Numeriranje stranica u Wordu 2007

poruka: 19
|
čitano: 26.393
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Numeriranje stranica u Wordu 2007

Ovako imam jedno pitanje. Kako se u Wordu 2007 (ENG) mogu numerirat strnice da mi stvarna traća stranica ima rimski broj 1 (I), a svaka naredna stranica da ima arapske brojeve? THX

Rekla je formalno: "Kako ću s tobom kad si pijan, i ne baš svježe obrijan?"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Numeriranje stranica u Wordu 2007
ParaNO1d kaže...

Ov da mi stvarna traća stranica ima rimski broj 1 (I), a svaka naredna stranica da ima arapske brojeve? THX

 Ovdje misliš da ti svak treća stranica ima rimski broj?

 

Možda ovo pomogne, pogledaj više na:

 

http://www.dummies.com/how-to/content/how-to-change-numbering-format-in-word-2007-number.html
Intel Core i7 Procesor I7-920 2,66 GHz, ATI HD4870 X2 DDR5 2 GB, Kingmax Mars DIMM 2GB DDR-3 1333MHz x 3
16 godina
offline
RE: Numeriranje stranica u Wordu 2007

Nope. Mislio sam da stvarna treća strana ima rimski broj 1, a svaka naredna stranica (stvarna 4,5,6... počnje od arapske jedinice)

Rekla je formalno: "Kako ću s tobom kad si pijan, i ne baš svježe obrijan?"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Numeriranje stranica u Wordu 2007

Morat ces podijelit dokument na 2 sekcije.

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne. ------------------------------------ Bolje imat goluba na grani nego ninja-vrapca u ruci, koji je još imao loš dan.
16 godina
offline
RE: Numeriranje stranica u Wordu 2007

 

OT to su mi najbolji odgovori. Kad neko napiše nešto tako idiotski... ili mi napiši šta da napravim ili nemoj ništa!!!

Rekla je formalno: "Kako ću s tobom kad si pijan, i ne baš svježe obrijan?"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Numeriranje stranica u Wordu 2007
ParaNO1d kaže...

 

OT to su mi najbolji odgovori. Kad neko napiše nešto tako idiotski... ili mi napiši šta da napravim ili nemoj ništa!!!

 Koristi F1, ne mislim na formulu...
Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne. ------------------------------------ Bolje imat goluba na grani nego ninja-vrapca u ruci, koji je još imao loš dan.
16 godina
offline
RE: Numeriranje stranica u Wordu 2007

Ako ima netko tko stvarno zna napravit neka se javi... A oni koji misle da su pametni ^^ nek ni ne odgovaraju

Rekla je formalno: "Kako ću s tobom kad si pijan, i ne baš svježe obrijan?"
16 godina
neaktivan
offline
Numeriranje stranica u Wordu 2007

ovako..

pišeš tekst normalno i onda na stranici koja je "zadnja" u dijelu gdje imas rimske brojeve odes na insert-break-section break

i dalje pises "normalno"

 

onda je trik kod umetanja brojeva taj da na ovoj "prvoj" stranici nakon umetanja prijeloma iskljucis "continue from previous section" (u podnozju stranice, tj. footeru)

 

ovo pisem iz glave pa sam mozda neko slovo fulao... uglavnom to je trik za igranje za brojevima...

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2009 15:35 (sasa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Numeriranje stranica u Wordu 2007

Ne radi tako. Ja već imam gotov tekst... tako da ovo ne radi :(

Rekla je formalno: "Kako ću s tobom kad si pijan, i ne baš svježe obrijan?"
16 godina
neaktivan
offline
Numeriranje stranica u Wordu 2007

pa prijelom mozes napraviti i naknadno

 

ili...

 

tekst razbij na dva dokumenta

 

i ond au prvom dokumentu samo stavi redni broj gdje zelis, a u drugom neka pocne brojanje sa 4 i gotovo....

 

samo... onda nece raditi neke "advances" stvari iz worda (ali ako nisu koristeni prijelomi onda vjerojatno niti ne treba nista naprednog)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Numeriranje stranica u Wordu 2007

je li to neki maturalni red?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Numeriranje stranica u Wordu 2007

Mora bit u jednom dokumentu. To je seminar za faks. Moram ga uploadat preko neta... tako da mora sve bit jedan dokument i sve mora bit kako treba

Rekla je formalno: "Kako ću s tobom kad si pijan, i ne baš svježe obrijan?"
16 godina
offline
Numeriranje stranica u Wordu 2007

help iz Worda 2007

 

Start numbering after the second page
1.Follow the steps in this article for inserting page numbers.
2.Place the cursor at the beginning of the page where you want page numbering to start.
3.On the Page Layout tab, in the Page Setup group, click Breaks.
4.Under Section Breaks, click Next Page.
5.On the Insert tab, in the Header & Footer group, click Header or Footer, and then click Edit Header or Edit Footer to make changes in the header or footer area.

 

The header or footer that contains the page number is labeled Section 2.

 

If the header or footer is labeled First Page Header -Section 2- or First Page Footer -Section 2- and you want the header or footer on the first page of this new section to be the same as the header or footer on the rest of the pages in this section, clear the Different First Page check box in the Options group.


6.Under Header & Footer Tools, on the Design tab, in the Navigation group, click Link to Previous  to break the connection between the header or footer in the new section and the previous section.
7.If you want the numbering on this page to start with 1, in the Header & Footer group, click Page Number, click Format Page Numbers, and then type 1 in the Start at box, and click OK.
8.In the Navigation group, click Previous Section , and delete the page number in the header or footer that is labeled Section 1.

 

 

Važno je ono pod rednim brojem 3-4, znači ubaciti Break, nakon čega možemo numerirati stranica ponovno od 1 ili nekog drugog broja. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Numeriranje stranica u Wordu 2007

Na kraju sam sam nešto iskemijo i radi... thx svima na trudu. može lock

Rekla je formalno: "Kako ću s tobom kad si pijan, i ne baš svježe obrijan?"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Numeriranje stranica u Wordu 2007

da pitam ,imate li mozda link online microsoft offica 2007 ...mislim ako znate ......,nije potrebna instalacija....poput igrice travian koja se ne instalira ....samo snimim dokument na komp i to je to

16 godina
neaktivan
offline
RE: Numeriranje stranica u Wordu 2007
dogman kaže...

da pitam ,imate li mozda link online microsoft offica 2007 ...mislim ako znate ......,nije potrebna instalacija....poput igrice travian koja se ne instalira ....samo snimim dokument na komp i to je to

 imas za skinuti alat na microsoftu za otvaranje office 2007 dokumenata u officu 2003... zove se file format converter (pogledaj na MS-u na download sekciji)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Numeriranje stranica u Wordu 2007

ma znam to samo mi to ne treba,meni treba ovo moje

14 godina
neaktivan
offline
Numeriranje stranica u Wordu 2007

Da li mi moze neko reci kako da numeriram stranice u wordu, ali da pocne od trece stranice pa da ide do kraja?

ARSENAL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Numeriranje stranica u Wordu 2007
anel kaže...

Da li mi moze neko reci kako da numeriram stranice u wordu, ali da pocne od trece stranice pa da ide do kraja?

Ovdje ti je objašnjeno korak po korak slikovito

 

- Numeriranje od treće stranice u Wordu 2007

Web tutoriali za početnike, Visual Basic, Autocad, Windows, Excel, Word, FrontPage, PowerPoint, Home Network
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice