Tele2 Prevaranti

poruka: 67
|
čitano: 68.428
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 Prevaranti

Nije ti to ništa,

 

meni je cura bila u Americi prošli mjesec i imala je cijelo vrijeme isključen prijenos podataka. Njoj svako malo dolazi sms da je potrošila pola, trećinu, pa na kraju cijeli iznos u njezinom limitu. Ona im šalje mailove, kao neka se žali kad joj dođe račun. Dođe račun neki dan, a na njemu - 55 spajanja s prijenosom podataka svaki puta 0,31 kB !!!! U 7 dana njezinog boravka tamo. 

 

I kao žali se, a oni njoj odgovorili da je koristila prijenos podataka, ali, eto, odbit će joj 177 kn + PDV, jer su joj prekasno poslali sms zadnji da je potrošila cijeli limit.

 

 

8 godina
protjeran
offline
Tele2 Prevaranti

Rasno !

Baš su se sad u zadnjim reklamama pokazali kaO CIRKUSANTI, što realno i jesu.

 

Joj... maj gad,

još samo četiri mjeseca ugovora i fertig za uvijek s Teletom.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tele2 Prevaranti
Toliko su dobri da je i Gregor otišao...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 Prevaranti
Povoljni reketari.com kaže...

Rasno !

Baš su se sad u zadnjim reklamama pokazali kaO CIRKUSANTI, što realno i jesu.

 

Joj... maj gad,

još samo četiri mjeseca ugovora i fertig za uvijek s Teletom.

 

Baš smo to komentirali. Stvarno im takva kampanja nije trebala. Smiju nam se u face

12 godina
offline
Tele2 Prevaranti

Da ne otvaram novu temu... 3.10 uzimam novi mob, G5, 5.10 isti ide na servis... lazu me 4 puta oko duljine servisa, dode mob, napravim zahtjev da smanje racun jer nezelim placat uredaj koji nisam niti koristio i ekipa odbije... sta dalje, da ne kazem da je mob opet na servisu... koja su moja prava ovdje jer ne zelim im platit nekaj kaj nisam niti koristio

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 Prevaranti
Ja bas pao na 4G SIM card i gigu free koja ide uz to koju naravno nisam dobio. Lijepo sam pitao, kazu oni da sam dobio. A dobro reko evo vam noga!
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Tele2 Prevaranti

Pozdrav

da ne otvaram novu temu, moze li mi netko od vas upucenih reci koje je radno vrijem TELE2 sjedista u Vukovarskoj cesti u Zagrebu.

Znaci od kad do kad radi recimo sa strankama te opcenito od do kada tamo rade zaposlenici, radi li se tamo u dvije smjene ili moza ima i nocna smjena te ako rade u dvije smjene od kad do kad koja radi.

Hvala vam puno :) 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice