Karlovačka županija - prekid komunikacija

poruka: 5
|
čitano: 1.402
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Karlovačka županija - prekid komunikacija

Jutros oko 10h se dogodio prekid svih komunikacija na širem području Karlovačke županije, uključujući rubnu Ličko-senjsku. Govori se o prekidu magistralne optike, ali više informacija za sad nema. Oko 16:00 se počela situacija stabilizirati, vratili su se signali mobilnih mreža, a fiksni internet za sad ne radi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Karlovačka županija - prekid komunikacija

Ćudno , mogu kazati da sam u centru grada imao uredno WiFi u mojem "omiljenom bircu"?! 

 

Koliko su mi doma mogli kazati, i MAX TV je radio uredno, no, ja sam pozicioniran u pravcu Plitvica-Split uz D1, pa je to možda razlog neprimjećivanju problema?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Karlovačka županija - prekid komunikacija
ATJLučko kaže...

Ćudno , mogu kazati da sam u centru grada imao uredno WiFi u mojem "omiljenom bircu"?! 

 

Koliko su mi doma mogli kazati, i MAX TV je radio uredno, no, ja sam pozicioniran u pravcu Plitvica-Split uz D1, pa je to možda razlog neprimjećivanju problema?! 

 takoder kod mene i mobitel,max tv i net sve je radilo normalno

15 godina
offline
Karlovačka županija - prekid komunikacija

Od sjevera prema jugu: Slunj, Rakovica, Plitvička jezera. Sjevernije od Slunja nemam informacije, pa ako tko što zna nek se javi, jer se tamo najvjerovatnije dogodio prekid optike. U ovim mjestima je bio totalni "blackout", od bankomata, mobitela, fiksnog interneta itd.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Karlovačka županija - prekid komunikacija

Jučer u/na Veljunu oko 10:00 prekinuta optika, sve tcomove i tmobile usluge down za cijeli kraj. Jedino je vip (plus tomato) mobilno radio. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice