Problem sa eksternim vanjskim diskom

poruka: 8
|
čitano: 1.430
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Problem sa eksternim vanjskim diskom

Pozdrav svima!

 

Koristim Verbatimov eksterni vanjski disk duže vremena (na njemu su mi privatne slike i filmovi sa interneta).

Zadnjih tjedan dana neće mi ući u folder sa filmovima - javlja mi upozorenje "refers to a location that is unvailable". A kad spojim eksterni disk na televiziju, ulazi mi u folder i učitava filmove normalno. Zna li itko u čemu je riječ? Nisam ništa mijenjala niti dirala, samo od sebe mi je počelo javljati to upozorenje..

 

Hvala unaprijed..

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa eksternim vanjskim diskom

Nadam se da imas backup slika....

6 godina
neaktivan
offline
Problem sa eksternim vanjskim diskom

Ma nemam problema sa slikama, ulazim bez problema u taj folder. Ne vjerujem da je disk na izdisaju. Problem je kad pokušavam ući u drugi folder, onaj sa filmovima. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem sa eksternim vanjskim diskom
Tajana11 kaže...

Pozdrav svima!

 

Koristim Verbatimov eksterni vanjski disk duže vremena (na njemu su mi privatne slike i filmovi sa interneta).

Zadnjih tjedan dana neće mi ući u folder sa filmovima - javlja mi upozorenje "refers to a location that is unvailable". A kad spojim eksterni disk na televiziju, ulazi mi u folder i učitava filmove normalno. Zna li itko u čemu je riječ? Nisam ništa mijenjala niti dirala, samo od sebe mi je počelo javljati to upozorenje..

 

Hvala unaprijed..

Idi na Control panel/Administrative tools/Computer management i tamo klikni na svoj externi desnim klikom te odaberi opciju Change drive letter.

Znaci promjeni slovo iz (vjerovatno ti je E)Ti ga promjeni u F ili neko drugo slovo (G,H...)

Trebalo bi prošljakati.

Torent kaže...

Nadam se da imas backup slika....

Mani se ćorava posla i ne komentiraj nesto sto ne razumijes!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa eksternim vanjskim diskom
Milka30 kaže...
Tajana11 kaže...

Pozdrav svima!

 

Koristim Verbatimov eksterni vanjski disk duže vremena (na njemu su mi privatne slike i filmovi sa interneta).

Zadnjih tjedan dana neće mi ući u folder sa filmovima - javlja mi upozorenje "refers to a location that is unvailable". A kad spojim eksterni disk na televiziju, ulazi mi u folder i učitava filmove normalno. Zna li itko u čemu je riječ? Nisam ništa mijenjala niti dirala, samo od sebe mi je počelo javljati to upozorenje..

 

Hvala unaprijed..

Idi na Control panel/Administrative tools/Computer management i tamo klikni na svoj externi desnim klikom te odaberi opciju Change drive letter.

Znaci promjeni slovo iz (vjerovatno ti je E)Ti ga promjeni u F ili neko drugo slovo (G,H...)

Trebalo bi prošljakati.

Torent kaže...

Nadam se da imas backup slika....

Mani se ćorava posla i ne komentiraj nesto sto ne razumijes!

 Prosvijetli me.... I kako ce promjena slova pomoci oko pristupa foldera na disku na kojem drugi folderi rade....

I sledecu put objasni prije nego lupis ovako nest....

ILi zelis reci da je drzanje bitnih stvari samo na vanjskom disku ok.... Ako jest onda ti nisu bitne....

12 godina
offline
Re: Problem sa eksternim vanjskim diskom
Prekomplicirano ce ti biti za objasniti!
Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa eksternim vanjskim diskom
Milka30 kaže...
Prekomplicirano ce ti biti za objasniti!

 Super zunaci opet vrijedjanje bez objasnjenja.... 

 

Kad sam ja to radio ti si pišao u pelene tako da je bolje da cutis....

12 godina
offline
Re: Problem sa eksternim vanjskim diskom
Torent kaže...
Milka30 kaže...
Prekomplicirano ce ti biti za objasniti!

 Super zunaci opet vrijedjanje bez objasnjenja.... 

 

Kad sam ja to radio ti si pišao u pelene tako da je bolje da cutis....

Kao prvo,ti si taj koji uvjek vrijeđa,ovo je prvi puta da sam ja tebi vratio istim nacinom na koji ti meni u drugim temama spustas!

Razlika je u tome sto si ti taj koji bez osnove vrijedas,a ja sam ti po prvi puta sa dobrim razlogom uzvratio jer si napisao glupost!

Napisao si glupost jer si indirektno preporucio da mjenja externi,jer mu je ocito dosao kraj-time si izjavio glupost i spustio se na razinu onih balavaca tzv hakera koji svaki problem rjesavaju preporukom kupnje novoga hardwarea ili dizanjem novoga OS-a.

Time uopce nisi pomogao,nego si izjavio glupost!

Slazes li se?

 

refers to a location that is unvailable  ti je poruka kada OS izgubi tzv putanju,prilikom trazenja nekakvoga filea,a ta putanja mu je memorirana-mjenjanjem slova drivea "natjeramo" Os da on pronade novu putanju do toga filea......to bi bilo onako laicki--pri tome ne vredam te nego nisam dovoljno strucan da objasnim,ali ta caka uglavnom pali!

Kako god okrenes,moj savjet ne moze nista nastetiti,niti ju kostati!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice