Outlook sam brise poruke

poruka: 4
|
čitano: 2.403
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Outlook sam brise poruke

Bok

Imam problem s outlook mailom, naime sam mi obrise poruke, prebaci ih u izbrisane stavke i onda mi nudi mogucnost oporavka. Trazio sam po postavkama, ali nista nisam nasao, iskljuceno je da obrise mailove kada se odlogiram. Sve je krenulo kako je outlook na racunalu dodao neki team viewer dodatak. Ima netko nekakav savijet? Mail mi je bitan jer je od faksa i sve dolazi na njega, al ovako nema smisla kad svakih 10 minuta moram oporavljat poruke

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Outlook sam brise poruke
Tony1999 kaže...

Bok

Imam problem s outlook mailom, naime sam mi obrise poruke, prebaci ih u izbrisane stavke i onda mi nudi mogucnost oporavka. Trazio sam po postavkama, ali nista nisam nasao, iskljuceno je da obrise mailove kada se odlogiram. Sve je krenulo kako je outlook na racunalu dodao neki team viewer dodatak. Ima netko nekakav savijet? Mail mi je bitan jer je od faksa i sve dolazi na njega, al ovako nema smisla kad svakih 10 minuta moram oporavljat poruke

 Ni meni nije jasno.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Outlook sam brise poruke
Tony1999 kaže...

Bok

Imam problem s outlook mailom, naime sam mi obrise poruke, prebaci ih u izbrisane stavke i onda mi nudi mogucnost oporavka. Trazio sam po postavkama, ali nista nisam nasao, iskljuceno je da obrise mailove kada se odlogiram. Sve je krenulo kako je outlook na racunalu dodao neki team viewer dodatak. Ima netko nekakav savijet? Mail mi je bitan jer je od faksa i sve dolazi na njega, al ovako nema smisla kad svakih 10 minuta moram oporavljat poruke

 Izbriši TeamViewer i taj dodatak koji si instalirao uz njega.Ako to riješi problem onda ponovno instaliraj TeamViewer bez tog dodatka.Iduća opcija ukoliko ti predhodna ne pomogne je reinstall Microsoft Office-a.

Softwer
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 12:32 (Softwer).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Outlook sam brise poruke

bok, možete li nam detaljnije reći, zašto trebate izbrisati e-poštu kao prvi korak?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice