NINTENDO Switch

poruka: 93
|
čitano: 16.107
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: NINTENDO Switch
madafaka85 kaže...

…konfiguracija gumbi mi je zbunjujuca. Kaj nisu mogli staviti da ima  button configuration da si prilagodim posto vec 10 godina koristim back tipku sa desne strane. Drugo  igra je izasla 3.3. znaci 20 dana  devovi Zelde nisu mogli izbaciti patch da ublaze malo te FPS dropove u pojedinim djelovima mape. Trece voice acting, malo ga ima, a ostalo je  punooo citanja. Pa 2017. je znam da onda igra ne bila 11GB nego 20GB, ali za takvu igru uzeo bi i dodatnu memoriju. Ubiti Angry Joe je htio vidjeti cemu tolika buka oko 10/10 ocjena, i na kraju je dao 09/10 sa cime se i ja slazem, kao sta i on kaze jakooo blizu 10/10, samo da ima voice acting, Link da nije karakter bez osjecaja, button configuration unutar igre i malo da ublaze FPS dropove i igra bi bila definitivno 10/10. On jos spominje weapon durability da je fakat prekratak, al ja sam to prihvatio kao dio mehinke, tak je kak je.

 

Da, button configuration i voice acting su stvari na koje su PS/Xbox gameri vjerojatno navikli. Toga jednostavno nema u Nintendovim igrama, uz pokoju iznimku, npr. mozes premijestiti jump button s X na B (sto je dobra ideja IMO).

 

Sto se tice frame dropova, iz vlastitog iskustva mogu reci da ih Nintendo tolerira. Npr., imas ih u Wind Waker HD i Yoshi’s Wooly World u pojedinim sekvencama. Da ih zele ukloniti pod svaku cijenu, mogli bi, ali eto napravili su takav kompromis.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2017 17:48 (Šime).
7 godina
neaktivan
offline
Re: NINTENDO Switch
Nisu uopce htjeli staviti glasove ali eto ipak jesu ali ne u stalno jer bi igra izgubila onaj sarm zelde gdje svi sute
9 godina
neaktivan
offline
NINTENDO Switch

Zelda BOTW Patch 1.11 released. Eto ipak je Nintendo promjenio politiku , sa ovim update-om kaze ekipa da je u pojedinim dijelovima mape FPS bolji. Heep them coming...

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1356779

 

 

PSN - brdjanin85
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.3.2017 8:54 (madafaka85).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice