Dostupna Opera 12

poruka: 142
|
čitano: 27.040
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Dostupna Opera 12

Samo ti mogu napisati da mi gmail otvara normalno na operi 12. Probaj sa flash player uninstalerom maknuti pa ponovno instalirati ne nužno zadnju verziju ako ne radi kako treba. :)

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupna Opera 12

Problem riješen vraćanjem verzije 11.62 :)

Commodore 64 OC ~ 67, TV RIZ 15 cm upgrade to 15,5 cm - color
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupna Opera 12
Štefek kaže...

Problem riješen vraćanjem verzije 11.62 :)

 

Meni je Opera 12 jednostavno neupotrebljiva mail na net.hr mi ne otvara, prijavu na netbanking od Erste banke ne otvara, na nekim forumima chat polja uopće ne učitava,a sve je uglavnom jaaaako sporo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2012 22:32 (Jall).
15 godina
offline
Re: Dostupna Opera 12
Jall kaže...
Štefek kaže...

Problem riješen vraćanjem verzije 11.62 :)

 

Meni je Opera 12 jednostavno neupotrebljiva mail na net.hr mi ne otvara, prijavu na netbanking od Erste banke ne otvara, na nekim forumima chat polja uopće ne učitava,a sve je uglavnom jaaaako sporo...

  Fora ste mi vi što ste se registrirali na forum samo da bi kvocali kako Opera ništa ne valja.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
14 godina
offline
Dostupna Opera 12

Ako ti je opera 12 baš jaaakkkkoooo spora onda prvo novo računalo a druga brža internet veza, nema druge. :)

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dostupna Opera 12

Dali je moguće reinstalirati operu a da zadržim settingse(speed dial konkretno,a po mogućnosti i otvorene tabove)?

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dostupna Opera 12
g12356 kaže...

Dali je moguće reinstalirati operu a da zadržim settingse(speed dial konkretno,a po mogućnosti i otvorene tabove)?

  Ja sam imao sličan "problem" pri migraciji s M$ Win7 na Linux Mint - a problem su mi bile spremljene lozinke u Operi: pokreni Operu i odi na "Help" -> "About Opera" i provjeri putanju do Opera direktorija (Opera directory), kopiraš sadržaj direktorija, kad reinstaliraš Operu vrati ranije kopirani direktorij i "prepiši" sve datoteke - trebale bi ti se vratiti sve postavke sa "stare" Opere (bar je tako bilo u mom slučaju), jedino nisam siguran za otvorene tabove  {#}

13 godina
neaktivan
offline
Dostupna Opera 12

Ma kada mi na windowsima sada opera 12.01 od updatea doslovno sere(pokvareni fontovi na bug forumu,ponekada posve poremećeni izgled bug foruma,google plus mi isto ima posve poremećeni izgled).Promijenim na Linux na istu tu operu i sve super.

 

Vjerojatno je to zato jer samo mećem updateove još tamo davno od opere 11.5

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dostupna Opera 12

Ukljuci Operu link. Sve ti azurira. I speed dial i pasworde i bukmarkse i ostalo. Kasnije kad ponovo instaliras, ukljcis ponovo operu link sa istim profilom i sve ti se azurira kao i prije.

Jedino sto ne moze azurirati su ekstenzije ;)

 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Dostupna Opera 12

Evo,reinstall je riješio prbolem,samo št pri deinstalaciji mu morate reći da izbriše korisničke podatke.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dostupna Opera 12

Nova Opera 12.50 http://my.opera.com/desktopteam/blog/2012/08/28/core

Kako je dobra ova verzija, a jos je u pre-alfa fazi  {#}

 
0 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Dostupna Opera 12

Nova opera 12.02

 

change log:

# Fixes and Stability Enhancements
* General and User Interface
- Several general fixes and stability improvements
- Resolved an issue with Speed Dial thumbnails when automatic scaling is enabled
- Windows-only
> The Windows 32-bit version has been reverted to in-process plugins while stability issues stemming from the out-of-process plugin system are investigated and resolved
* Security
- Fixed an issue where truncated dialogs may be used to trick users

 

http://www.filehippo.com/download_opera/download/1b545691f8c6dfc5cc3475d3ada8b153/

http://www.soundstream.com/
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Dostupna Opera 12.10

Izasla nova Opera 12.10


Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2012 17:49 (Bilal).
 
1 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Dostupna Opera 12
Prvi glas, meni sve normalno radi.
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dostupna Opera 12

Isprike na offtopicu ali kako ne mogu poslat PM šaljem ovde na zadnju napisanu poruku.

 

Vidjeh da si tražio neku ekstenziju/način da u chrome dodaš sidebar bookmark. Baci oko na Coolnovo.

Baziran na chromiumu 21(zadnja verzija 25).

 

Meni osobno radi odlično zasad. Ima još neke zgodne mogućnosti (IE tab, gesture mišem...)

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupna Opera 12

  Ovo je vec ispravljeno. Sada vec odavno.

I za one koje zanima, izasla je Opera 12.11

13 godina
protjeran
offline
Dostupna Opera 12
http://www.soundstream.com/
 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Dostupna Opera 12

pozdrav, kako da namjestim da mi opera zapamti username i lozinku kada se spajam na recimo bug forum, facebook itd.?

 

opera me pitala da li da zapamti lozinku i user, stavio sam save ali kad sljedeci put idem logirati polja su prazna.

Remember, remember the Fifth of November.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupna Opera 12
Apachy kaže...

pozdrav, kako da namjestim da mi opera zapamti username i lozinku kada se spajam na recimo bug forum, facebook itd.?

 

opera me pitala da li da zapamti lozinku i user, stavio sam save ali kad sljedeci put idem logirati polja su prazna.

  klikneš ključić koji je do refresh botuna na gornjem lijevom kutu ekrana:

 

 

=▲<
16 godina
neaktivan
offline
Dostupna Opera 12

ili Ctrl+Enter

Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice