Imenik

poruka: 6
|
čitano: 2.898
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Imenik

Tražim program u kojem bi spremao kontakte u komp i poslje ih lagano tražio (tel. imenik)... no to nije problem:

napišem u google "Phonebook soft." i baci mi 1000x rezultata, al

sad meni treba program koji bi instalirao na kompove koji su umreženi (4 kompa) i

sad kad bi na jednom spremio ili izmjenio kontakt da mi automacki na svima se izmjeni...

daj postoji di takav program?

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Imenik
mb_fak_team kaže...

kad bi na jednom spremio ili izmjenio kontakt da mi automacki na svima se izmjeni...

 

 Što će biti sa ažuriranjem ako je jedan PC neaktivan (isključen)? Trebao bi imati sinhronizaciju nakon uključenja ali sa kime, s kojim PC-om kada ih ima tri?

Zašto ne postaviš neki imenik na jedan "centralni" PC koji će uvijek biti aktivan, ostali imaju shortcut prema njemu i koriste ga svi a na jednom mjestu se ažurira (postaviš permissions na ALL).

 

Evo ti jedan Telefonski imenik pa ako te zadovoljava, jednostavan i funkcionalan, nema instalacije a uz to domaći autor.

 

 

Web tutoriali za početnike, Visual Basic, Autocad, Windows, Excel, Word, FrontPage, PowerPoint, Home Network
15 godina
neaktivan
offline
Imenik

Dobar je ovaj, samo zasto ima malo mjesta za pisanje znamenaka, neki brojevi iz inozemstva nebi

stali Mršti se

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Imenik

Zašto ne spremati telefonske brojeve u M$ Excel-u ili Open Office Calc-u?

 

Za sinkronizaciju možeš iskoristiti nešto tipa Dropbox-a ili neke aplikacije za sinkroniziranje datoteka na lokalnoj mreži.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Imenik

Ne treba komplicirati. Ako imaš samo nekoliko računala između kojih bi volio dijeliti kontakte, mislim da je ovo posve dovoljno za tebe. Osmijeh

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Imenik

Outlook, Outlook Express?

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice