekli da se radi na pokrivenosti cijele RH i da će radovi završiti do kraja godine. samo potvrđuje moje tvrdje. A što je s prijašnjim vremenom kada usluga nije bila kompletna? Čista prevara, ništa drugo.

 

MM
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 Prevaranti
ford eleanor kaže...
Astrates kaže...

Meni je prevara što im mreža ne radi na pola teritorija Hrvatske. Oko Plitvica ti se pali roaming (ne bosanski, nego koriste drugu mrežu, mislim VIP), prijenos posataka im do ovoga ljeta nije radio na 70% teritorija. I ne možeš ništa jer oni nigdje u ugovoru ne garantirau pokrivenost. otišao sam i s TMOBILEA i s VIPA jer su mi računi bili oko 800-1000 kn. S Revolucijom su se značajno smanjili, ali isto tako i razina usluge.

 Kolega pa ti bi i ovce i novce     

Sorry ali morao sam

 

Ja bi i stisnuo i prdnuo, drugim riječima.

MM
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Tele2 Prevaranti

Usput, ženi se u 3 mjeseca dva puta pokvarila TELE 2 sim kartica. Mobitel od firme tj kartica, subota popodne, sve službeno gore, a da bi dobila novu (koju ti naprave u svakom Tele2 dućanu) trebaš žig i potpis ovlaštene osobe. Može li gore???

MM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2 Prevaranti
Mene zanima kako oni mogu dati moje informacije nekoj firmi da me idu kamatariti? Jel zakonom dopušteno davat moje informacije trećim stranama?
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tele2 Prevaranti

Da, to je praksa svuda u svijetu. Tvoje dugove proslijeđuju drugim tvrtkama koje se onda bave "tobom". U većini slučajeva kamate onda pripadnu tvrtki koja utjeruje dug. Kod nas je za to vodeći EOS Matrix ili kako već.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2 Prevaranti
Negdje su iskopali jedan račun koji nisam platio i sad prijete preko telefona, sms, poruke i mailom. Znači smiju davat. Nisam znao, drugi put nema potpisivanja ugovora.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele2 Prevaranti
x18x05x kaže...
Negdje su iskopali jedan račun koji nisam platio i sad prijete preko telefona, sms, poruke i mailom. Znači smiju davat. Nisam znao, drugi put nema potpisivanja ugovora.

Pa što si mislio da će se dogoditi kad ne platiš? Nisi ti Milanović da ne moraš plaćati dugove..

Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
16 godina
offline
Tele2 Prevaranti

Da, smiju. Time tvrtke koje potražuju nešto ne troše svoje resurse na to, nego proslijeđuju onima koji tebe poslije zovu, šalju smsove i tako. Sve legalno i po zakonu. Kolega ima dug u PBZu, oni proslijedili ovima iz EOSa, pa sad oni njega zivkaju. Doduše, ponudili su mu i otplatu na rate zbog velikog iznosa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tele2 Prevaranti

šišaju vas ko ovce

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Tele2 Prevaranti

kad gregor "metne", okice ispadaju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2 Prevaranti
Ja sam mislio da sam sve platio, očito se račun negdje zagubio. No nije problem platiti. Problem je taj što su oni bahati i stalno zovu. Stavio sam broj na blok, sad sa drugog zovu. Pravi židovi.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tele2 Prevaranti

već 4 dan šteka tele 2 na otoku hvaru  ali nitko da objasni o čemu se radi  ,ispričavamo s ako imate problema ,čak ni preko roaminga nije radilo i sada ima poteškoća sa internetom i još i dalje šteka u razgovor 

 

 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 Prevaranti
Ja sam na tele 2 bio pretplatnika na revoluciji i prijevremeno raskinuo ugovor i sve je plaćeno odnosno zadnji račun plaćen 9.11.2014 čak sam im i skenirao uplatnicu i poslao da bi mi 24.12.2014 blokirali račun zbog. Istog računa i nema svrhe razgovarati s njima samo lažu zvao sam ih 200 puta kao nemaju potraživanje prema meni al ja račun nemogu od blokirati to je najveće govno prevarantsko od mobilne telefonije
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Tele2 Prevaranti

Od nedavno sam na pretplati na Teletu.

Zašto tele 2 nema opciju obavijesti kad mi je smartphone isključen da mi nakon uključenja pošalje obavijest o propuštenim pozivima ?

 

Ili sam moram uključiti negdje tu opciju

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tele2 Prevaranti
Više nema frke ako ti se isprazni baterija mobitela ili zaglibiš u bespućima izoliranih prirodnih ljepota. Usluga "Tko me zvao" omogućava ti, u slučaju da ti je mobitel isključen ili nedostupan, primanje obavijesti SMS porukom o propuštenim pozivima s listom telefonskih brojeva koji su te pozivali u vremenu nedostupnosti. Također, pruža pozivatelju informaciju da si nedostupan i da ćeš biti obaviješten o tome da te je pozivatelj zvao.

Za uključenje i isključenje utipkaj i pošalji kratki kod *135# i slijedi daljnje upute. Usluga je dostupna svim Tele2 korisnicima, a korisnici uz pretplatu uslugu mogu aktivirati i preko portala Moj Tele2.
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Tele2 Prevaranti

Zahtjev u obradi.

Hvala, riješeno preko portala.

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Tele2 Prevaranti

Eto, opet idiotizam.

Pošalju mi SMS da me je zvao netko s broja npr. O91 473 4691 bez imena pod kojim se vodi taj broj ?!

E, sad, ako želim "razmisliti tko je to", moram pogledati u imenik jedno 100 imena i prezimena, da vidim čiji je to broj, jer se nekim osobama ne želim javiti ili mi taj tren nisu poželjni za razgovor.

 

Pa, pobogu, svi drugi operateri lijepo napišu zvala te Fata 091456789 ili zvao te Mujo 0984567654

 

Bem ih mutave.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice