Napustio nas je papirnati Enter

poruka: 87
|
čitano: 27.738
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Edukativno je razmjerno koristan bio kao časopis.

Inače šteta nije jer je ostao dostupan u virtualnom obliku!

BUG i nije jako težak kao štivo za osnovnoškolce

pogotovo za srednju školuNamigiva

trash bin can:S
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Napustio nas je papirnati Enter

ja sam od prve minute poceo sa BUG-om, prvih par brojeva nerazumijes 80% teksta, ali svakim brojem znanje raste, na internetu se pogledaju neki pojmovi i u manje od pola godine sve znas :D

I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
zaki kaže...

ja sam od prve minute poceo sa BUG-om, prvih par brojeva nerazumijes 80% teksta, ali svakim brojem znanje raste, na internetu se pogledaju neki pojmovi i u manje od pola godine sve znas :D

Da tako je sada, ali zammisli prije 8 god, kada internet nije bio toliko rasprostranjen. Onda  su ti samo enciklopedija ili enter mogli pomoć.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
16 godina
moderator
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
ROFLOLMAO kaže...

što je sad s ostatkom novca od pretplata? 

Svim pretplatnicima smo poslali pismo i e-mail sa izborom. Mogu dobiti povrat novca za neisporučeni dio pretplate ili mogu dobiti zamjenske časopise Bug, Mrežu ili Drvo znanja do kraja isteka pretplate.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
Dok ste vi u školi čitali Enter, ja sam čitao Modru lastu. Kod mene nije bilo Entera, a i da je, bio bih valjda jedini pretplaćen u školi...


Bio sam blizu da nagovorim brata da se pretplati jer ga te stvari zanimaju, ali čini mi se ništa od toga...
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
16 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Vrlo bitan faktor u svemu tome je bila CIJENA casopis je bio prilagodjen laicima i pristupacaniji, sumljam da neko kog zanimaju osnove ce pljunut 30+kn za casopis kojeg pola ne kuzi.

Steta Entera :|

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Napustio nas je papirnati Enter

"Enter - Kompjutorski časopis koji smo nekad svi razumjeli. "

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
Luka P. kaže...

"Enter - Kompjutorski časopis koji smo nekad svi razumjeli. "

Sada kad časopisa nema ,  enter  samo koristimo za unošenje pojedinih naredbi u računalo, završavanje retka ili unos praznog retka u programima za obradu teksta. 

 

http://gtabalkan.com
15 godina
protjeran
offline
Napustio nas je papirnati Enter

ah ta recesija pad kupovine itd a i internet tu uzima svoj kolač šteta enter je bija dobar časopis

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
aron, ajde laicki objasni zasto se enter zatvorio... ona sluzbena verzija je razumljiva kao da je napisana na arapskom
50Niggas
15 godina
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Steta sto nas je naustio papirnati Enter (ja bas dans odem do kioska kad ono nema Entera.........). U osnovnoj sam bio pretplacen 2 god. te sam ga onda i dalje kupovao kad je bila koja dobra tema.  ENTER R.I.P.

Moj XFire je: markoidzan MSN: marko.idzan@windowslive.com GMail: midzan21@gmail.com AOL: midzan21@aol.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter

joj kad je to bilo kad sam čitao bugove i preplatio se na to ... hahahha sad kad se sjetim ...

14 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Citao sam enter od 17-og broja, nisam propustio niti jedan broj, kasnije sam poceo citati i Bug ali sam svejedno ostao na Enteru, i onda dobijem dopis da se Enter moze citat u samo web izdanju ???

 

Pun tjeskobe otisao sam na internet i vidio da web izdanja za rujan nema (ili sam ja slijep?)

 

Mozda je vrijeme da se pretplatim na Bug ali Enter nije smio otic, ne ovako.

 

Imam i majicu i prvu nagradu, koju sam osvojio, u zadnjem broja Entera

 

R.I.P Enter!

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
slažem se
Spajky
13 godina
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter

hehe

Spajky
14 godina
neaktivan
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
za to imas tipku, ne sapmaj !
50Niggas
14 godina
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
1337Code_breaker kaže...
za to imas tipku, ne sapmaj !

Vidiš da je tek došo na forum.

 

Prisjeti se vremena kad si ti tek došo na forum.

 

 

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
neaktivan
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
sad tek vidim :)
50Niggas
13 godina
neaktivan
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter

Trenutno idem u srednju školu i redovno čitam Bug no budući da je naša školska knjižnica bila pretplaćena na Enter uvijek sam znao malo prolistat i pogledat šta ima novoga u Enteru. Negdje prije godinu dana sam poslao par stvarno dobrih desktopa i objavili su mi ih u časopisu i napisali da   sam osvojio majcu no nikad nije ništa došlo. Napisao sam im par mailova no nisu ništa odgovorili tako da mi je žao što nikad nisam dobio zasluženu Enter majcu i sad je doživio ovakak nesretan završetak  Neodlučan

 

Šteta za ovakav kvalitetan časopis. Sad će klinci morat na webu čitat. No drago mi je da ga urednici nisu potpuno napustili i barem će se moći pročitat na netu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 20:45 (Sparky).
14 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

nisam bio redovni čitač entera ali znao sam ga više puta kupiti, dosta je dobar bio i sve, žao mi je što ga nema više, al šta češ.Ništa nije vječno....Mršti se

Dont bug me!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Napustio nas je papirnati Enter

A već će se nešto nać kao zamjena, zapeo mi je ovaj Playzone za oko.

 

Hebiga zamjena nije neka, ali ipak bolje išta nego ništa.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Ovo je već težak udarac za mene....

 

3 GODINE SAM ČITAO ENTER u osnovnoj školi i on me upoznao s kompjuterima....... :(

 

Stvarno mi je žao čuti to...

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete dovoljno čvrst razlog za to.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
EVO kaže...

A već će se nešto nać kao zamjena, zapeo mi je ovaj Playzone za oko.

 

Hebiga zamjena nije neka, ali ipak bolje išta nego ništa.

Kupio sam prvi broj tek tolko jer je bilo par kul postera ( Faith iz Mirror's Edgea mi se naravno najviše dojmila ) no časopis nije nešto. Bilo je svega par stranica napisano o igrama i oprostio sam im to jer sam mislio : " Objavili sada prvi broj, valjda će u drugom biti više sadržaja " no neki dan vidio na kiosku sadržaj ostao nepromjenjen. Radije doplatim 5kn i kupim Gameplay.

16 godina
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Nisam nikada citao Enter, no koliko znam to nikada nije ni bio casopis o igrama. Tako da ne kuzim ovaj whine...

 

 

Inace, zasto ne bi citali Bug? Koga zanima nece ga sprijeciti to sto ne kuzi sve. Ja sam poceo sa brojem 10 cini mi se i isto nisam kuzio dosta toga i ne, nije bilo interneta da potrazim objasnjenja. Cak ni PC nisam imao nego samo C64. No to me nije sprijecilo jer me je stvar zanimala. Danasnja kultura da sve mora biti servirano na tacni nije nuzno nesto pozitivno. Da se klinci moraju i sami potruditi oko necega sto ih zanima mozda bi to onda i vise cijenili...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter

žalosna vijest...mogli bi makar poslati tu informaciju školama tako da one proslijede učenicima...

15 godina
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
g12356 kaže...

žalosna vijest...mogli bi makar poslati tu informaciju školama tako da one proslijede učenicima...

ja u osnovnoj školi nisam ni  čua za enter samo za bug i još neke časopise koji nisu danas s nama

http://gtabalkan.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2010 9:37 (joze).
8 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Je li tko zainteresiran za besplatni otkup Enter casopisa brojevi 25-86 (mozda mozda eventualno neki fale)? I sve CD-e i DVD-e skupa s njima

 

Iz Pule sam, a mogu slati i paket onda biste samo platili poštarinu (časopise dakle dajem besplatno).

 

P.s. Enter i dalje postoji online ili je i to ukinuto? I kad?

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 22:58 (LukaDemarin).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice