Power Point- kako sacuvati movie u prezentaciji...

poruka: 12
|
čitano: 13.851
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Power Point- kako sacuvati movie u prezentaciji...

Problem - kada ubacim movie u ppt prezentaciju nakon sto ju save-am kao PowerPoint Show ne ostane mi kada gledam na drugom kompu.

Zahvaljujem unaprijed...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Power Point- kako sacuvati movie u prezentaciji...

To je univerzalni Powerpointov problem sa multimedijalnim sadržajem i VBA skriptama. Iz nekog razloga se ne sačuvaju kad ih se prenese na drugi komp. Probaj eksperimentirati sa relativnim putevima do filma, i sa opcijama za spremanje prezentacije u Powerpointu. Ako nikako ne radi, jednostavno ponovno dodaj film na novom kompu :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Power Point- kako sacuvati movie u prezentacij

znam, ali hvala na brzom odgovoru, probam...

ako jos netko zna vise zahvaljujem.

jedino mi je neobicno koja je fora kada skinem prez. s neta ona ima zvuk ili film (dobro, nisam jos naso s filmicem:-))

15 godina
neaktivan
offline
Power Point- kako sacuvati movie u prezentaciji...

Kada stavljaš video u PowerPoint prezentaciju onda najprije taj video trebaš kopirati u folder u kojem ti je snimljena ta prezentacija, a tek potom taj video iz foldera u kom se nalazi prezentacija ubaciti u prezentaciju. U tom slučaju PowerPoint ne upisuje njegovu apsolutnu, nego relativnu adresu.

Naravno, taj video ćeš morati kopirati zajedno s prezentacijom ukoliko je želiš gledati na drugom računalu.

Vlasnici kapitala će kod radnika poticati kupnju skupe robe, stanova i tehnologije, obvezujući ih pritom na skupe kredite do razine neizdrživosti. Neplaćeni dugovi će izazvati bankrot banaka koje će se morati nacionalizirati, pa će država onda krenuti putem koji vodi u komunizam. Karl Marx, 1867.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Power Point- kako sacuvati movie u prezentacij

hvala vam, ali pomalo sam skuzio. najbolje je to Pacage for CD...

pa onda Copy to folder opciju i dobije se cijeli folder s play opcijom i file-ovima koji su u prezentaciji...

hvala jos jednom...

pozzzz

16 godina
neaktivan
offline
RE: Power Point- kako sacuvati movie u prezentacij

Bitno je da ti film i sve što se tiče prezentacije bude u jednom folderu npr. PREZENTACIJA i unutar njega sve što si radio i filmovi  i sve
i sad to sve samo preneseš na hard od drugog kompa i sve šljaka...mora biti sve u jednom folderu poredano isto kao i original.Upravo sam radio prezentaciju s 500 mb rascjepkanih videa i to na različitim komp. i samo sve držiš u jednom folderu i to je to.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Power Point- kako sacuvati movie u prezentacij

Vidis draga moja,

 

Treba da prvo naucis osnove, ja proucavam taj power point jedno 20 godina, Imas gore prvo file a do njega je edit, dalje nisam ni ja savlado ali malo prckaj doc ces sigurno do rjesenja, jer ja sam shvcatio kad priti9snes copy on nece kopirati bez paste, pazi na pravopis jer ako nemas rjecnik neces tocno napisat

16 godina
offline
RE: Power Point- kako sacuvati movie u prezentacij
Package for PC je zapravo osmišljen zbog takvih problema, sve ti to ima veze sa hyperlinkovima do filma ili slike kojima je PP i slika ili film povezano na tom kompu.
Been there done that
15 godina
neaktivan
offline
RE: Power Point- kako sacuvati movie u prezentacij
ja sam musko :-))
15 godina
neaktivan
offline
RE: Power Point- kako sacuvati movie u prezentacij
Kefa kaže...

Vidis draga moja,

 

Treba da prvo naucis osnove, ja proucavam taj power point jedno 20 godina, Imas gore prvo file a do njega je edit, dalje nisam ni ja savlado ali malo prckaj doc ces sigurno do rjesenja, jer ja sam shvcatio kad priti9snes copy on nece kopirati bez paste, pazi na pravopis jer ako nemas rjecnik neces tocno napisat

 no hard fellings Namigiva
15 godina
neaktivan
offline
RE: Power Point- kako sacuvati movie u prezentacij

Oprosti dra<gi moj

 

16 godina
offline
RE: Power Point- kako sacuvati movie u prezentacij

kopiraj film primjer.avi u zadnje slovo hard diska, kod mene je to E, onda ga umetni i stavi film kad ga kopiraš zajedno sa CD-om ili usbom pa recimo kada pokreneš na računalu b će biti u E(Cd-rom) i pokrenuti će!Belji se

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512mb+1gb) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice