Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.332
|
čitano: 14.132.663
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

https://www.ekupi.hr/LG-UHD-TV-50UM7450PLA-1416392.aspx

 

Uz plačanje maestrom ili mastercardom Zabe, znaci 3600, bi li to bio neki bb u tom segmentu? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

seljak007,VooDooZg  i ostali novi na ovoj temi...

KRATITE CITATE ... za jednu rečenicu kvotate desetak raznih nickova...ne zna se tko pije a tko plaća...

 

ako ja mogu s mobitela možete i vi koji ste na Pc-u.....

 

pridržavajte se pravila jer će početi padati kartoni.....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 16:55 (Anđeo bez falinge).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
Pixel kaže...

 Taj tv je dobar, ali sigurno nije vrh vrhova, niti spada u tu klasu kad su u pitanju lcd tvi 

 taj tv je vr vrova Sony LEd LCD za 2018 godinu.... ili ti znaš za bolji sony iz te godine ?

 

Kao pvo nisi rekao samo Sony, kao drugo je li bitna godina ?

kao trece use the Google :)

Taj tv nije vrh ponude pa da dubis na trepavicama, nebitno sto trenutno nisu izdali jaci model.

 

Da malo bolje pratis znao bi to.

 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

i taj Samsung je vr vrova no mene bi uvijek odbio jer nema podršku za DTS...

 Koliko si do sad bilo cega odgledao sto ima dts ?

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...

 Kao pvo nisi rekao samo Sony, kao drugo je li bitna godina ?

kao trece use the Google :)

Taj tv nije vrh ponude pa da dubis na trepavicama, nebitno sto trenutno nisu izdali jaci model.

 

Da malo bolje pratis znao bi to.

 

 nemoj samo hejtati već se educiraj ...

 

https://www.bug.hr/recenzije/sony-bravia-kd-55xf9005-sliku-tvoju-ljubim-4949

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...

 Koliko si do sad bilo cega odgledao sto ima dts ?

 

 i gledao i "slušao" preko 50 filmova a raznih serija ne znam ni broj....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
Pixel kaže...

 Kao pvo nisi rekao samo Sony, kao drugo je li bitna godina ?

kao trece use the Google :)

Taj tv nije vrh ponude pa da dubis na trepavicama, nebitno sto trenutno nisu izdali jaci model.

 

Da malo bolje pratis znao bi to.

 

 nemoj samo hejtati već se educiraj ...

 

https://www.bug.hr/recenzije/sony-bravia-kd-55xf9005-sliku-tvoju-ljubim-4949

Procitao sam recenziju i malo se zakacio s autorom jermoje iskustvo bas nije bilo u rangu recenzije.

Na kraju je i autor priznao neke stvari.

Ako ti je ta recenzija jedini izvor informacija onda mi je sve jasno.

Tv je dobar, ali isto tako ima podosta problema i niti je slozen da bude vrh niti ga Sony predstalja kao vrh.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...

Procitao sam recenziju i malo se zakacio s autorom jermoje iskustvo bas nije bilo u rangu recenzije.

Na kraju je i autor priznao neke stvari.

Ako ti je ta recenzija jedini izvor informacija onda mi je sve jasno.

Tv je dobar, ali isto tako ima podosta problema i niti je slozen da bude vrh niti ga Sony predstalja kao vrh.

 

 ma koje je to "tvoje iskustvo" 

 

većina nas je pročitala tu recenziju, i ranije po trgovinama pogledali taj tv, i Davor je u 99,7 % stvari točno recenzirao...

to je bio najbolji sony LCD led te godine, odličan tv, posebno kada mu je pala cijena na nekih 8 tkn.

 

koja si ti faca, tebi je Davor priznao "neke stvari", jer mu se obratio svemirski tv ekspert poput tebe ... "rigo"...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tnakir kaže...
seljak007 kaže...

 

ostalom, vjerujem Davoru da je Sony ok izbor.

 

Kad je ta recenzija napisana?

2gb ram je već sad premalo za android tv:)

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
Pixel kaže...

Procitao sam recenziju i malo se zakacio s autorom jermoje iskustvo bas nije bilo u rangu recenzije.

Na kraju je i autor priznao neke stvari.

Ako ti je ta recenzija jedini izvor informacija onda mi je sve jasno.

Tv je dobar, ali isto tako ima podosta problema i niti je slozen da bude vrh niti ga Sony predstalja kao vrh.

 

 ma koje je to "tvoje iskustvo" 

 

većina nas je pročitala tu recenziju, i ranije po trgovinama pogledali taj tv, i Davor je u 99,7 % stvari točno recenzirao...

to je bio najbolji sony LCD led te godine, odličan tv, posebno kada mu je pala cijena na nekih 8 tkn.

 

koja si ti faca, tebi je Davor priznao "neke stvari", jer mu se obratio svemirski tv ekspert poput tebe ... "rigo"...

 S tobom se stvarno ne mislim raspravljati jer toliko netočnih informacija daješ da mi žao ljudi koje savjetuješ.

Nemislim se niti tebi niti ikome opravdavati i pravdati. Ne znaš ništa o meni, čime se bavim niti što radim pa se suzdrži komentiranja što ja znam i ne.

Ako je tebi Davor referenca to je tvoj izbor, neni nije, niti ce biti recenzija u casopisu koji zivi od prodaje reklama.

Taj tv je u vrijeme recenzije kostao oko 13 k  kn za 55" !!!!!!

Oled 55c8 se mogao kupiti za manje tad !!!!!

A tv je po recenziji u rangu oleda !!!!!!

Ako ti ne znaš zbrojiti 2+2 ok

A kad sam ga suočio s nekim pitanjima vješto je izbjegavao odgovore.

Ako je tebi to vodic za kupnju, bravo !

Ti mislis da su svi tudumi za tehnologiju i nitko ne zna vise od onog sto pise na bugovim stranicama ?

 

6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Izvinjavam se ako sam koga uvrijedio...Ali treba biti objektivan...svaki alat ima svojih mana i vrlina...ovisi za što se koristi.


Trenutačno...ustvari...ista mi se stvar dešavala i prije devet godina kad sam kupovao svoj prvi lcd...odnosno drugi tv...da mi nasljedi Philips crt 82cm(16:9:)....od tih silnih recenzija na internetu...objektivnih... subjektivnih...A biti 100% objektivan je nemoguće....jer nam ni oči nisu i istom stanju...dobio sam stres

Znao sam da želim da mi tv bude i monitor....pa umisto Panasonic plazme(G serija)....radi burn-in,kupio Panasonic lcd(S serija)...od kada ga upalio pa,sve do danas...nikakvih problema...32"...5000kn...isto dobio 5 godina garancije

9 godina je prošlo i dalje kod lcd-a postoje kompromisi...odnosno lcd iz 2009 u nekim stvarima bolji nego lcd iz 2018...2019:(

Ako sam čvrsto odlučio za xf...sad nakon ovog sam se malo ohladi...e sad koliko je to izraženo uživo je pitanje


Ako sam do jučer bio spreman potrošiti 11000 kn za 65" lcd...više nisam... hebiga lcd...i dalje ne opravdava cijenu...za 65" bi bilo realno od 9000kn-10000kn...za 55" oko nekih 1000€...tako da sam odlučio se za 55" A razlika ide u kasicu prasicu za micro led...za 5-6-7 godina

Priroda uporabe tv je kod mene takva,da postoji opravdana prijetnja zvana burn-in...da toga nema...kupio bi OLED...A onda između oleda i 65" lcd-a...bi rađe izabrao veličinu

Vrhunski film je vrhunski i na monokromatski crt-u...A sranje od filma je sranje...ma na čemu ga gledao...u zadnjih 20 godina...80% Hollywood produkcije je teško sranje...filmaši od prije...40...50 godina sa filmskom tehnikom ograničenih mogućnosti...snimili su remek djela...A ovi sada...uz sva ta čuda...sama sranja

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Uzeo, zadnji primjerak u sealed boxu u Elipsa u Splitu (ostao jos jedino izlozbeni), upravo ga setupiram.

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
DTS je za mene najkvalitetniji zvuk za max home theater dozivljaj!
AUDIOFIL
6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ursusc355 jel to sve što znaš?
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja i dalje imam svoju Panasonic Viera 50inch plazmu koja radi kao urica,nema burn ina a 7 godina mi je sluzila iskljucivo kao pc monitor za gejmanje i filmove.Draza mi je i od oleda koji imam sad 🥰

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Bas sam hti to rec,taj model Sonya je odlican ali samo ako mu je cijena ispod 9Kkn ,sijecam se i ja da je bio preko 12K kn a ja tad kupio B8 za 10500kn.
Da imam burrn in sada ne bih mi nista smetalo koje druge prednosti naspram tog Sonya i slicnih lcd TVa trenutni B8 ima.
Bas me zanima kakav mu je android OS sad na tom Sonyu?!
AUDIOFIL
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Draža ..usporedba slike?Meni je nemjerljivo bolja na trenutnom OLEDU!
Obicne tv kanale ne gledam
AUDIOFIL
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
volegradele kaže...
Draža ..usporedba slike?Meni je nemjerljivo bolja na trenutnom OLEDU!
Obicne tv kanale ne gledam

Drazi tv,i dalje me odusevi slikom kad dodjem na odmor u Hr.

Oled ima neusporedivo bolju sliku

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
volegradele kaže...
DTS je za mene najkvalitetniji zvuk za max home theater dozivljaj!

+1

ma  DTS miljama ispred DolbyDigital-a u svakom pogledu , ove slabije da i ne pominjem  . 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 19:38 (error_666).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
error_666 kaže...
volegradele kaže...
DTS je za mene najkvalitetniji zvuk za max home theater dozivljaj!

+1

ma  DTS miljama ispred DolbyDigital-a u svakom pogledu , ove slabije da i ne pominjem  . 

 Istina, ali da bi ikakvu razliku cuo moras imati dobar HT sistem sto podrazumjeva dobre zvucnike.

Uz to preko streaming servisa ga ne pustaju, jedino gdje ga dobijes je na bluray-u ili nekom dobrom ripu.

 

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

pa  nemam sad neki extra skupi kvalitetni setup , ali opet osjetim razliku itekako na LG kinu od 750W . Da , jedino BR i filmovi sa neta . nazalost Netflix i raja ga ne pustaju . Jos bih dodao i da mi je puno bolji zvuk na igrama  i sa PCa kad sam nedavno spojio optikom i to . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
volegradele kaže...
DTS je za mene najkvalitetniji zvuk za max home theater dozivljaj!

 Za mene Dolby Atmos/DTS-X i i DTS-HD-MA od kad sam slozio AV set up priije dvije godine...

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 20:32 (4mal).
15 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Imam hisense 43 b7500 cca nekih 2 tjedna.Placen 2900 kn,snizen sa 3699

Evo par dojmova;

Slika-uglavnom sam koristio iptv i netflix.Slika na 4k je kristalno cista,na hd rezi je isto dosta dobro jedino kad je crno nebo,crna pozadina ili npr crna odjeća na ljudima u pozadini tu se pojavljuju nekakve sive mrlje i izgleda mutno bez obzira na 1080 p.Sad da li je to do postavki ili je takav tv ne znam

Na ps4 sam igrao malo samo Dying Light i s obzirom da je igra stara 5 god izgleda lijepo

Zvuk-veoma dobar,basovi su dobri,ljudski govor takodjer.Na 1-5 kad je volume pojacan pojacan primjeti se šum 

Samo sučelje tva je izvanredno,za razliku od Noa tva koji je u dnevnom sve reagira instantno kao i sam daljinsk i nijednom mi nista nije zastekalo

 

Sve u svemu zadovoljan sam,osim sto mi nisu jasne ove sivo crne mrlje sto sam gore opisao pa ako netko ima komentar vezano za isto...?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

To ti se zove DSE ili dirty screen efekkt...normalna pojava  kod LED-ova

osim ako nije jako preizrazeno...mozes slikat da vidimo na primjer za druge  ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 22:23 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jesi siguran da je rezolucija bila HD, može biti do lošeg bitratea i sl.
15 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Slikam danas ujutro ili u toku dana,radim trenutno...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...

 S tobom se stvarno ne mislim raspravljati jer toliko netočnih informacija daješ da mi žao ljudi koje savjetuješ.

Nemislim se niti tebi niti ikome opravdavati i pravdati. Ne znaš ništa o meni, čime se bavim niti što radim pa se suzdrži komentiranja što ja znam i ne.

Ako je tebi Davor referenca to je tvoj izbor, neni nije, niti ce biti recenzija u casopisu koji zivi od prodaje reklama.

Taj tv je u vrijeme recenzije kostao oko 13 k  kn za 55" !!!!!!

Oled 55c8 se mogao kupiti za manje tad !!!!!

A tv je po recenziji u rangu oleda !!!!!!

Ako ti ne znaš zbrojiti 2+2 ok

A kad sam ga suočio s nekim pitanjima vješto je izbjegavao odgovore.

Ako je tebi to vodic za kupnju, bravo !

Ti mislis da su svi tudumi za tehnologiju i nitko ne zna vise od onog sto pise na bugovim stranicama ?

 

 dakle, po tebi je Davor Šustić "tudum" za "tehnologiju".. i sve što se recenzira na Bug stranicama su zavjerenički plaćenički oglasi... ?!

jedino si ti mjerodavan a davor je "vješto izbjegavao tvoja pitanja" 

Davor se nema vremena javiti svakom useru vulgaris s teme koju napiše...

 

ako ti nisi user vulgaris konkretiziraj tko si, što radiš ?!

 

ti toliko podcjenjuješ ljude, a bez referenci..

ajde, već sam te jednom pitao pošto se toliko hvališ svojim vrhunaravnim znanjem, gdje radiš , čime se baviš...ne moraš napisati doc Igor Berecki ili Raos Nenad, čak ni Šustić davor...

Samo brale reci čime se ti to baviš.

 

taj tv je izašao 6 mjeseci prije nego što je Davor napisao recenziju o njemu i tko god se voli zabavljati čitanjem podataka s weba o televizorima o tome televizoru je već pročitao bezbroj web recenzija svjetskoga glasa pa sam tako i ja...

 

NE postoji recenzija na svijetu gdje je taj tv popljuvan odn da nije pohvaljen...

dan danas tko god ga je kupio nema pritužbi na taj tv već je sretan..

a tema nije OLED i ne želi svatko kupiti OLEd, ljudi imaju strahove i tko si ti ili ja da ih razuvjeravamo u tome..

 

neki ljudi neće OLEd i točka.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2019 6:11 (Anđeo bez falinge).
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dakle, jučer sam posetapirao F9005 i slijede prvi dojmovi:

 

Slika je ok, pogledao sam par 4K videa, zbilja je jebena. Lokalno dimmanje je u nekim momentima shit, npr u mrklom mraku kada imaš crni ekran i logo TV programa u kantunu, može se primjetiti background light, dok je ostatak ekrana crn, al jebiga, takva je tehnologija i to su ekstremni uvjeti za prikaz. Upscaleing slike radi odlično, puno bolje od svih ostalih 4K televizija sa kojima sam imao dodira. Nisam primjetio nikakav stuttering ni ghosting, ali kao što rekoh, ovo su prvi utisci, još se nisam imao priliku detaljno poigrati sa TV-om.

 

Zvuk je ok, ništa posebno, ali zadovoljavajuć. Ne mogu očekivati čuda od TV zvučnika. Ionako mi je u planu riješiti nekakav player sa nekakvim bookshelf zvučnicima kada mi kći naraste dovoljno (sada voli bacati stvari sa regala, kao i bockati igračkama stvari na regalu, tako je stari TV i otišao na vječna lovišta, novi ide na zid).

 

Brzina OS-a, napravio mi je nekakav update. Ja sam očekivao ogroman lag, ali za neke menije potrebno je cca 2 sekunde da uđe u njih, ostale stvari su instantne. Dakle, za upravljanje svakodnevnim stvarima lag je skoro nepostojeć. Instalirao sam Kodi, povukao media sadržaj sa NAS-a (wifi konekcija, 802.11n), radi brzo i ugodno, nema laga ni trzanja, brže nego na RPi3 koji mi je do sada glumio media centar.

 

Zadovoljan? Da. Vjerujem da postoje i bolji TV-i, ali za ovu cijenu, zadovoljan sam dobivenim. Za sva pitanja sam tu.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2019 8:10 (tnakir).
 
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tnakir kaže...

Dakle, jučer sam posetapirao F9005 i slijede prvi dojmovi:

 

Slika je ok, pogledao sam par 4K videa, zbilja je jebena. Lokalno dimmanje je u nekim momentima shit, npr u mrklom mraku kada imaš crni ekran i logo TV programa u kantunu, može se primjetiti background light, dok je ostatak ekrana crn, al jebiga, takva je tehnologija i to su ekstremni uvjeti za prikaz. Upscaleing slike radi odlično, puno bolje od svih ostalih 4K televizija sa kojima sam imao dodira. Nisam primjetio nikakav stuttering ni ghosting, ali kao što rekoh, ovo su prvi utisci, još se nisam imao priliku detaljno poigrati sa TV-om.

 

Zvuk je ok, ništa posebno, ali zadovoljavajuć. Ne mogu očekivati čuda od TV zvučnika. Ionako mi je u planu riješiti nekakav player sa nekakvim bookshelf zvučnicima kada mi kći naraste dovoljno (sada voli bacati stvari sa regala, kao i bockati igračkama stvari na regalu, tako je stari TV i otišao na vječna lovišta, novi ide na zid).

 

Brzina OS-a, napravio mi je nekakav update. Ja sam očekivao ogroman lag, ali za neke menije potrebno je cca 2 sekunde da uđe u njih, ostale stvari su instantne. Dakle, za upravljanje svakodnevnim stvarima lag je skoro nepostojeć. Instalirao sam Kodi, povukao media sadržaj sa NAS-a (wifi konekcija, 802.11n), radi brzo i ugodno, nema laga ni trzanja, brže nego na RPi3 koji mi je do sada glumio media centar.

 

Zadovoljan? Da. Vjerujem da postoje i bolji TV-i, ali za ovu cijenu, zadovoljan sam dobivenim. Za sva pitanja sam tu.

 

Lijep pozdrav.

 

Mene najviše zanima prikaz titlova u tamnoj sobi. Naime, TV najviše gledam u večernjim satima, filmove i serije. Da li se događaju blooming i promjena osvjetljenja prilikom prikaza titlova? Konkretno, da li to naruši kontrast na crnim trakama kod filmova, svaki put kod prikaza titlova? Ovo me posebno zanima kod HDR filmova. Ako bi se mogao postaviti i jedan kraći video ovog scenarija, bio bih mnogo zahvalan.

 

Hvala unaprijed! 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
Pixel kaže...

 S tobom se stvarno ne mislim raspravljati jer toliko netočnih informacija daješ da mi žao ljudi koje savjetuješ.

Nemislim se niti tebi niti ikome opravdavati i pravdati. Ne znaš ništa o meni, čime se bavim niti što radim pa se suzdrži komentiranja što ja znam i ne.

Ako je tebi Davor referenca to je tvoj izbor, neni nije, niti ce biti recenzija u casopisu koji zivi od prodaje reklama.

Taj tv je u vrijeme recenzije kostao oko 13 k  kn za 55" !!!!!!

Oled 55c8 se mogao kupiti za manje tad !!!!!

A tv je po recenziji u rangu oleda !!!!!!

Ako ti ne znaš zbrojiti 2+2 ok

A kad sam ga suočio s nekim pitanjima vješto je izbjegavao odgovore.

Ako je tebi to vodic za kupnju, bravo !

Ti mislis da su svi tudumi za tehnologiju i nitko ne zna vise od onog sto pise na bugovim stranicama ?

 

 dakle, po tebi je Davor Šustić "tudum" za "tehnologiju".. i sve što se recenzira na Bug stranicama su zavjerenički plaćenički oglasi... ?!

jedino si ti mjerodavan a davor je "vješto izbjegavao tvoja pitanja" 

Davor se nema vremena javiti svakom useru vulgaris s teme koju napiše...

 

ako ti nisi user vulgaris konkretiziraj tko si, što radiš ?!

 

ti toliko podcjenjuješ ljude, a bez referenci..

ajde, već sam te jednom pitao pošto se toliko hvališ svojim vrhunaravnim znanjem, gdje radiš , čime se baviš...ne moraš napisati doc Igor Berecki ili Raos Nenad, čak ni Šustić davor...

Samo brale reci čime se ti to baviš.

 

taj tv je izašao 6 mjeseci prije nego što je Davor napisao recenziju o njemu i tko god se voli zabavljati čitanjem podataka s weba o televizorima o tome televizoru je već pročitao bezbroj web recenzija svjetskoga glasa pa sam tako i ja...

 

NE postoji recenzija na svijetu gdje je taj tv popljuvan odn da nije pohvaljen...

dan danas tko god ga je kupio nema pritužbi na taj tv već je sretan..

a tema nije OLED i ne želi svatko kupiti OLEd, ljudi imaju strahove i tko si ti ili ja da ih razuvjeravamo u tome..

 

neki ljudi neće OLEd i točka.

 Meni je stvarno vec fascinantno kod tebe koliko ti ubacujes ljudima u usta nesto sto nisu rekli i onda ih peres radi tog, valjda ti je to prifesionalna deformacija.

Gdje sam ja rekao da je Davor tudum za tehnologiju ? Iskreno, mislio sam na tebe jer kroz puno potova se vidi da ne kuzis puno toga.

Nisam ja nista mjerodavan, ali imam svoje misljenje. I opet ponavljam, tebi koji nisi iz tehnoloskog sektora recenzent iz casopisa mozda je referenca jer ne znas za druge, meni nije jer radim u tom sektoru i znam ljude koji su u tim vodama.

Ja nikog ne podcjenjujem ali gledam stvari iz druge perspektive, to sto ne smatram da je bugov recenzent kraj svijeta tebi je omalovazavanje ? Sto su onda inzenjeri koji su to sve napravili ? 

Ne znam koliko ti puta moram ponoviti da se tebe ne tice tko sam i sto sam, kome se be svidja moj konentar slobodno preskoci ?

Koje su tvoje reference ? Procitas bugovu recenziju, u struci nemas apsolutno nikakve veze s tehnikom , ne razumijes neke osnovne stvari, ali dijelis ljudima savjete na tu temu ?

I koga ja to uvjeravam da kupi oled ? Ali zasto ljude ne bi dobili informacije iz prve ruke kako se oled ponasa u praksi ? Neki su na forumu bili u strahu, oslobodili se straha i sad su sretni sto su se predomislili.

 

I opet da se vratimo na komentar radi kojeg je sve pocelo , taj tv nije vrh vrhova, tv je dobar, to nitko ne spori, ali nije vrh vrhova !

sony ima druge tv-e koji spadaju u vrh ponude, isto kao sto i ostali imaju. 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice