Brutalna tarifa

poruka: 33
|
čitano: 53.721
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Brutalna tarifa

Brutalna tarifa od jučer donosi 1500 MB za istu cijenu i dalje

 

http://www.tomato.com.hr/brutalna-tarifa

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Brutalna tarifa

na ovoj mrezi sam vec jedno 2g i prezadovoljan sam

 

3g signala imam skoro svugdje (ipak je rijec o VIPovim tornjevima) + sad povecali paket na 1500mb internet prometa

mislim da nema bolje prepaid tarife u HR od ove 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 9:05 (Fanu).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Brutalna tarifa
stiffler kaže...

Brutalna tarifa od jučer donosi 1500 MB za istu cijenu i dalje

 

http://www.tomato.com.hr/brutalna-tarifa

Lažljiva banda i oni i njihova "brutalna" tarifa.

 

Da, imat ćeš punih 1500 MB za surfanje, SMS-a koliko hoćeš no razgovore od 1000 minuta zaboravi.

 

Bio sam dva puta na toj tarifi i sve skupa sam potrošio 20 min razgovora (13 poziva) od tih njihovih 1000, i nakon toga mi automat javlja da nemam sredstava na računu za razgovore odn. uspostavu poziva !?

 

To je bilo peti dan od uključenja tarife.

 

Sad sam se vratio na bon i bon od 50 kn mi traje punih mjesec dana.

 

Gdje sam to potrošio 50 kn koje sam uplatio za tu tarifu ??????

 

 

Tko puno razgovara kod Tomata mu se jedino isplati Žestoka tarifa na pretplatu.

Tu nema prevare, koristiš svih 1500 min razgovora i ostalo za 100 kn mjesečno.

 

Greška Poštovani, proizvod koji tražite trenutno nije dostupan.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 12:02 (Budokai).
11 godina
offline
Re: Brutalna tarifa
Budokai kaže...
stiffler kaže...

Brutalna tarifa od jučer donosi 1500 MB za istu cijenu i dalje

 

http://www.tomato.com.hr/brutalna-tarifa

Lažljiva banda i oni i njihova "brutalna" tarifa.

 

Da, imat ćeš punih 1500 MB za surfanje, SMS-a koliko hoćeš no razgovore od 1000 minuta zaboravi.

 

Bio sam dva puta na toj tarifi i sve skupa sam potrošio 20 min razgovora (13 poziva) od tih njihovih 1000, i nakon toga mi automat javlja da nemam sredstava na računu za razgovore odn. uspostavu poziva !?

 

To je bilo peti dan od uključenja tarife.

 

Sad sam se vratio na bon i bon od 50 kn mi traje punih mjesec dana.

 

Gdje sam to potrošio 50 kn koje sam uplatio za tu tarifu ??????

 

 

Tko puno razgovara kod Tomata mu se jedino isplati Žestoka tarifa na pretplatu.

Tu nema prevare, koristiš svih 1500 min razgovora i ostalo za 100 kn mjesečno.

 

 

sta ti to znaci da si 2 puta bio na toj tarifi? jesi aktivirao tu tarifu, pricao 20min i onda dobio obavijest da nemas vise sredstava na racunu? si zvao sluzbu za korisnike da provjeris o cemu je rijec prije ponovne aktivacije tarife? da nisi potrosio 1000mb prometa i onda nastavio surfati sto ti je pojelo ostatak novaca od bona?

 

kazes sad si se vratio na bon.. dafuq, pa ta tarifa samo i je preko bonova, nema drugog nacina

 

gdje si potrosio 50kn koje si uplatio za tu tarifu? pa automatski ti se skida 49kn sa racuna (koliko dodje ta tarifa) svaki mjesec (tj mjesec dana od dana aktivacije tarife), potrosio ti sve minute, smsove i megabajte ili ne

tako ti je sa simpa prejakom tarifom i ostalima

 

jel ti imas uopce pojma na kojem principu funkcioniraju ove prepaid tarife? 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Brutalna tarifa
Fanu kaže...
Budokai kaže...
stiffler kaže...

Brutalna tarifa od jučer donosi 1500 MB za istu cijenu i dalje

 

http://www.tomato.com.hr/brutalna-tarifa

Lažljiva banda i oni i njihova "brutalna" tarifa.

 

Da, imat ćeš punih 1500 MB za surfanje, SMS-a koliko hoćeš no razgovore od 1000 minuta zaboravi.

 

Bio sam dva puta na toj tarifi i sve skupa sam potrošio 20 min razgovora (13 poziva) od tih njihovih 1000, i nakon toga mi automat javlja da nemam sredstava na računu za razgovore odn. uspostavu poziva !?

 

To je bilo peti dan od uključenja tarife.

 

Sad sam se vratio na bon i bon od 50 kn mi traje punih mjesec dana.

 

Gdje sam to potrošio 50 kn koje sam uplatio za tu tarifu ??????

 

 

Tko puno razgovara kod Tomata mu se jedino isplati Žestoka tarifa na pretplatu.

Tu nema prevare, koristiš svih 1500 min razgovora i ostalo za 100 kn mjesečno.

 

 

sta ti to znaci da si 2 puta bio na toj tarifi? jesi aktivirao tu tarifu, pricao 20min i onda dobio obavijest da nemas vise sredstava na racunu? si zvao sluzbu za korisnike da provjeris o cemu je rijec prije ponovne aktivacije tarife? da nisi potrosio 1000mb prometa i onda nastavio surfati sto ti je pojelo ostatak novaca od bona?

 

kazes sad si se vratio na bon.. dafuq, pa ta tarifa samo i je preko bonova, nema drugog nacina

 

gdje si potrosio 50kn koje si uplatio za tu tarifu? pa automatski ti se skida 49kn sa racuna (koliko dodje ta tarifa) svaki mjesec (tj mjesec dana od dana aktivacije tarife), potrosio ti sve minute, smsove i megabajte ili ne

tako ti je sa simpa prejakom tarifom i ostalima

 

jel ti imas uopce pojma na kojem principu funkcioniraju ove prepaid tarife? 

 

 

Kolega nije imao za uspostavu poziva koja se naplaćuje 0,29 lipa po pozivu. U tome je problem.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 13:28 (stiffler).
12 godina
neaktivan
offline
Brutalna tarifa

dotični ne da nije Uvjete korištenja pročitao, nije ni prvu rečenicu ispod tablice pročitao. samo gnoji temu bezveze.

 
5 2 hvala 0
14 godina
offline
Brutalna tarifa

tele2
35kn, 1000 minuta i 3gb, i jos si kupis 100 sms za 5 kn i za 40 kn imas sve pokriveno, jeftinije i brdo interneta...

meni to izgleda puno bolje od ove brutalne tarife, osim ako ne patite za manjkom sms, mada ja mislim da sa svim ovim messengerima cete se teskko s nekim na sms dopisivati

[url=http://trakt.tv/user/MjezZza][img]http://trakt.tv/user/MjezZza/widgets/watched/episode-banner.jpg#nocache[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Brutalna tarifa

problem sa tele2 je sto imaju katastrofalnu pokrivenost 3G signalom, bar tu u slavoniji.

 

btw jel tih 3gb dostupno odmah ili se otkljucava sve polovicom mjeseca ili tak neka shema?

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 15:29 (Fanu).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Brutalna tarifa
Fanu kaže...

sta ti to znaci da si 2 puta bio na toj tarifi? jesi aktivirao tu tarifu, pricao 20min i onda dobio obavijest da nemas vise sredstava na racunu? si zvao sluzbu za korisnike da provjeris o cemu je rijec prije ponovne aktivacije tarife? da nisi potrosio 1000mb prometa i onda nastavio surfati sto ti je pojelo ostatak novaca od bona?

kazes sad si se vratio na bon.. dafuq, pa ta tarifa samo i je preko bonova, nema drugog nacina

 

gdje si potrosio 50kn koje si uplatio za tu tarifu? pa automatski ti se skida 49kn sa racuna (koliko dodje ta tarifa) svaki mjesec (tj mjesec dana od dana aktivacije tarife), potrosio ti sve minute, smsove i megabajte ili ne

tako ti je sa simpa prejakom tarifom i ostalima

 

jel ti imas uopce pojma na kojem principu funkcioniraju ove prepaid tarife? 

Da bolje čitaš tekst s razumijevanjem shvatio bih da nisam potrošio  ni 20 kn od 50 kn koliko sam uplatio i već sam dobio obavijest da nemam sredstava na računu.

Gdje sam ih potrošio ???????? Otišli u "oblak".

Nisam plaćao ni parking ni bilo što što nema veze s pozivima.

 

Razgovarao sam pola sata s likom iz tehnićke službe koji mi je točno izlistao pozive i ni njemu nije bilo jasno gdje su nestali novci.

stiffler kaže...
Kolega nije imao za uspostavu poziva koja se naplaćuje 0,29 lipa po pozivu. U tome je problem.

Ti kao prvo ne moraš kvotati pola metra teksta da bi napisao jednu bezveznu rečenicu.

Znam ja koliko je uspostava poziva.

Ne lupaj na pamet kad ne znaš o čemu se radi.

cickova kaže...

dotični ne da nije Uvjete korištenja pročitao, nije ni prvu rečenicu ispod tablice pročitao. samo gnoji temu bezveze.

Nagnojim ti.... da ti ne kažem koga.

Bitno je baljezgati a ne znati činjenice.

 

Žalio sam se i Hakom-u i rekli su da će to riješiti i da nisam prvi slučaj kome se to desilo.

 

Greška Poštovani, proizvod koji tražite trenutno nije dostupan.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 15:51 (Budokai).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Brutalna tarifa
Budokai kaže...

Da bolje čitaš tekst s razumijevanjem shvatio bih da nisam potrošio  ni 20 kn od 50 kn koliko sam uplatio i već sam dobio obavijest da nemam sredstava na računu.

Gdje sam ih potrošio ???????? Otišli u "oblak".

Nisam plaćao ni parking ni bilo što što nema veze s pozivima.

 

Razgovarao sam pola sata s likom iz tehnićke službe koji mi je točno izlistao pozive i ni njemu nije bilo jasno gdje su nestali novci.

stiffler kaže...
Kolega nije imao za uspostavu poziva koja se naplaćuje 0,29 lipa po pozivu. U tome je problem.

Ti kao prvo ne moraš kvotati pola metra teksta da bi napisao jednu bezveznu rečenicu.

Znam ja koliko je uspostava poziva.

Ne lupaj na pamet kad ne znaš o čemu se radi.

cickova kaže...

dotični ne da nije Uvjete korištenja pročitao, nije ni prvu rečenicu ispod tablice pročitao. samo gnoji temu bezveze.

Nagnojim ti.... da ti ne kažem koga.

Bitno je baljezgati a ne znati činjenice.

 

Žalio sam se i Hakom-u i rekli su da će to riješiti i da nisam prvi slučaj kome se to desilo.

 

 

Pošto ne znaš lijepo sročiti post ni objasniti ja ću umjesto tebe.

 

Dakle. Uz tarifu koja ti je naplaćena 49kn ti si uplatio još bon od 50kn i on je jednostavno "ispario". Jel to slučaj?

 

Da znaš pošteno sročiti post i objasniti bilo bi bolje.

 

I malo kulture bi ti dobro došlo ;)

12 godina
protjeran
offline
Re: Brutalna tarifa
stiffler kaže...

Pošto ne znaš lijepo sročiti post ni objasniti ja ću umjesto tebe.

 

Dakle. Uz tarifu koja ti je naplaćena 49kn ti si uplatio još bon od 50kn i on je jednostavno "ispario". Jel to slučaj?

 

Da znaš pošteno sročiti post i objasniti bilo bi bolje.

 

I malo kulture bi ti dobro došlo ;)

Ne, ti opet nisi shvatio.

Nisam ništa doplatio, već sam imao na računu (bon) od nekih 55 kn i aktivirao sam brutalnu tarifu.

 

Što ti nije jasno ?

 

Od tih 55 kn potrošio sam 20 kn što mi je potvrdio i tehničar s kojim sam razgovarao telefonom.

 

Zar bih nakon eventualne uplate od 49 kn trebao uplatiti još 50 kn da bih koristio tu tarifu i trošio njihovih 1000 min+0,29 za uspostavu poziva !?

 

 

A za moje ponašanje se ti ne brini.

Nikoga ne vrijeđam nego lako spustim nadobudne sveznalice koji se trpaju gdje im nije mjesto.

 

HAKOM- mi je već pomogao u sporu s T-comom zbog muljanja koje radi i tomato s "brutalom".

Ako lijepo piše za 49 kn dobiješ 1000 min razgovora, ne zanimaju me njihova objašnjenja pisana "sitnim slovima" itd.

 

Tako se reklamiraju i na TV-u i na Webu i to moraju poštivati.

 

Kapiš ?

Greška Poštovani, proizvod koji tražite trenutno nije dostupan.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Brutalna tarifa
Budokai kaže...

Ne, ti opet nisi shvatio.

Nisam ništa doplatio, već sam imao na računu (bon) od nekih 55 kn i aktivirao sam brutalnu tarifu.

 

Što ti nije jasno ?

 

Od tih 55 kn potrošio sam 20 kn što mi je potvrdio i tehničar s kojim sam razgovarao telefonom.

 

Zar bih nakon eventualne uplate od 49 kn trebao uplatiti još 50 kn da bih koristio tu tarifu i trošio njihovih 1000 min+0,29 za uspostavu poziva !?

 

 

A za moje ponašanje se ti ne brini.

Nikoga ne vrijeđam nego lako spustim nadobudne sveznalice koji se trpaju gdje im nije mjesto.

 

HAKOM- mi je već pomogao u sporu s T-comom zbog muljanja koje radi i tomato s "brutalom".

Ako lijepo piše za 49 kn dobiješ 1000 min razgovora, ne zanimaju me njihova objašnjenja pisana "sitnim slovima" itd.

 

Tako se reklamiraju i na TV-u i na Webu i to moraju poštivati.

 

Kapiš ?

 

Gdje je problem onda?

 

Od tih 55 kn, 49 kn ti je skinuto na tarifu i ostalo ti je 6 kn na računu. Tih 6 kn si potrošio na uspostavu poziva.

Kada si potrošio novce više nisi mogao uspostaviti poziv jer nisi imao na računu. Preostale minute si imao i dalje. Da si nadoplatio bon, imao bi za uspostavu i mogao bi zvati.

 

Ti si dobio 1000 minuta, no nisi imao za uspostavu poziva. Sve je u redu. Tako da ti ni Hakom neće pomoći u ovome.

 

Ipak ti nisi shvatio kako funkcionira to.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 19:47 (stiffler).
11 godina
neaktivan
offline
Brutalna tarifa

Malo su to uskladili,onako sestrinski sa vipme uslugom.  Tamo je sad Zakon tarifa sa veliko prednošću, što nepotrošeno prebacuju u sljedeći mjesec.

1500mb

1500 min/sms prema svima (sve je unutar 1500, zazoves 10 min i pošalješ 5 poruka, ostaje ti 1485)

= 50kn (uspostave 0,29)

 

Dosta dobro i najveći plus je u prebacivanju nepotrošenog. Najviše se može prebacivati do 3000mb/3000min.

ex specijala
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Brutalna tarifa
stiffler kaže...
Gdje je problem onda?

 

Od tih 55 kn, 49 kn ti je skinuto na tarifu i ostalo ti je 6 kn na računu. Tih 6 kn si potrošio na uspostavu poziva.

Kada si potrošio novce više nisi mogao uspostaviti poziv jer nisi imao na računu. Preostale minute si imao i dalje. Da si nadoplatio bon, imao bi za uspostavu i mogao bi zvati.

 

Ti si dobio 1000 minuta, no nisi imao za uspostavu poziva. Sve je u redu. Tako da ti ni Hakom neće pomoći u ovome.

 

Ipak ti nisi shvatio kako funkcionira to.

Vidjet ćeš za tjedan ili dva kad se oglasi HAKOM.

 

Nemam ja tu što razumjeti.

To što ti govoriš sam shvatio, no to nigdje eksplicitno ne piše u Uvjetima korištenja na njihovoj web stranici. U reklamama na tv-u, na Tomato siteu stoji da za 49 kn dobijem 1000 min razgovora, 1000 sms-ova i kilu i pol gige interneta.

 

Nigdje ne piše da su mojih 49 kn odmah pojedeni čim uplatim jedan bon od 50 kn, i da nikoga ne mogu nazivati, te da moram ponovno doplatiti da bih mogao telefonirati.

 

Što se tiče SMS-a i interneta tu su korektni.

U biti; za 49 kn dobijem 1500 MB prometa i 1000 SMS-ova mjesečno, a prevarili su ljude za telefonske pozive.

 

Znači, slagali su.

To je zakonski neregularno, kažnjivo, zbog lažnog reklamiranja usluge.

 

Eto, želim Vam svima ugodnu večer i ako uzmete tu tarifu koja je brutalno pokvarena, da znate na čemu ste.

 

Lp {#}

Greška Poštovani, proizvod koji tražite trenutno nije dostupan.
16 godina
neaktivan
offline
Brutalna tarifa

Pa pise u uvjetima da je naknada za uspostavu poziva 0,29 lipa.

 

Ali svakako javi ishod. ;)

 
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Brutalna tarifa

Ja sam već 10 mjeseci na Tomato-u s tom tarifom i odlična mi je. Dobijem kvalitetu VIP-ove mreže za bagatela cijenu.

 

49 kn se redovno skida i otprilike si svaka dva mjeseca uzmem i bon od 20 kn za uspostavu poziva (kada puno telefoniram, onda si ga uzmem jednom mjesečno). Možemo reći da mi je max potrošnja 69 kn mjesečno što je mega-odlično.

 

Znači, tko ne može shvatiti da mora platiti i za uspostavu, onda neka neka ni ne uzima tu tarifu.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Brutalna tarifa

Moram napomenuti da sam prešao na Tomato prije par dana. Sve je jasno objašnjeno na njihovoj stranici i u Općim uvijetima.

Ne treba imati pravni fakultet već je dovoljno pročitati tekst.

 

50 kuna je redovna mjesečna uplata + koliko ti treba za uspostave poziva.

Dakle logično bi bilo pri prvoj nadoplati kupiti bon od 100 kuna.

 

Ja sam na Zicer tarifi. Logično je da neću potrošiti samo 29 kuna jer mi treba za uspostavu poziva.

Očekujem mjesečne iznose od 50 kn, kao što vi na brutalnoj možete slobodno reći da vam treba barem cca 75 kn mjesečno.

 

Nema gorega od osoba koje misle da poznaju neka svoja prava, a ispadaju budalama svakom svojom rečenicom. Vjerujte

imao sam prilike razgovarati sa takvima u profesionalnom radu. Bitno da imaju povišeni ton i da ih država/netko treći želi prevariti.

magistar prava
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Brutalna tarifa
Budokai kaže...

Vidjet ćeš za tjedan ili dva kad se oglasi HAKOM.

 

Nemam ja tu što razumjeti.

To što ti govoriš sam shvatio, no to nigdje eksplicitno ne piše u Uvjetima korištenja na njihovoj web stranici. U reklamama na tv-u, na Tomato siteu stoji da za 49 kn dobijem 1000 min razgovora, 1000 sms-ova i kilu i pol gige interneta.

 

Nigdje ne piše da su mojih 49 kn odmah pojedeni čim uplatim jedan bon od 50 kn, i da nikoga ne mogu nazivati, te da moram ponovno doplatiti da bih mogao telefonirati.

 

Što se tiče SMS-a i interneta tu su korektni.

U biti; za 49 kn dobijem 1500 MB prometa i 1000 SMS-ova mjesečno, a prevarili su ljude za telefonske pozive.

 

Znači, slagali su.

To je zakonski neregularno, kažnjivo, zbog lažnog reklamiranja usluge.

 

Eto, želim Vam svima ugodnu večer i ako uzmete tu tarifu koja je brutalno pokvarena, da znate na čemu ste.

 

Lp {#}

 

I majstore, prošlo je i mjesec dana i jel se oglasio HAKOM? xD

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.7.2014 11:28 (stiffler).
12 godina
offline
Re: Brutalna tarifa
Budokai kaže...
stiffler kaže...
Gdje je problem onda?

 

Od tih 55 kn, 49 kn ti je skinuto na tarifu i ostalo ti je 6 kn na računu. Tih 6 kn si potrošio na uspostavu poziva.

Kada si potrošio novce više nisi mogao uspostaviti poziv jer nisi imao na računu. Preostale minute si imao i dalje. Da si nadoplatio bon, imao bi za uspostavu i mogao bi zvati.

 

Ti si dobio 1000 minuta, no nisi imao za uspostavu poziva. Sve je u redu. Tako da ti ni Hakom neće pomoći u ovome.

 

Ipak ti nisi shvatio kako funkcionira to.

Vidjet ćeš za tjedan ili dva kad se oglasi HAKOM.

 

Nemam ja tu što razumjeti.

To što ti govoriš sam shvatio, no to nigdje eksplicitno ne piše u Uvjetima korištenja na njihovoj web stranici. U reklamama na tv-u, na Tomato siteu stoji da za 49 kn dobijem 1000 min razgovora, 1000 sms-ova i kilu i pol gige interneta.

 

Nigdje ne piše da su mojih 49 kn odmah pojedeni čim uplatim jedan bon od 50 kn, i da nikoga ne mogu nazivati, te da moram ponovno doplatiti da bih mogao telefonirati.

 

Što se tiče SMS-a i interneta tu su korektni.

U biti; za 49 kn dobijem 1500 MB prometa i 1000 SMS-ova mjesečno, a prevarili su ljude za telefonske pozive.

 

Znači, slagali su.

To je zakonski neregularno, kažnjivo, zbog lažnog reklamiranja usluge.

 

Eto, želim Vam svima ugodnu večer i ako uzmete tu tarifu koja je brutalno pokvarena, da znate na čemu ste.

 

Lp {#}

Izgleda da netko ne zna pročitati uvjete. {#} 

I sve tarife na bonovima zarađuju na uspostavama poziva. Pa ne znam zašto bi tomato bio iznimka.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Brutalna tarifa
stiffler kaže...

 

I majstore, prošlo je i mjesec dana i jel se oglasio HAKOM? xD

Strpi se malo, još uvijek je na sudu sa T-mobile-om i TELE2 zbog uspostave poziva. {#}

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
15 godina
offline
Re: Brutalna tarifa
@skyline91
Nebi se slozio. Bonbon ima odlicne pakete na bonove i to bez placanja uspostave poziva..
Windows Phone FTW
12 godina
offline
Re: Brutalna tarifa
DommY kaže...
@skyline91
Nebi se slozio. Bonbon ima odlicne pakete na bonove i to bez placanja uspostave poziva..

Znam, na bonbonu sam. {#} Oni mi pašu zato što si sam biram ono što mi najviše treba.

8 godina
neaktivan
offline
Brutalna tarifa
Je l se neko uzea ovu Brutalnu koja je na akciji do 31.5.?
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Brutalna tarifa

Tehnicka podrska mi vec pola godine ne zna ukljuciti uslugu "Tko me zvao". Zvao sam ih 5 puta i svaki put su rekli da su ukljucili. Zbogom tomato.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Brutalna tarifa
Imam brutalnu tarifu zadnjih godinu dana. Kad sam prvi put obnovio prije 12 mjeseci imali su neku akciju pa je brutalna bila 39 kn, i za to sam dobio 2000 MB, 1500 min, i 1500 SMS. I jos bi dobio 500 MB za obnovu od 50 kn. To mi je bilo fantastično. Sad mi ta godina izlazi, i vraća se cijena od 49 kn za tarifu i nema bonus MB. Umjesto da se opcije poboljšavaju i nude više, oni poskupljuju i nude manje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Brutalna tarifa

Kolega isti su i tele2. Tarifa koja je bila promo. Smart 3gb je bila 35 kn. Sad su je digli na 40. Hoces neces. Ako je prekinem ocekuje me jos vise novaca za isti paket.. umjesto da snize cijene i korigiraju pakete natjecu se tko ce ponuditi manje za vise novaca. Ovako imam 1000 min i 3gb od kojih najvise koristim internet. Kad ne zele dat korisniku da si bira npr 100min i 3gb za recimo 20-25 kn mj sto bi bilo odlicno. I to jos nije full 4g brzina nego max 10mbit..

11 godina
offline
Re: Brutalna tarifa
Evo danas mi se obnovila brutalna, ipak je ostalo 500 min, 500 SMS i 500 MB bonusa, uz standardnih 1000 min, 1000 SMS i 1500 MB. Kaže bonus se dobiva 12 mjeseci od prve obnove, a mislim da je meni sad 13 mjesec. Vidjet ću što će biti u 9., možda sam pogriješio. Uglavnom, cijena obnove tarife je 49 kn :(
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Brutalna tarifa

U svakom slucaju za bonaše su tarife preskupe i nisu baš kombinirane..

16 godina
offline
Brutalna tarifa

bok

 

znam da sam zalutao ali nema teme pa cu ovdje pitati

od 2003 sam Vip-ov bonas, a od 11.2014 koristim minizakon

danas je trebalo automatski produzenje, namjerno nisam htio stavtii novac, htio sam malo mamin mobitel Tomato koristi jer rijetko koristi i nakupilo se kredita

 

Za moje potrebe minizakon mi je bio dovoljan. za 30.- dobijem 300 jedinica, plus uspostava poziva, a sto ne potrosim prebaci se na sljedeci mjesec i moze nakupiti max 600 jedinica.

danas u ovom trenutku, vidim da i tomato ima slicne pakete, pa mi je zapeo M Mali koji za 20.- + 10.- naknada za koriscenje mreze = 30.- kn uz 0.29.- uspostava poziva meni cini OK.

 

Pitam ovdke odmah, da li nepotrosene jedinice prebacuju na sljedeci mjesec, da li tih 500 jedinica poziva ide na fiksne i mobilne unutar HR (meni dovoljno) ili samo prema Tomato, posto moram zamjeniti SIM karticu na novi uSIM  micro-nano  karticu koliko kosta ta usluga, kao i koji je APN  za mobilni internet j

 

Vidio sam razliku izmedu Mali i Mali+

u uspostavi poziva, a razlika je 20.- kn izmedu paketa. pa nisam bas siguran da cu cesto zivkati, a ako i zovnem moze potrajati razgovor.

Pase mi Mali

 

Ako sam nesto  krivo shvatio oko Tomato paketa, slobodno me uputite gdje je jos bolje kao i koje sam greske  napravio

 

 

svako dobro

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Brutalna tarifa
Minute i poruke koje dobiješ možeš koristiti prema svim mrežama, jedino za inozemstvo (EU) nisam siguran pošto je bilo nekih promjena ovog ljeta. Na tomatu sam zadnje četiri godine, nikad se minute, SMS ili MB nisu prebacivali u sljedeći mjesec ako ih nisi potrošio u tekućem, dakle to je razlika u odnosu na VIP. Svaku tarifu (na bonove) ti nude za dvije cijene, razlika je 20 kn, i ta skuplja ne naplaćuje uspostave poziva. Procijeni koliko ćeš mjesečno poziva uspostaviti da vidiš što ti se isplati. Ako uspostavljaš više od 2.3 poziva dnevno (70 mjesečno) isplati se skuplja opcija.

Meni je interesantna srednja tarifa u kojoj za 40 kn mjesečno dobivaš 3000 jedinica, plus naplaćuje se uspostava poziva.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice