Ssd disk

poruka: 7
|
čitano: 2.805
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
koji ssd disk da kupim ?

da li se isplati ili da pričekam. uzeo bih 128 gb,ali su skupi. i toliko zbunjuju,pola trgovina ne navodi specifikacije-najvažnija mi je brzina pisanja. hvala puno

Z
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Ssd disk

Uzeo sam ssd i stavio ga u laptop koji ima procesor i3 2.0,4 gb rama,nista ekstra. Nisam bas zadovoljan mislio sam da će biti dosta brzi od ovoga sto je sad. Da li previse ocekujem ili je nesto tu sumljivo?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ssd disk
Artiljero kaže...

Uzeo sam ssd i stavio ga u laptop koji ima procesor i3 2.0,4 gb rama,nista ekstra. Nisam bas zadovoljan mislio sam da će biti dosta brzi od ovoga sto je sad. Da li previse ocekujem ili je nesto tu sumljivo?

 Nije tema za to ali ok. Da li si radio reinstall windowsa i stavio windowse na njega ? Trebao bi biti puno brzi za razliku od sporog HDDa. Osobno sam prije par mjeseci stavio SSD na laptop iz 2013 i laptop je jednostavno prodisao punim plucima...

8 godina
neaktivan
offline
Re: koji ssd disk da kupim ?

https://www.protis.hr/products/index/interni-ssd/1072

 

Tu si pogledaj ssd. 180-190 kn nije puno za ssd,danas je to postalo lako dostupno za svačiji džep.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ssd disk

Stavio sam "friške" windowse na njega. Ima razlike ali malo više sam očekivao

10 godina
offline
Re: Ssd disk
Artiljero kaže...

Stavio sam "friške" windowse na njega. Ima razlike ali malo više sam očekivao

 Ako ima sata 2 port onda je nesto sporiji, iako je i tad primjetna razlika naspram HDDa.

10 godina
offline
Re: Ssd disk

Jesi li prvo provjerio u BIOS-u prije instalacije windowsa da je SATA kontroler u AHCI a ne u IDE modu ?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice