Koju akcijsku kameru kupiti za ~300 Eura?

poruka: 4
|
čitano: 4.186
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Koju akcijsku kameru kupiti za ~300 Eura?

Dakle, kao što piše u temi, akcijska kamera u tom cjenovnom rangu. Poželjan i savjet GDJE kupiti pošto mi kod nas cijene djeluju papreno skupe.

Moj izbor onako od prve je GoPro Hero5. Izašle su "sedmice", ali pošto mi je Black preskupa, "petica" šiba Silver u svim segmentima pa bih radije uzeo nju. Od alternative svidjela mi se YI 4k i to je to...

Hvala Vam na savjetima!!!  

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koju akcijsku kameru kupiti za ~300 Eura?

Jedna od opcija ti je recimo GoPro HERO 2018 (buđet verzija GoProa) kojeg sa samostalnom doradom softwarea dobiješ GoPro Hero 5 Black.

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Koju akcijsku kameru kupiti za ~300 Eura?

Prvo sam i imao namere kupiti HERO 18, ali u usporednom testu vidim da "5" ima puno više opcija... Ne kužim se baš u tu doradu softwera, možeš objasniti malo o čemu se radi...? 

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
15 godina
offline
Re: Koju akcijsku kameru kupiti za ~300 Eura?

Spojis kameru sa usbom na komp.

Odes na net skines par file-ova. 

Ucitas te fileove u GoPro Hero i sad ti kamera ima sve feature koje nudi GOPro Hero 5 Black.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice