Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo planet

poruka: 43
|
čitano: 6.848
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo planet

On the money! Svaka mu cast. Sad neka netko ovo posalje Vojkovicu, Prpicu i ostalim budalama.

 

"Since World War II, US-government R&D has defined the state of the art in almost every area. The private sector is in general inept."

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo planet

Neznam samo odakle su izvukli tu njegovi izjavu.

 

Ovdje je cijeli intervju,i apsolutno nigdje se ne spominje socijalizam,nego da najvece drzave trebaju vise investirati u razvoje alternativnih izvora energije,a da onda privatni investitori kao sto je on mogu uloziti milijarde u te projekte.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo planet

Male su im subvencije i porez na zrak, pa treba još malo pljačkat narod.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo planet

do 2050.? prekasno, već sada je kasno za očuvanje okoliša od izgaranja fosilnih goriva (da ne spominjemo i emisiju metana) možemo se eventualno nadati manjem učinku stakleničkih plinova ako se poduzmu drastični potezi... negdje sam čitao da amerikanci globalno zatopljenje smatraju mitom, ne zato što su neobrazovani već zato jer američke naftne kompanije imaju snažnu protukampanju za stakleničke plinove gdje dovode ljude visokog statusa obrazovanja koji se prodaju za sitne pare i tvrde da se polarne kape ne tope već da su veće nego ikada u povijesti. Dakle, kompanije gledaju kratkoročni profit, vlada žmiri na problem zagađenja (vjerovatno je i mito u igri) a i Trump mi se baš i ne čini čovjek koji bi se borio sa multimilionerskim naftnim kampanjama jer je i on na kraju krajeva poduzetnik (grebator)... po svemu sudeći 3. svjetski rat je neizbježan, ako već i nije započeo jer nafte lagano nestaje a klima se drastično mijenja, 12. mjesec a vani sunčano vrijeme.

Pi*kice derem ko sličice!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo planet

Meni je zbilja neshvatljivo da kompanije koje imaju suludo puno novcane zalihe (kao npr. ova u kojoj radim) i zadnjih par godina se bacaju na precijenjene startupove da se osigura monopol etc, a opet generira se daleko vise nego sto se potrosi. Jedan od najvecih troskova je sama energija, i umjesto da iskoriste taj visak da se prebace na "zeleno" i onda jos vise generiraju mjesecni profit, tesko je stati ispred odbora dionicara i reci im da zaborave na dividenu... Iako rast ne bi bio ugrozen, niti bi trzisna vrijednost pala. 

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo pla
Genoxxx kaže...

do 2050.? prekasno, već sada je kasno za očuvanje okoliša od izgaranja fosilnih goriva (da ne spominjemo i emisiju metana) možemo se eventualno nadati manjem učinku stakleničkih plinova ako se poduzmu drastični potezi... 

 

/CUT

 

A preporučam misu zadušnicu i svaki dan izmolit 5 ZdravoMarija i Očenaša 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo pla
Genoxxx kaže...

do 2050.? prekasno, već sada je kasno za očuvanje okoliša od izgaranja fosilnih goriva (da ne spominjemo i emisiju metana) možemo se eventualno nadati manjem učinku stakleničkih plinova ako se poduzmu drastični potezi... negdje sam čitao da amerikanci globalno zatopljenje smatraju mitom, ne zato što su neobrazovani već zato jer američke naftne kompanije imaju snažnu protukampanju za stakleničke plinove gdje dovode ljude visokog statusa obrazovanja koji se prodaju za sitne pare i tvrde da se polarne kape ne tope već da su veće nego ikada u povijesti. Dakle, kompanije gledaju kratkoročni profit, vlada žmiri na problem zagađenja (vjerovatno je i mito u igri) a i Trump mi se baš i ne čini čovjek koji bi se borio sa multimilionerskim naftnim kampanjama jer je i on na kraju krajeva poduzetnik (grebator)... po svemu sudeći 3. svjetski rat je neizbježan, ako već i nije započeo jer nafte lagano nestaje a klima se drastično mijenja, 12. mjesec a vani sunčano vrijeme.

+

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 17:42 (pbandov).
8 godina
neaktivan
offline
Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo planet

Zanimljivo. 97% svjetskih klimatskih znanstvenika se slažu da ljudsko djelovanje negativno utječe na klimu, međutim neki ljudi uprono vole baš i jedino ovih 3%.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo pla
GNU+Linux kaže...

Zanimljivo. 97% svjetskih klimatskih znanstvenika se slažu da ljudsko djelovanje negativno utječe na klimu, međutim neki ljudi uprono vole baš i jedino ovih 3%.

-

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 17:42 (pbandov).
14 godina
neaktivan
offline
Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo planet

Nacionalni? 

EUW: Dorans Dildo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo planet

Čitajući komentare u ovoj temi na trenutak sam mislio da sam se nekako našao u indexovim facebook komentarima

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo planet

socijalizam  ??  on je pod danasnjem shvacanju diktatorska centralno uredjivana policijsko/vojna drzava 

 

ili ukratko sj koreja ili rusija ili kina prije ove qvazi kapitalizacije 

 

ako to zeli onda on zeli careve/diktatore nazad

 

ako misli socijalnu politiku (novinari obicno izvrcu za klikove sve pa mozda i ovo) 

onda ok  ,jer 99% je na to mislio

 

kao da nam diktatori trebaju, dosta je staljina, tite i takvih zabara

koji zare i pale samo za svoju guzu ,ako si imalo kontra mrak jede

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bill Gates: Trebamo socijalizam da spasimo pla
buraas kaže...

Čitajući komentare u ovoj temi na trenutak sam mislio da sam se nekako našao u indexovim facebook komentarima

 Ne bih se složio jer ja ne nalazim komentare objašnjavajući da su za globalno zagrijavanje krivi partizani.

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice