Dolazi Cabal 2

poruka: 11
|
čitano: 3.983
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Dolazi Cabal 2

Asiasoft koji je prvi publisher za Cabal 2 potpisao je ugovor za Singapur, Maleziju i Tajland. Danas se saznaje da su u ugovor dodali i Filipine.

Još nema novosti o datumu izlaska igre izvan Koreje međutim blizak suradnik otkriva da će iduće godine jugoistočna azija i sjeverna amerika dobiti englesku verziju igre.

 

Izvor: http://cabal2fans.com

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Dolazi Cabal 2

12 godina
protjeran
offline
Dolazi Cabal 2

ljudi znate li sta u vezi cabla 2? igrao sam cabal  i to mi je prvi i najdrazi mmorpg koji sam igrao,probao sam ih 1000 ukljucujuci wow i gw2,ali nista nije kao cabal <3

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 13:41 (kexzoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Dolazi Cabal 2

Jedino se zna da će se ove godine otvoriti engleski server u SEA regiji, kada točno neznam. Inače od bivšeg igrača cabala2 s kojim sam igrao rekao mi je prije 2 tjedna da su se spojili neki serveri (koreja) zbog nedostatka igraca. Ako budeš imao ikakve novosti postaj ih na forumu cabal2fans.com :) 

www.mmo-balkan.com www.starcitizen-balkan.com
12 godina
protjeran
offline
Dolazi Cabal 2

cabal2 sutra ulazi u open beta-u! ako bude upola dobar kao cabal 1 bit ce vrhunska igra!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Dolazi Cabal 2

Ukratko:

 

Igrao sam cabal2, još i sada imam na kompu i mogu reći da su serveri prazni iako su updejti jako česti.

 

Ugasio sam domenu cabal2fans.com jer stvarno ne vidim svrhe da je samo izmedu 100-200 posjetitelja dnevno.

 

Igra se predugo radila i zbog toga je i upropaštena.

12 godina
protjeran
offline
Dolazi Cabal 2

dosao sam do 11. lvla s fb i cini mi se da cabal2 ne zasluzuje nositi ime cabal.nedostaju mi dani kada sam u UG ubijao po 10h one pse s prvim skillovima kako bih digao skill rank :/

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 13:36 (kexzoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dolazi Cabal 2
kexzoR kaže...

dosao sam do 11. lvla s fb i cini mi se da cabal2 ne zasluzuje nositi ime cabal.nedostaju mi dani kada sam u UG ubijao po 10h one pse s prvim skillovima kako bih digao skill rank :/

 Slazem se, ja vec dugo igram jedinicu i uzasno sam razocaran nastvkom... Kakav im je to dash xD. I prvih sat vremena ili ne znam koliko samo trcis po mapi od jednog do drugog covjeka, ne znas ni di si... Bzvz

12 godina
protjeran
offline
Re: Dolazi Cabal 2
The Doctor kaže...
kexzoR kaže...

dosao sam do 11. lvla s fb i cini mi se da cabal2 ne zasluzuje nositi ime cabal.nedostaju mi dani kada sam u UG ubijao po 10h one pse s prvim skillovima kako bih digao skill rank :/

 Slazem se, ja vec dugo igram jedinicu i uzasno sam razocaran nastvkom... Kakav im je to dash xD. I prvih sat vremena ili ne znam koliko samo trcis po mapi od jednog do drugog covjeka, ne znas ni di si... Bzvz

 ja sam igrao jedinicu od kraja 2006. do 2010. tada je jedinica bila uz wow i gw najbolji mmorpg na svijetu.

12 godina
offline
Re: Dolazi Cabal 2

Ja sam 2010. - 2011. poceo... Cini mi se da se pretvorila u pay2win, uopce vise nema nekog nacina da zaradis puno para jer nema vise toliko ljudi da ti kupuju na AH osim da kupis Alz online.

12 godina
protjeran
offline
Re: Dolazi Cabal 2
The Doctor kaže...

Ja sam 2010. - 2011. poceo... Cini mi se da se pretvorila u pay2win, uopce vise nema nekog nacina da zaradis puno para jer nema vise toliko ljudi da ti kupuju na AH osim da kupis Alz online.

 prekasno si poceo :( tada je cabal poceo umirati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice