Blokiranje na facebooku

poruka: 1
|
čitano: 750
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Blokiranje na facebooku

Poštovanje svima!Ne snalazim se još dobro u šumi naslova,pa molim da mi se ne zamjeri,nova sam..Zapravo sam se registrirala jer sam htjela pročitati neki smislen odgovor na moj problem.Registrirala sam se u firmi na face i sve je bilo o.k.dok nisam valjda nekog naljutila komentiranjem članaka u dnevnom tisku.Sve je to bilo kulturno,čak i prekulturno prema nekim drugim komentarima.No,dobijala sam uvrede na faceu,a i ovdje su me,pretpostavljam,prijavljivali.Inače,ne vidim čemu su počeli tražiti da šaljem sliku,broj mobija,kao,provjera sigurnosti..poslala sve,nikad nisu odgovorili.Otvorim drugi profil,opet isto(sve sa pravim imenom,prezimenom,slikama,prijateljima...).Nedavno otvorih treći,na muža,ništa više ne komentiram,tek da vidim poneku sliku,opet isto,provjera sigurnosti,traže sliku..poslala sam im sliku Isusa..Vidjela sam slične probleme ovdje,dok sam se registrirala,ne mogu više naći..i sa posla ulazim,doma nemam internet.Nije mi toliko do facea,koliko me vrijeđa to njihovo ponašanje,nikog nisam vrijeđala,a neki fake profili gdje je već u imenu vrijeđanje,stoje?!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice