Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.313
|
čitano: 14.081.835
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima li koji jeftiniji model od LG 55SK8100 (koji kosta oko 5.500,00 kn) sa slicnim karakteristikama? 

 

Koristio bi se za PS4 pro, 4k, PVR snimanje emisija na USB disk, reprodukcija avi, mp4, mkv sa titlovima srt i sub, glasovna kontrola, bar 2 HDMI,Wi-Fi i velicina 55". 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mark666 kaže...

Ima li koji jeftiniji model od LG 55SK8100 (koji kosta oko 5.500,00 kn) sa slicnim karakteristikama? 

 

Koristio bi se za PS4 pro, 4k, PVR snimanje emisija na USB disk, reprodukcija avi, mp4, mkv sa titlovima srt i sub, glasovna kontrola, bar 2 HDMI,Wi-Fi i velicina 55". 

 

 

 

 Nize od SK8100 je UK7550 koji je isto nanocell ali 50Hz.

 

Postoji jos i SK7900 koji ima Alpha7 cpu, 50Hz ali dođe sa starijim WebOS-om.,,

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2019 10:21 (Mad Ant).
7 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Svaki proizvodjac gura svoje, LG svoje, Samsung svoje.

 

Sto ne naprave SLADO-LED - Super Longlife Advanced Display Organic Led Emitting Diode - TM by Citatelj.

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Frend me zamolio da pitam za njega:

best buy do 3 tisuće, veličine 43, može i veći. Za gledanje, filmova, serija te korištenje usba, harda i da učitava sve titlove. Eventualno možda plejka. Samsung, Lg, makar i vidim da su ovim Hisensom navalili no skeptičan sam.

Npr ovaj sa 5.5 na 2.5 tisuće:

https://www.elipso.hr/audio__video/t...ENSE-H50A6140/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Asterix040 kaže...

Frend me zamolio da pitam za njega:

best buy do 3 tisuće, veličine 43, može i veći. Za gledanje, filmova, serija te korištenje usba, harda i da učitava sve titlove. Eventualno možda plejka. Samsung, Lg, makar i vidim da su ovim Hisensom navalili no skeptičan sam.

Npr ovaj sa 5.5 na 2.5 tisuće:

https://www.elipso.hr/audio__video/t...ENSE-H50A6140/

 Ovdje imaš best buy televizor..

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHILIPS-43PUS7303/

11 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - ultimativni vodič i više
x360gamer kaže...
Ako netko ima LG s VA panelom, neka mi se javi na PM.
Zanima me kako ce se isti ponasati u dnevnoj sobi s puno osvjetljenja.
Uzeo bih 50" model UK6950. Gledao bi se s 3m udaljenosti.
Prema negativnim VA komentarima, bojim se da ce to biti ne gledljivo i da cu morati stalno gledati u mraku?!

 Uzeo sam nedavno Lg uk6950 u 50'' verziji, dakle sa VA panelom. Nisam stvarno neki ekspert za tv-e, ali sa slikom sa sasvim zadovoljan, bilo sd bilo hd signal. Smart remote je odličan dodatak.

Ono što me razočarlo kod tv-a je stvarno uzak kut gledanja, boje postanu jako isprane čim se malo makneš u stranu. Uz taj Lg imam i dva starija Samsunga koja neusporedivo bolje hendlaju taj problem a nijedan nema IPS panel.

Mislim da bi ti kut gledanja mogao biti veći problem nego osvjetljenje prostorije jer tv se savim dobro snalazi i kad ima dosta svjetla u sobi.

Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogao. 

 

13 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - ultimativni vodič i više
bukowski kaže...
x360gamer kaže...
Ako netko ima LG s VA panelom, neka mi se javi na PM.
Zanima me kako ce se isti ponasati u dnevnoj sobi s puno osvjetljenja.
Uzeo bih 50" model UK6950. Gledao bi se s 3m udaljenosti.
Prema negativnim VA komentarima, bojim se da ce to biti ne gledljivo i da cu morati stalno gledati u mraku?!

 Uzeo sam nedavno Lg uk6950 u 50'' verziji, dakle sa VA panelom. Nisam stvarno neki ekspert za tv-e, ali sa slikom sa sasvim zadovoljan, bilo sd bilo hd signal. Smart remote je odličan dodatak.

Ono što me razočarlo kod tv-a je stvarno uzak kut gledanja, boje postanu jako isprane čim se malo makneš u stranu. Uz taj Lg imam i dva starija Samsunga koja neusporedivo bolje hendlaju taj problem a nijedan nema IPS panel.

Mislim da bi ti kut gledanja mogao biti veći problem nego osvjetljenje prostorije jer tv se savim dobro snalazi i kad ima dosta svjetla u sobi.

Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogao. 

 

 Tako je kod skoro svakog VA, pogotovo jeftinijih. Dodatno je vidljivo ako pustas neki nafrljeni HDR. Recimo, Q7 u 75" pusta demo sa vrlo zarkim plavim papirnatim avionima - cim se pomaknes iz centra ode 30% zarke plave... Kolega koji radi audio/video uzeo XF9005, pitam kakav je kut, veli sranje...

11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jel koristi netko one LED trake na tv-u, pa da kaze jel se isplati to stavljat da bi se dobila ''bolja'' crna? Ako pomaze, gdje bi mogao to kod nas uzet? Jel bi ova recimo bila ok https://www.links.hr/hr/led-traka-v-tac-20051-5m-bijela-760100032

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...

 Nize od SK8100 je UK7550 koji je isto nanocell ali 50Hz.

 

Postoji jos i SK7900 koji ima Alpha7 cpu, 50Hz ali dođe sa starijim WebOS-om.,,

 

Thx. Gledam sada ova dva a dodao bih i Panasonic 55FX600E. Tu su negdje?

 

6 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Što mislite o ovom TV-, slučajno sam naletio na njega u Pevecu i čini mi se ok slika i zvuk, koliko se već može istestirati u trgovini?

https://pevec.hr/tcl-55dc760-tv-led-316336.html

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima li tko kakav pametan savjet kupio sam staroj noa smartvision tv 2k kn prilikom instalacije na zidu tv je bio na kaucu di je stara sjela i sad je panel pukao i tv je beskoristan pa sto mogu napravit dali bi mi servis mogao pomoc koliko bk to moglo kostat okvirno u sklopu servisa? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Danas mi stigao Lg 55C8, vrh vrhova tv, imao do sad Samsung serije 9, ekran otisao nakon 2 i pol godine i imao sam osiguranje i dobio C8 u zamjenu, nikad vise Samsung nece u moju kucu, bio je super tv al ovaj oled je nesto puno bolje..
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - ultimativni vodič i više
bukowski kaže...
x360gamer kaže...
Ako netko ima LG s VA panelom, neka mi se javi na PM.
Zanima me kako ce se isti ponasati u dnevnoj sobi s puno osvjetljenja.
Uzeo bih 50" model UK6950. Gledao bi se s 3m udaljenosti.
Prema negativnim VA komentarima, bojim se da ce to biti ne gledljivo i da cu morati stalno gledati u mraku?!

 Uzeo sam nedavno Lg uk6950 u 50'' verziji, dakle sa VA panelom. Nisam stvarno neki ekspert za tv-e, ali sa slikom sa sasvim zadovoljan, bilo sd bilo hd signal. Smart remote je odličan dodatak.

Ono što me razočarlo kod tv-a je stvarno uzak kut gledanja, boje postanu jako isprane čim se malo makneš u stranu. Uz taj Lg imam i dva starija Samsunga koja neusporedivo bolje hendlaju taj problem a nijedan nema IPS panel.

Mislim da bi ti kut gledanja mogao biti veći problem nego osvjetljenje prostorije jer tv se savim dobro snalazi i kad ima dosta svjetla u sobi.

Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogao. 

 

 Uzeo ga jučer, nakon savjeta i razmatranja kolege forumaša.

Sutra dolazi, pa se javim kakav je kod mene utisak ostavio.

Ukratko, za 2400 kn i 5 godina garancije, mislim da bolje ne može (zapravo, prilično sam siguran).

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
love2ml86 kaže...

Što mislite o ovom TV-, slučajno sam naletio na njega u Pevecu i čini mi se ok slika i zvuk, koliko se već može istestirati u trgovini?

https://pevec.hr/tcl-55dc760-tv-led-316336.html

 Ako češ gledat i sport zaboravi na taj televizor:) Jer ne podržava pokretnu interpolaciju.. Ovdje imaš svakako bolje televizore ako gledamo ukupnu kvalitetu slike:)

 

https://www.nabava.net/televizori/philips-55pus7503-televizor-cijena-55-139-cm-led-ultra-hd-62102051

 

https://www.nabava.net/televizori/samsung-ue55ru7402-televizor-cijena-55-139-cm-led-ultra-hd-81725271

 

https://www.nabava.net/televizori/sony-kd-55xf7596-televizor-cijena-55-139-cm-led-ultra-hd-63992851

16 godina
odjavljen
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kakvi philipsi pored ultra jeftinih i odličnih LG-va sa pet godina garancije. Poslao upit LG-u zbog registracije i produžene garancije, dobio odgovor drugi dan. Ako ikada zatreba servis ne sumnjam u njega.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
XXX kaže...

Kakvi philipsi pored ultra jeftinih i odličnih LG-va sa pet godina garancije. Poslao upit LG-u zbog registracije i produžene garancije, dobio odgovor drugi dan. Ako ikada zatreba servis ne sumnjam u njega.

 

 Kod mene philips serije 9 radi 11 godina bez problema. Svaki dan u tih 11 godina bio je upaljen dnevno bar 10 sati. Otišao je u zasluženu mirovinu bez ijednog kvara.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
pejak84 kaže...
Danas mi stigao Lg 55C8, vrh vrhova tv, imao do sad Samsung serije 9, ekran otisao nakon 2 i pol godine i imao sam osiguranje i dobio C8 u zamjenu, nikad vise Samsung nece u moju kucu, bio je super tv al ovaj oled je nesto puno bolje..

 Probaj neki 4K HDR materijal u potpuno mracnoj sobi (u cinema modu recimo), neki dokumentarac sa zvijezdama recimo, to tek izgleda mrak, jel'te

9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

meni danas stigao 65"B8, kupljen u petak u SD u ZG, danas u 11h isporučen u ST. sad kreće montaža i konfiguracija, pa ako koga što zanima, neka pita...u kutiji izgleda ogromno, do sad sam imao panasonic plazmu od 42" :)

 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

EDIT

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2019 19:42 (Flagship).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
pejak84 kaže...
Danas mi stigao Lg 55C8, vrh vrhova tv, imao do sad Samsung serije 9, ekran otisao nakon 2 i pol godine i imao sam osiguranje i dobio C8 u zamjenu, nikad vise Samsung nece u moju kucu, bio je super tv al ovaj oled je nesto puno bolje..

A zar ti nisu mogli ponuditi barem novi 55C9, ili 65C8 jer oba su u iznosu koji si spomenuo kao osiguranje za samsung? 55C8 mi se čini malo jer taj tv je nabavljiv za cca 8500 sada.

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
movie kaže...
XXX kaže...

Kakvi philipsi pored ultra jeftinih i odličnih LG-va sa pet godina garancije. Poslao upit LG-u zbog registracije i produžene garancije, dobio odgovor drugi dan. Ako ikada zatreba servis ne sumnjam u njega.

 

 Kod mene philips serije 9 radi 11 godina bez problema. Svaki dan u tih 11 godina bio je upaljen dnevno bar 10 sati. Otišao je u zasluženu mirovinu bez ijednog kvara.

Taj philips je iz 2008, zar ne? Stari dobri ORIGINAL, a XXX je mislio na ove današnje kante koje samo imaju taj logo i koje su 100% KINESKE 

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Da ne pišem romane, ukratko:
Stigao mi danas 50uk6950.
Tv je boli glava, a cijena od 2400 kn za njega je krađa.
Ne mogu također da vjerujem što sam sve pročitao na forumu ovdje, i bio sam spreman danas dok ga upalim da će se boje gubiti, da neću vidjeti ništa od sunca itd itd
Gluposti! Barem za sada.
Usporedno s 43uk6300 koji je IPS, kutevi gledanja su isti!!!
Boje se gube jedino, barem koliko moje oko vidi, da crna pod kutem od 150* postane siva kako je kad se normalno gleda na IPS.
Očito je onda da ili me zapao dobar VA panel ili nisam oko sokolovo, i kao 90% kućnih korisnika ne vidim razliku!
Javim još više detalja kroz par dana, možda uvidim probleme do onda
Magic remote je također odličan.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Prodajem

https://www.njuskalo.hr/led-tv/sony-kd-43xf7077-oglas-28988586

Neka admini izvinu ako ne smijem objavit oglas ovdje
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Dan1234567890 kaže...

meni danas stigao 65"B8, kupljen u petak u SD u ZG, danas u 11h isporučen u ST. sad kreće montaža i konfiguracija, pa ako koga što zanima, neka pita...u kutiji izgleda ogromno, do sad sam imao panasonic plazmu od 42" :)

Velik skok, čestitam. Ja sam ovih dana skočio s 49" na 55" pa se osjeti razlika. Što onda reći za tebe?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
movie kaže...
XXX kaže...

Kakvi philipsi pored ultra jeftinih i odličnih LG-va sa pet godina garancije. Poslao upit LG-u zbog registracije i produžene garancije, dobio odgovor drugi dan. Ako ikada zatreba servis ne sumnjam u njega.

 

 Kod mene philips serije 9 radi 11 godina bez problema. Svaki dan u tih 11 godina bio je upaljen dnevno bar 10 sati. Otišao je u zasluženu mirovinu bez ijednog kvara.

Taj philips je iz 2008, zar ne? Stari dobri ORIGINAL, a XXX je mislio na ove današnje kante koje samo imaju taj logo i koje su 100% KINESKE 

 Normalno da sam to mislio, novi Philips ima veze sa Nizozemskom jednako veze ko i moj Grunding sa Njemačkom kojeg sam kupio prije par godina. Ali turski grunding je barem dao pet godina garancije, nakon toga je i tak za staro željezo...

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2019 22:32 (XXX).
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ok, vec nekoliko dana zujam oko kupnje tv-a, oznojih se dok sam nacitao revjuva itd.

 

E sad, imao sam plan uzeti samsung q6fn dok je bio na akciji 6500kn, dosta više iznad budžeta, al mislio sam okrenut pa sam miran. Dok nisam naišao na probleme sa local dimmingom, cijeli internet i forumi su puni žalbi korisnika oko toga kako radi dimming i kako se ne može softverski iskljuciti. Jedino preko service moda, al onda ne možeš kontrolirati backlight. Znaci ono titlovi na netflixu kad se pojave na ekranu pola ekrana zasvijetli, a to me ubija. Znaci ako igram nešto, ili gledam sa titlovima a mračna scena dimming ide gore dolje, a ne možeš iskljuciti da bude stabilno, pa makar i žrtvovao malo kvalitetu slike ili kontrasta. Izgleda da još sa fw-om to nisu ispravili tj. dali mogucnost gašenja dimminga osim samo na low. Tak da teško mi dati tolike pare ako će me tv sa takvim scenama živcirati, unatoc 120hz itd.

 

Da li netko ima q6fn i primjecuje li to?

 

Onda razmišljam o nekom budget tv-u, i taj budget ce bit dosta apgrej naspram mog starog ips panasonic lcd-a. 

 

Samsung TV prijemnik UE55NU7093  - Ovaj je vrlo prihvatljiv za te novce, ali vidim da škrtare sa ulazima/izlazima, tipa 2 hdmi, 1 usb, nema BT.  E sad šta ako u budućnosti odlucim uzeti neki jeftini soundbar, nemam iskustva sa soundbarovima pa kako se to spaja? Može preko bt al ako tv nema bt onda ništa, znaci preko hdmi ili može preko optical out sa tv-a? Naravno ako ide hdmi onda uzima taj jedan hdmi već. Ima li kakvih solucija sa nekim hubovima splitterima za hdmi, tipa ako zelim plejku spojit, ps3, ps4, i pc na tv, a nema više hdmi-a na tv-u? Hoce li taj hub/splitter raditi kako treba?

 

Nema ni audio jack za slušalice, dok moj stari panasonic ima, što ponekad bude korisno za zabacit se i gleda tv sa sluškama. E sad jedino ako se preko soundbara mogu sluške nekako spojiti?

Znaci za budžet tv je ok izbor, ali ovo škrtarenje sa dodacima je uff.

 

 

 

Sony 4K UHD LED TV prijemnik KD55XF7005BAEP - pa sad pikiram ovaj, možda se rastegnuti za soma kn. Ali koji je panel u ovom tv-u VA ili IPS? Stvarno na stranicama trgovina u specifikacijama i opisu bi više trebali stavljati koji panel tv ima, a ne da moram guglat dok ovisi o tv-u i recenzijama ne naletim na koji panel.

 

Uglavnom to je to, osim ako ima preporuka, ako postoje neke solucije za onaj samsung gore za pospajat sluške soundbar i tv i plejke na njeg? Oh da zanima me ima li ovaj samsung gore taj local dimming ili ne, tj. ne radi zatamnjenje i posvijetljavanje slike ovisno o sadržaju?

 

Može i preporuka kakva je situacija sa phillipsima u ovom rangu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 16:59 (Assman).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...

Taj philips je iz 2008, zar ne? Stari dobri ORIGINAL, a XXX je mislio na ove današnje kante koje samo imaju taj logo i koje su 100% KINESKE 

 AOC kvaliteta, što dalje pričati haha.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bilo je vec ovdje razgovora o navedenom problemu sa titlovima i takozvanim bloomingom.Javlja se kada gledas HDR materijal sa titlovima.Navodno se to moze malo ublaziti promjenom boje titlova, ali ne potpuno.Po meni ogroman problem koji mnogi olako odbacuju, a pogodeni su svi budget tv-i koji imaju taj famozni local dimming.Vise stete nego koristi napravi.Ja podrzavam odluku Samsunga da ove godine kompletno izbaci local dimming sa svih modela ispod Q70.Mislim da tome jednostavno zasada nema mjesta u jeftinijim televizorima i time se treba pomiriti.Neki ovdje na forumu su se zalili na blooming i na tv-ima duplo skupljim od navedenog, ali tamo je to opet blaze jer ima vise dimming zona.Pogledaj si mozda novu RU seriju, iako jos po meni malo preskupa, pogotovo RU8000.Trenutno 55 za 6000kn, a 65 za 8000kn.Kada to padne za jedno 1000-1500kn biti ce dosta dobra kupnja.Isto tako ako VA panel nije uvjet LG ti trenutno ima akciju 5godina jasmtva pa je i to opcija.Mislim cak da na ovim jeftinijim LG uk modelima mozes kompletno ugasiti local dimming, nemoj me za rijec, trebalo bi istraziti.

 

Bottom line, kada bih sebi kupovao prije bih uzeo novi ru8000 sa manjim peak brighnessom nego nu8000 da me davi blooming stalno.Ali eto ako ne mislis gledati HDR zapravo problema imati neces.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 17:27 (perkoxcar).
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Assman kaže...

Ok, vec nekoliko dana zujam oko kupnje tv-a, oznojih se dok sam nacitao revjuva itd.

 

E sad, imao sam plan uzeti samsung q6fn dok je bio na akciji 6500kn, dosta više iznad budžeta, al mislio sam okrenut pa sam miran. Dok nisam naišao na probleme sa local dimmingom, cijeli internet i forumi su puni žalbi korisnika oko toga kako radi dimming i kako se ne može softverski iskljuciti. Jedino preko service moda, al onda ne možeš kontrolirati backlight. Znaci ono titlovi na netflixu kad se pojave na ekranu pola ekrana zasvijetli, a to me ubija. Znaci ako igram nešto, ili gledam sa titlovima a mračna scena dimming ide gore dolje, a ne možeš iskljuciti da bude stabilno, pa makar i žrtvovao malo kvalitetu slike ili kontrasta. Izgleda da još sa fw-om to nisu ispravili tj. dali mogucnost gašenja dimminga osim samo na low. Tak da teško mi dati tolike pare ako će me tv sa takvim scenama živcirati, unatoc 120hz itd.

 

Da li netko ima q6fn i primjecuje li to?

 

Onda razmišljam o nekom budget tv-u, i taj budget ce bit dosta apgrej naspram mog starog ips panasonic lcd-a. 

 

Samsung TV prijemnik UE55NU7093  - Ovaj je vrlo prihvatljiv za te novce, ali vidim da škrtare sa ulazima/izlazima, tipa 2 hdmi, 1 usb, nema BT.  E sad šta ako u budućnosti odlucim uzeti neki jeftini soundbar, nemam iskustva sa soundbarovima pa kako se to spaja? Može preko bt al ako tv nema bt onda ništa, znaci preko hdmi ili može preko optical out sa tv-a? Naravno ako ide hdmi onda uzima taj jedan hdmi već. Ima li kakvih solucija sa nekim hubovima splitterima za hdmi, tipa ako zelim plejku spojit, ps3, ps4, i pc na tv, a nema više hdmi-a na tv-u? Hoce li taj hub/splitter raditi kako treba?

 

Nema ni audio jack za slušalice, dok moj stari panasonic ima, što ponekad bude korisno za zabacit se i gleda tv sa sluškama. E sad jedino ako se preko soundbara mogu sluške nekako spojiti?

Znaci za budžet tv je ok izbor, ali ovo škrtarenje sa dodacima je uff.

 

 

 

Sony 4K UHD LED TV prijemnik KD55XF7005BAEP - pa sad pikiram ovaj, možda se rastegnuti za soma kn. Ali koji je panel u ovom tv-u VA ili IPS? Stvarno na stranicama trgovina u specifikacijama i opisu bi više trebali stavljati koji panel tv ima, a ne da moram guglat dok ovisi o tv-u i recenzijama ne naletim na koji panel.

 

Uglavnom to je to, osim ako ima preporuka, ako postoje neke solucije za onaj samsung gore za pospajat sluške soundbar i tv i plejke na njeg? Oh da zanima me ima li ovaj samsung gore taj local dimming ili ne, tj. ne radi zatamnjenje i posvijetljavanje slike ovisno o sadržaju?

 

Može i preporuka kakva je situacija sa phillipsima u ovom rangu?

 Ako ti nije preskupo, ti ja preporučujem ta dva nova odlična modela Philipsa ili Panasonica:) Nema šta nema, i pored toga imata odličnu kvalitetu slike:)) Drugi i treči televizor možeš kupiti u Sloveniji.

 

https://www.ekupi.hr/PHILIPS-LED-TV-55PUS750412-1421603.aspx

https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/55pus735412-philips-621070

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-televizorji/panasonic-tv-sprejemnik-tx-58gx800e

 

 

 

A ovdje imaš i testove za ove modele.

 

https://www.produkttest24.com/philips-ambilight-55pus7504-12-im-test/

https://www.produkttest24.com/philips-58pus7304-12-uhd-android-tv-im-test/

https://www.whathifi.com/reviews/panasonic-tx-50gx800b

 

 

 

 

15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A stanje sa soundbarovima, hdmi hubovima itd, da li se to da riješiti ako tv ima tak limitirane hdmi , bt?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice