Hard disk 7 dana do kraja rada?

poruka: 7
|
čitano: 945
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Hard disk 7 dana do kraja rada?

Slučajno sam preskenirao komp sa HD Sentielom i javi mi ovu grešku. Ostalo mi je navodno sedam dana rada?! Koji hard disk da uzmem iz Linksa (ssd imam već a ovaj mi je za podatke) do 600 kn ?.Najbitnija su mi garancija i kapacitet.

Hvala.

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hard disk 7 dana do kraja rada?

Koje je pitanje kad vec imas kriterijume ;) Cijena garancija i kapacitet ;)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disk 7 dana do kraja rada?
Torent kaže...

Koje je pitanje kad vec imas kriterijume ;) Cijena garancija i kapacitet ;)

Malo smo slijepi??

 

Evo pitanje: Koji hard disk da uzmem iz Linksa (ssd imam već a ovaj mi je za podatke) do 600 kn ?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Hard disk 7 dana do kraja rada?
reso28 kaže...

Slučajno sam preskenirao komp sa HD Sentielom i javi mi ovu grešku. Ostalo mi je navodno sedam dana rada?! Koji hard disk da uzmem iz Linksa (ssd imam već a ovaj mi je za podatke) do 600 kn ?.Najbitnija su mi garancija i kapacitet.

Hvala.

 

 

marko227 kaže...
Torent kaže...

Koje je pitanje kad vec imas kriterijume ;) Cijena garancija i kapacitet ;)

Malo smo slijepi??

 

Evo pitanje: Koji hard disk da uzmem iz Linksa (ssd imam već a ovaj mi je za podatke) do 600 kn ?

 Sta tebi nije jasno? Uzme najveci sa najduzom garancijom koji je ispod 600 kn. Sto nisi odgovorio covjeku kad si vec pametan...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hard disk 7 dana do kraja rada?

Osim što smo slijepi, malo smo i nadrkani....

13 godina
offline
Hard disk 7 dana do kraja rada?
Šta je taj HDD tempirani da će krepat za par dana? To se ne može znati kad će krepat
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Hard disk 7 dana do kraja rada?
reso28 kaže...

Slučajno sam preskenirao komp sa HD Sentielom i javi mi ovu grešku. Ostalo mi je navodno sedam dana rada?! Koji hard disk da uzmem iz Linksa (ssd imam već a ovaj mi je za podatke) do 600 kn ?.Najbitnija su mi garancija i kapacitet.

Hvala.

 

 

Ako ti treba 2tb onda je ovaj WD najbolja opcija što se tiče links ponude, do 600kn naravno, on je 5400rpm za razliku od starijeg modela WD-a mada to baš i nema neke veze.
Ako ti je 1tb dovoljno onda je ovaj stariji model WD-a koji je 7200rpm najbolja kupnja.
Što se tiče garancije svaki je 2godine.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice