Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.333
|
čitano: 14.140.670
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kako da testiram backlight bleed na mom 65ru7402 ako pokrenem youtube 100 black video tv mi pokaže neku kao svjetliju crnu na možda 2 sekunde i onda se ekran meni to izgleda kao ugasi i slika je skroz crna probo sam pogasit svašta po menijima postavke slike ali nisam našao ništa što bi mi pomoglo

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 22:15 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Trebam preporuku tva uvjeti android tv dijagonla od 110cm pa na dalje

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ERROR1911 kaže...

Trebam preporuku tva uvjeti android tv dijagonla od 110cm pa na dalje

 trebam preporuku za auto uvijet 4 kotača i 110kw pa na dalje

7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ERROR1911 kaže...

Trebam preporuku tva uvjeti android tv dijagonla od 110cm pa na dalje

TCL 55P660D.

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Sogor kupuje tv i bas je zapel da kupi 75". NAsel je ovaj model SONY KD-75XG8096, pa me zanima ako to kaj valja?
Trenutno je taj Sony u Saturnu za 1222 eura.
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

koji TV 32" kupiti za 4K gaming (PS4 PRO)? 

tražim nešto best buy kategorije, nije mi bitan android, hevc..

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
sendjo kaže...

koji TV 32" kupiti za 4K gaming (PS4 PRO)? 

tražim nešto best buy kategorije, nije mi bitan android, hevc..

32" i 4K... potegni barem do 43", na 32" neki HUD elementi budu presitni u igrama. 

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
robogo kaže...
sendjo kaže...

koji TV 32" kupiti za 4K gaming (PS4 PRO)? 

tražim nešto best buy kategorije, nije mi bitan android, hevc..

32" i 4K... potegni barem do 43", na 32" neki HUD elementi budu presitni u igrama. 

 slažem se.. eto neki 43" neka bude...

možda ovako nešto? https://tinyurl.com/upxfz9l

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 10:21 (sendjo).
6 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav može li mi neko sa lg smart tv-om  web os 4.0 i web os think AI potvrdit da ima aplikaciju maxtv to go za skinuti na lg storeu ili ako istu koristi da li radi uredno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
sendjo kaže...
robogo kaže...
sendjo kaže...

koji TV 32" kupiti za 4K gaming (PS4 PRO)? 

tražim nešto best buy kategorije, nije mi bitan android, hevc..

32" i 4K... potegni barem do 43", na 32" neki HUD elementi budu presitni u igrama. 

 slažem se.. eto neki 43" neka bude...

možda ovako nešto? https://tinyurl.com/upxfz9l

Ja bih išao na, za PS4 Pro i gaming, nešto sa što manjim input lag-om. Samsung je tu dosta dobar, a cifra ista, ako ne i malo manja. 


UE43RU7172

 

Ima i LG-a za te novce. 43UM7390PLC

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dejo74 kaže...

Pozdrav može li mi neko sa lg smart tv-om  web os 4.0 i web os think AI potvrdit da ima aplikaciju maxtv to go za skinuti na lg storeu ili ako istu koristi da li radi uredno?

 

 

LG Store ima MaxTV aplikaciju, probao sam ju koristiti no nažalost nije pretjerano pouzdana.

Možda na boljim modelim bolje radi no na mojem lower-midrange LG-u ne radi. Na kraju je spojen MIBOX.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 12:30 (dcos).
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Hacker002 kaže...

Ima tko iskustva sa ovim Grundig-om, ili općenito kakvi su oni? 124cm, 4K rezolucija, smart tv, 5 godina garancije, 1.943kn, smiješna cijena.

 

EDIT: Zaboravih napomenuti, na TV bi spojio laptop i bežičnu periferiju te ga uglavnom takvoga koristio, zbog toga mi se i sviđa jer ima 4k rezoluciju (i 5 godina garancije).

 Bump, nije sad takva cijena ali BF je za par dana pa će biti neka akcija, no pitanje stoji neovisno o cijeni.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dcos kaže...
dejo74 kaže...

Pozdrav može li mi neko sa lg smart tv-om  web os 4.0 i web os think AI potvrdit da ima aplikaciju maxtv to go za skinuti na lg storeu ili ako istu koristi da li radi uredno?

 

 

LG Store ima MaxTV aplikaciju, probao sam ju koristiti no nažalost nije pretjerano pouzdana.

Možda na boljim modelim bolje radi no na mojem lower-midrange LG-u ne radi. Na kraju je spojen MIBOX.

 hvala imam i ja fire stick ali trebao bi mi za drugi tv,tyzen os kod samsunga radi uredno aplikacija kod mog brata,znači lg ima problema

10 godina
suspendiran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ERROR1911 kaže...

Trebam preporuku tva uvjeti android tv dijagonla od 110cm pa na dalje

 

 

Philips, ne možeš pogriješiti s njime.

 

Usto dobiješ i Ambilight i postolje koje se može micati, a oboje je jako zgodna stvar.

10 godina
suspendiran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
NEW_MAN kaže...
Sogor kupuje tv i bas je zapel da kupi 75". NAsel je ovaj model SONY KD-75XG8096, pa me zanima ako to kaj valja?
Trenutno je taj Sony u Saturnu za 1222 eura.

 

Pa mislim OK je. Danas su "obicni" LED televizori dosta pojeftinili naspram "neobicnih" (gledam u tebe xLED !!) tako da je to vrlo korektna cijena za takvu dijagonalu.

 

Ja bih osobno radije isao na manju dijagonalu ali kvalitetniji panel (ista cijena) i jaci HDR, ali samo moje misljenje. Ako je zapeo za 75 neka ide na 75.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

 

Philips, ne možeš pogriješiti s njime.

 

Usto dobiješ i Ambilight i postolje koje se može micati, a oboje je jako zgodna stvar.

 Philips je preskup za elemente elektronike koje nudi... Stavlja najeftinije kondenz i dalje, već smo nas desetak pisali o tome... i moj tv serviser.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
4 godine
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Philips brand je kupio TPV Technology Limited iz Hong Konga, Grundig je Arçelik A.Ş. Turska, Hitachi je Vestel Turska itd. Daleko je to naravno od vrhunske TV tehnologije Sony, Samsung, LG.
 
1 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Hacker002 kaže...
Hacker002 kaže...

Ima tko iskustva sa ovim Grundig-om, ili općenito kakvi su oni? 124cm, 4K rezolucija, smart tv, 5 godina garancije, 1.943kn, smiješna cijena.

 

EDIT: Zaboravih napomenuti, na TV bi spojio laptop i bežičnu periferiju te ga uglavnom takvoga koristio, zbog toga mi se i sviđa jer ima 4k rezoluciju (i 5 godina garancije).

 Bump, nije sad takva cijena ali BF je za par dana pa će biti neka akcija, no pitanje stoji neovisno o cijeni.

Ovako, u firmi smo kupili 65" 65GUB8960 prije cca. mjesec dana. Ne koristi se ne znam kako puno, stoji u sobi za sastanke, ali evo par dojmova. Prvo, dugo mu treba da se upali, cca. 30 sekundi i onda još 10-ak da se spoji na Wifi. Tu i tamo se ne želi spojiti na Wifi, vidi mrežu i sve, ali jednostavno neće. Ugasiš/upališ i radi normalno. Castanje slike s laptopa nekad radi OK, nekad ne radi uopće. Neki kadrovi s youtube videa poprilično titraju (isti ti videi kod mene rade normalno na vulgaris Panasonicu). Slika je OK za prosječnog gledatelja (IPS panel, gleda se u prostoriji sa dosta svjetla). 

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
BigD_Cro kaže...

Ovako, u firmi smo kupili 65" 65GUB8960 prije cca. mjesec dana. Ne koristi se ne znam kako puno, stoji u sobi za sastanke, ali evo par dojmova. Prvo, dugo mu treba da se upali, cca. 30 sekundi i onda još 10-ak da se spoji na Wifi. Tu i tamo se ne želi spojiti na Wifi, vidi mrežu i sve, ali jednostavno neće. Ugasiš/upališ i radi normalno. Castanje slike s laptopa nekad radi OK, nekad ne radi uopće. Neki kadrovi s youtube videa poprilično titraju (isti ti videi kod mene rade normalno na vulgaris Panasonicu). Slika je OK za prosječnog gledatelja (IPS panel, gleda se u prostoriji sa dosta svjetla). 

 Ne nalazim za taj moj nikakve recenzije niti informacije na internetu pa zato ovdje i pitam. Najviše me brine upogonit 4K na 50/60Hz, čini mi se da će to biti pain in the ass, a ako ne mogu spojit laptop na njega i imati flawless 4K onda sam bezveze kupovao pa ću ga morati vratiti.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
NEW_MAN kaže...
Sogor kupuje tv i bas je zapel da kupi 75". NAsel je ovaj model SONY KD-75XG8096, pa me zanima ako to kaj valja?
Trenutno je taj Sony u Saturnu za 1222 eura.

 

Pa mislim OK je. Danas su "obicni" LED televizori dosta pojeftinili naspram "neobicnih" (gledam u tebe xLED !!) tako da je to vrlo korektna cijena za takvu dijagonalu.

 

Ja bih osobno radije isao na manju dijagonalu ali kvalitetniji panel (ista cijena) i jaci HDR, ali samo moje misljenje. Ako je zapeo za 75 neka ide na 75.

 Reko sam mu nek uzme 65" za iste novce ali bolji model ali ne, on bas oce 75" pa makar bilo najvece smece.

5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

75XG8096 iznenađujuće ima va direct led panel:)

 

Ipak real deal 75" je ovaj 75XG9505, dobra cijena ako tko kupuje u Njemačkoj- 2222€

 

https://www.mediaathome.de/tv-und-audio/fernsehen/led-und-lcd-fernseher/259243/kd-75xg9505-189-cm-75-lcd-tv-mit-led-technik-schwarz-b

 

Tko zna, možda ovaj tjedan bude negdje i ispod 2000€,

 

 

A u italiji je 55C9 sada 1199€:)

 

https://www.onlinestore.it/detail/index/sArticle/1851382/sCategory/7347

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Trebao bi mi 55" 4k tv, 120hz, uglavnom za filmove i gaming na ps4, najpovoljniji koji ispunjava ove kriterije

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2019 9:34 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Hacker002 kaže...

 Ne nalazim za taj moj nikakve recenzije niti informacije na internetu pa zato ovdje i pitam. Najviše me brine upogonit 4K na 50/60Hz, čini mi se da će to biti pain in the ass, a ako ne mogu spojit laptop na njega i imati flawless 4K onda sam bezveze kupovao pa ću ga morati vratiti.

 

Ne znam jesam li se dobro izrazio, slika s laptopa funkcionira bez problema ako se koristi HDMI, bežični prijenos je malo lutrija.

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
BigD_Cro kaže...

 

Ne znam jesam li se dobro izrazio, slika s laptopa funkcionira bez problema ako se koristi HDMI, bežični prijenos je malo lutrija.

 E to mi je važno, upogoniti da 4k 50/60Hz radi preko HDMIa bezbolno

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
4 godine
odjavljen
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

O ovom TVu nisam našao ništa u temi, što vam se čini (1200 eura)

https://www.mediamarkt.de/de/product/_lg-65sm86007la-nanocell-2527928.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
4 godine
odjavljen
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Puno previše od mog budžeta, zapravo gledam do 1000 EUR i favorit mi je https://www.mediamarkt.de/de/product/_sony-kd-65xf9005-2391115.html ali bi za ovaj LG dodao 200 eura ako je dosta bolji. Jbga 1200 eura mi je maksimum.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
VladimirLem kaže...

O ovom TVu nisam našao ništa u temi, što vam se čini (1200 eura)

https://www.mediamarkt.de/de/product/_lg-65sm86007la-nanocell-2527928.html

Taj je IPS edge Nanocell na 120Hz. Kod nas trenutno u Elipsu za 8000kn. Posto je IPS bolji za svjetle prostorije, siroki kut gledanja i gaming.

 

Sony 65XF9005 ce biti bolji jer je svjetliji, FALD pozadinsko osvjetljenje, bolji kontrast (VA panel), bolji za filmove navecer ali manji kut gledanja (cca 25° prije nego se mijenja slika).

 

Na kraju, LG OLEDB8 ce biti najbolji sa beskonacnim kontrastom, per-pixel osvjetljenje, Dolby Vision HDR, Magic remote, mali input lag, najveci kut gledanja itd., uglavnom sve je bolje osim sto je XF9005 jos svjetliji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2019 13:11 (Mad Ant).
4 godine
odjavljen
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Hvala na informacija,a, ali OLED je ipak too much money za mene nažalost  Vjerojatno Sony ide onda.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice