FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

poruka: 106
|
čitano: 17.204
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

"All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally. 

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager."

 

Tko je sljedeči?

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
 
13 0 hvala 2
14 godina
offline
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

torrenta i igara

 

dokle god torrent živi, živim i ja {#}

al da, ako se nastavi ovim tempom, internet će uskoro izgledati ko pustinja

Najgora stvar kod cenzure je ***** ***** ********
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 22:43 (The Unforgiven).
Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

bože moj krenulo je,ccc...šta će nam napraviti od interneta

 
5 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

Nadam se da ostali sharing neće napraviti istu stvar. Ako već to rade, nek naprave jednokratne sharing linkove i ograniče broj downloada.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

Mnogi zaraduju na takvim filehostinzima (hotfile, fileserve, filesonic, megaupload, netload.in i jos njih par).... dva su otisla k vragu

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

Uskoro će Amstel natrag u business naveliko. Ako popadaju file sharing servisi a torrenti postanu "opasni" za pučanstvo, mislim da će se ovi veći pirati odlučiti na kupovinu VPNova. Ipredator npr.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 22:53 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

daj nemoj srat.Pa nedavno sam kupio premium na 6 mjeseci

Moj PC  
11 0 hvala 3
12 godina
online
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
Kill Frenzy kaže...

daj nemoj srat.Pa nedavno sam kupio premium na 6 mjeseci

Ja sam na tri :P

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
14 godina
neaktivan
offline
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

Dok smo se bavili suzbijanjem pipe/sope (stidite se tko nije), SAD, Australija, i 27 zemalja EU potpisali su ACTU.

 

Jos gore sranje. Napad na slobodu govora i slobodno izrazavanje. Već je potpisana i prosla je, nadajmo se samo da cemo srusiti i to jer gasenjem slobodne komunikacije postajemo ropstvo kao muhe bez glave. Orwell je bio optimist.

 

Naravno to sa piratlukom nema veze jer ga ne sprijecava nego otezava njegovo dijeljenje. Jedino sto ce postici je pojavljivanje pirata kao sto je nekada bio Amstel naprimjer. 

 

Sto se tice Anonymousa, Anonymous je IDEJA. Ideja osvijestenih ljudi koji vide sta se događa oko njih i ne zele sjediti prekrizenih ruku. Svi smo mi anonymous ili barem imamo potencijal - dakle nikako ne treba poistovjecivati napaljene klince sa time, odnosno svoditi anon na to.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 23:03 (Dragon23288).
 
6 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
Sum_of_all_fears kaže...

Uskoro će Amstel natrag u business naveliko. Ako popadaju file sharing servisi a torrenti postanu "opasni" za pučanstvo, mislim da će se ovi veći pirati odlučiti na kupovinu VPNova. IPredator npr.

jedna stvar me je kod tih VPN-ova i proxya uvjek tjerala da se "češkam" po glavi.Kolko smo zapravo zaštićeni pod VPN-vezom?Jeli zaštita veca kad smo pod TOR-om koji koristi bouncing ip adressa?Ako neka vladina institucija hoce saznat naš ip,neće je ništa spriječiti da od te firme ciji VPN koristimo zatraži popis tko je se sve spajao isto ko sta tražu od isp-ea.Hm sumnjam da me moze proxy site isto zastiti posto biljeze ip adresse koje se preko njih spajaju pa je opet lako za vladine agencije strane il domace doći do "nas"...Molim te da opovrgneš moje strahove...

14 godina
offline
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

Može li se nekako dobit lova nazad?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

Pa hebem ti sve, gdje ce ovo zavrsit???

 

Vec mi u ovih par dana fali MU, sta cemo se sad tako igrati?

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

Ma jok.Više uopće ne piše do kada imate premum i imate li ga uopće.Ošle pare u vjetar

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 23:08 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
Kill Frenzy kaže...

Može li se nekako dobit lova nazad?

Nema šanse. Više nema niti affiliate dijela, pobrali pare i odoše -.-

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
14 godina
neaktivan
offline
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
Filesonic je ionak bio smece za free korisnike, kao i hotfile...

Ionako ce netko tko zeli premium uslugu uzet RS.
Master131 EESP - Undetected since 4/6/11
12 godina
online
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
8ax kaže...
Filesonic je ionak bio smece za free korisnike, kao i hotfile...

Ionako ce netko tko zeli premium uslugu uzet RS.

FileSonic je bio jedan od najboljih filehostova.

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
14 godina
offline
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
8ax kaže...
Filesonic je ionak bio smece za free korisnike, kao i hotfile...

Ionako ce netko tko zeli premium uslugu uzet RS.

Neznam kako sad ali rapid je jedno vrijeme bio totalno u banani jer su shebali uploadere. Nakon toga prešišali su ga i MU i FS i FSC i MS.

Već dugo koristim FSC i apsolutno sve ima na njemu..barem do sada{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
Po cemu je Filesonic bolji od MF ili RS?

Filesonic se jedino koristi jer uploaderima daje par dolara po 1000 downloada.
Master131 EESP - Undetected since 4/6/11
15 godina
neaktivan
offline
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
MU, RS i filesonic sam koristio samo ako nečega nema na trackerima. Nadam se da njima ne mogu ništa, jer na svojim serverima nemaju ništa, sve se dijeli među korisnicima.
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
offline
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

RS je već mjesecima uz pokojni MU bio najbrži za free usere, s njih skidam, skidao sam 1200-1400 a sa ostalih free bez premiuma 100-350 pa vidi tko je jedini dobar ostao sada

RS

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
Nitro233 kaže...

jedna stvar me je kod tih VPN-ova i proxya uvjek tjerala da se "češkam" po glavi.Kolko smo zapravo zaštićeni pod VPN-vezom?Jeli zaštita veca kad smo pod TOR-om koji koristi bouncing ip adressa?Ako neka vladina institucija hoce saznat naš ip,neće je ništa spriječiti da od te firme ciji VPN koristimo zatraži popis tko je se sve spajao isto ko sta tražu od isp-ea.Hm sumnjam da me moze proxy site isto zastiti posto biljeze ip adresse koje se preko njih spajaju pa je opet lako za vladine agencije strane il domace doći do "nas"...Molim te da opovrgneš moje strahove...

Evo, imamo konkretan slučaj Ipredatora. Prema njihovom FAQ, u slučaju da ih i netko natjera da predaju informacije, to mora biti od švedske vlade i razlog mora biti jako, jako dobar. A pod dobar razlog smatraju mogućnost da ćeš završiti u zatvoru a ne samo novčana kazna. I to minimalno dvije godine zatvora, nikakve uvjetne ni ništa slično.

 

"Regarding inquires from other parties than Swedish authorities Ipredator will never hand over any kind of information."

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
offline
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
8ax kaže...
Po cemu je Filesonic bolji od MF ili RS?

Filesonic se jedino koristi jer uploaderima daje par dolara po 1000 downloada.

Ima više sadržaja na njima više linkova.

Na warezu sam godinama a RS sam takodjer imao godinama tako da znam šta pričam.

Trenutno je čini mi se najjači fileserve

14 godina
offline
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
Kill Frenzy kaže...
8ax kaže...
Po cemu je Filesonic bolji od MF ili RS?

Filesonic se jedino koristi jer uploaderima daje par dolara po 1000 downloada.

Ima više sadržaja na njima više linkova.

Na warezu sam godinama a RS sam takodjer imao godinama tako da znam šta pričam.

Trenutno je čini mi se najjači fileserve

  Ma i ja koristim samo warez, što god mogu nači na RS ili sam mogao na MU zbog brzine skidanja nema šanse da skidam od bilo kuda,

mislim da mi FS ide oko 250KB/s katastrofa

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 23:26 (Oldy).
12 godina
online
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
Kill Frenzy kaže...
8ax kaže...
Po cemu je Filesonic bolji od MF ili RS?

Filesonic se jedino koristi jer uploaderima daje par dolara po 1000 downloada.

Ima više sadržaja na njima više linkova.

Na warezu sam godinama a RS sam takodjer imao godinama tako da znam šta pričam.

Trenutno je čini mi se najjači fileserve

Nije FileServe nikako najjači. Oni su isto ukinuli affiliate.

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
13 godina
neaktivan
offline
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

Maje su stvarno imale pravo,2012 završava svijet/internet kakvog znamo....

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
Ja ni ne vidim razliku između svih tih stranica jer mi je max dl 220 kbps
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
offline
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
Tomislav95 kaže...
Ja ni ne vidim razliku između svih tih stranica jer mi je max dl 220 kbps

  Uf ja vidim itekako kada sa RS ili MU skinem film od 700MB za 9-10 minuta ili 47 ili koliko već minuta, meni čini razliku, primjer

 

da znam da se može nabaviti premium bla bla, ali pišem za situaciju kada si free user

bug caruje, um klade valja
16 godina
neaktivan
offline
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka

U zadnje vrijeme je bio najčešći Filesonic pa onda Fileserve i ostali rekao bih...

A što se tiče onih koji kažu da nema problema dok torrenti rade ne bih se nikako složio.

Na torrentima nema šanse nać imalo starije ili rjeđe filmove, samo nova i ultrapopularna smeća poput Transformersa, dok recimo neki stari western iz 60-ih ili 70-ih samo na warezima moš nać, ili neki rijetki fantasy iz 80-ih itd.

Osim toga u mom iskustvu je veći postotak filmova na warezima ispravan nego na torrentima (mislim na fakeove, non-english hardsubbed filmove, očajno nekvalitetne verzije itd.).

Jedina prednost torrenata u mom iskustvu je što za popularne nove filmove mogu dati ekstremno velike brzine.

Khm, da napoemenem da sam ovo naravno sve čuo iz treće ruke, kad kažem moje iskustvo govorim samo šta sam čuo ne šta sam radio, da se razumijemo, ako neko iz CIA-e ovo čita... :)

 

@Oldy - tebi ide RS do 1400 a FS do 250 (kbps ili kBps ?), meni međutim RS ide do 270 kBps a FS do 70 kBps, iako mi torrenti idu do 1000 kBps !

Čini se da oni ne limitiraju fiksno nego proporcionalno tvojoj maksimalnoj brzini... Jednom mom frendu RS ide do 1000 kBps na free...

Anyway ja sam sretan sa svim preko 200 - skineš film za manje od uru vrimena, to mi je dovoljno...

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 23:36 (Enkidu).
 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
Ovakvim glupostima zapravo samo pogoduju piratima. Sve vise ljudi trazi nove nacine piratstva, i eto nailaze na torrente. Posto su sanse da ce TPB pasti minimalne, sto je i dokazao, lijepo me oni svi mogu poljubiti tamo gdje sunce ne dopire.

Toliko od mene, lijep pozdrav ovom napacenom narodu
Funnyjunk <3
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FileSonic ukinuo djeljenje datoteka
Slažem se, i filmovi stari nekoliko mjeseci se brzo prestanu seedati, a kako neće oni stari 3 desetljeća koji su davno postavljeni.
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice