Word problem

poruka: 9
|
čitano: 6.169
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Word problem

Dakle, kada otvorim Word sve mi normalno pokrene (osim one aktivacije blablabla) te kada želim nešto napisati u donjem lijevom kutu mi piše "Ta promjena nije dopuštena jer je odabir zaključan" i ne mogu ništa napraviti. Također, kada želim nešto upisati u Excellu, ili PowerPointu ne mogu isto ništa upisati ili napraviti. Što mi je činiti? Hvala unaprijed na pomoći!

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Word problem
hakintosrh kaže...

Dakle, kada otvorim Word sve mi normalno pokrene (osim one aktivacije blablabla) te kada želim nešto napisati u donjem lijevom kutu mi piše "Ta promjena nije dopuštena jer je odabir zaključan" i ne mogu ništa napraviti. Također, kada želim nešto upisati u Excellu, ili PowerPointu ne mogu isto ništa upisati ili napraviti. Što mi je činiti? Hvala unaprijed na pomoći!

Pretpostavljam da office nije aktiviran, neostupne su ti odredjene funkcije. Postupno ce ti sve vise i vise opcija biti nedostupno. Aktiviraj office i sve ce biti ok.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Word problem
A mogu li ja napraviti prezentaciju u nekom drugom programu (libreoffice) te da mi ju vrti u powerpointu kao da je napravljena u njemu?
Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Word problem
hakintosrh kaže...
A mogu li ja napraviti prezentaciju u nekom drugom programu (libreoffice) te da mi ju vrti u powerpointu kao da je napravljena u njemu?

 Možeš, možda neće sve izgledati identično kada ju otvoriš u Powerpoint, ali raditi će.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
14 godina
offline
Word problem

Pozdrav, zezaju me Captioni slika, sve mi je štampano, a treba biti normalno. Word je 2016.

Primjer:

 

<slika>

SLIKA 1: OSNOVNA SHEMA MATIČNE PLOČE

 

a treba biti:

<slika>

Slika 1: Osnovna shema matične ploče

 

EDIT: Riješeno. Treba složit stilove.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 20:53 (softwaremaniac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Word problem

Pozdrav, da ne otvaram novu temu, kako maknuti ove granice, po defaultu su bile odmah na wordu. Kada stisnem enter samo se stvaraju. Pri print previewu ih nema. Hvala

...train hard, feel good, never give up...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Word problem
deelight kaže...

kako maknuti ove granice, po defaultu su bile odmah na wordu.

 Isključi Show text boundaries

Web tutoriali za početnike, Visual Basic, Autocad, Windows, Excel, Word, FrontPage, PowerPoint, Home Network
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2017 20:58 (IvanC).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Word problem

Jeli se promijenilo nešto u odnosu na prijašnji word, ali zar nisu text boundaries bile samo di su granice teksta, tj. margine kako su postavljene, nije bilo horizontalne crte prije ili su to sada nazvali nekako drugačije?

 

 

Slika u prilogu kako je izgledalo prije

...train hard, feel good, never give up...
14 godina
offline
Re: Word problem
deelight kaže...

Jeli se promijenilo nešto u odnosu na prijašnji word,

 Možda je to neki "bug" u novijem Wordu bar znam za word 2013. Probaj korisiti 'Normal.dot' od Worda 2010

Web tutoriali za početnike, Visual Basic, Autocad, Windows, Excel, Word, FrontPage, PowerPoint, Home Network
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice