Osvojite PowerColor 6970x2!

poruka: 188
|
čitano: 27.903
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Sve što trebate napraviti jest poslati na powercolor-ovu adresu score 3DMark 03 benchmarka na default postavkama. Prestpostavljate da nagrada ide najboljem rezultatu? U tom slučaju ste u krivu. Naime, ovo je natjecanje ponešto drugačije od uobičajenih pa pozamašna nagrada odlazi onome tko postigne NAJNIŽI SCORE u tom 3D benchmarku.

 

  1. The giveaway starts September 01, 2011 and ends September 31, 2011 (1 month).
  2. Prizes will be given away in the week of October 1st.
  3. This contest is open to participants from all countries.
  4. All desktop systems are welcome to submit their entry (no notebooks, netboooks, tablets or other such portable systems).
  5. You must run 3DMark on the physical hardware (not inside VMware or similar).
  6. All cards are welcome and eligible to win, not only PowerColor.
  7. Anyone, any age can enter where legal.
  8. The winner of the first prize will be determined by the lowest total score in Futuremark 3DMark03 default. Should multiple participants have the same score, one will be randomly chosen.
  9. The second prize will be chosen at random from all contest submissions, no matter the 3DMark03 score. A valid score is required.
  10. Your graphics card must support and complete the 3DMark03 Nature test.
  11. The score link in Futuremark must be active when the competition ends, during the competition you can leave it inactive if you don’t wish others to see your score.
  12. The benchmark must have been made during the competition period and must have "PowerColor PIMP MY RIG 2011" in the title.
  13. Entry into to giveaway is only possible by running 3DMark03, uploading the score and submitting the score info using GPU-Z on the tab "PowerColor Giveaway".
  14. If a winner can not be contacted after 5 days another winner will be chosen at random.
  15. You will not receive any communication to your submitted E-Mail address other than a winning notification in case you win.
  16. Winner will not be responsible for shipping fees.
  17. TechPowerUp or PowerColor shall not accept any responsibility for any damage, loss, injury or disappointment suffered by you or any other participant entering the Competition or as a result of accepting any prize. TechPowerUp or PowerColor are not responsible for any problems or technical malfunction of any telecommunications network or lines, computer on-line systems, servers, or providers, computer equipment, software failure of any email or entry to be received on account of technical problems or traffic congestion on the Internet, telephone lines or at any web site, or any combination thereof, including any injury or damage to your or any other person's computer or mobile telephone related to or resulting from participation or downloading any materials in the competition. TechPowerUp and PowerColor also reserve the right to change or amend the rules if necessary.

 

Ako i ne uspijete osvojiti glavnu nagradu, tu je i utješna nagrada {#} u obliku Radeona HD6870X2 koja će otići nasumično odabranoj osobi.

 

Dakle uposlite svoje stare kante, očistite prašinu i let's go.

 

http://www.techpowerup.com/151437/PowerColor-and-TechPowerup-Present-Pimp-My-Rig-Contest.html

 

ZA SUDJELOVANJE U NAGRADNOJ IGRI POTREBNA JE KARTICA S DX9 PODRŠKOM.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 16:20 (ATiGamer).
Moj PC  
22 0 hvala 23
13 godina
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

konačno posao za moju NVIDIA Vantu :D

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
20 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Oh, moj 900 MHz Celeron će rasturiti sve živo. {#}

Moj broj mobitela- 091 172 6697
Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Moj PentiumIII će poderati tvog Celerona, naravno grafa nema više od 32MB ako se ne varam {#}

Naravno, samo treba uspjeti instalirati 3D Čmark03 i to je to {#}

Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kad ju ponovite.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Najlošije šta imam na tavanu je FX5500 {#}

 

BTW koliko sam shvatio, možete downclockati komponente.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
Pero Dinamit kaže...

Moj PentiumIII će poderati tvog Celerona, naravno grafa nema više od 32MB ako se ne varam {#}

Naravno, samo treba uspjeti instalirati 3D Čmark03 i to je to {#}

 Samo neka ga odere, to i je bit.

Moj broj mobitela- 091 172 6697
16 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Imam Matrox-a sa 16 MB

 

Imam i PCI 3DFX Voodoo ....mislim da pored mene nemate sanse. Jos da pronadem starog Pentiuma po fijokama

The perfect OS, MS-DOS! No patches, no root exploits for almost 30 years.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 14:08 (Lazarus Long).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Eh da mogu pokrenit cmark na amigi staroj.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Krenuti odavde, i skresati GPU na 9200SE recimo, RAM toliko koliko kažu, a ostatak kante pokušati već od Celerona kojekakvih. Da se {#}. Eto da sam znao ne bi prodavao 9200SEču nikad, još svojevremeno.

Cemetary gates
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 14:11 (thedream).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
Lazarus Long kaže...

Imam Matrox-a sa 16 MB

 

Imam i PCI 3DFX Voodoo ....mislim da pored mene nemate sanse. Jos da pronadem starog Pentiuma po fijokama

  Ha, moj stari pentium na 600mhz, i Innovisionka na 16 mb bi ti trebali konkurirati.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
Lazarus Long kaže...

Imam Matrox-a sa 16 MB

 

Imam i PCI 3DFX Voodoo ....mislim da pored mene nemate sanse. Jos da pronadem starog Pentiuma po fijokama

Sumnjam da će ti pokrenuti pošto treba Dx7 odnosno Dx9 grafa za čmaronju 03, i meni je ATi Rage II+, 4mb u kombinaciji sa Voodoo2 8mb pao na pamet, i Pentijum 233mmx sa edo ramima.

Cemetary gates
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
thedream kaže...

Sumnjam da će ti pokrenuti pošto treba Dx7 odnosno Dx9 grafa za čmaronju 03, i meni je ATi Rage II+, 4mb u kombinaciji sa Voodoo2 8mb pao na pamet, i Pentijum 233mmx sa edo ramima.

  Ma, mala sala u vezi Voodooa. Niti imam vremena niti volje da nanovo sklapam PC da bih vrtio bilo sto. Imam dovoljno frustracija tokom dana jos mi i ova fali.....

...jedva sam docekao da plug&pray  plug&play ispravno proradi

 

 

Doduse mogu sklopiti makinu sa 128 MB, Pentium 3 667(Copermine) i stavim nesto sto je ISA unutra {#}

 

  Nostalgija, nostalgija....

The perfect OS, MS-DOS! No patches, no root exploits for almost 30 years.
15 godina
odjavljen
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Moja integrirana TNT2 bi trebala to izdržati. Konfa je spreman, i Xp je gore-još samo čmark instalirati. {#}

Moj broj mobitela- 091 172 6697
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Testovi koriste DX7-DX9 tak da vam očito treba DX9 kompatibilna kartica da odvrtite kompletan bech.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Neku Cirrus Logic 1mb ISA brutalu {#}{#}{#}

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
vexx5555 kaže...

Moja integrirana TNT2 bi trebala to izdržati. Konfa je spreman, i Xp je gore-još samo čmark instalirati. {#}

  Riva TNT2 sa 32 MB??? To je prejako...

 

Ona je mogla proci tadasnji 3D Mark 2000 :))))

The perfect OS, MS-DOS! No patches, no root exploits for almost 30 years.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
ATiGamer kaže...

Testovi koriste DX7-DX9 tak da vam očito treba DX9 kompatibilna kartica da odvrtite kompletan bech.

Bila bi idealna FX5200, smeće nad smećima. {#}{#}

Cemetary gates
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
ATiGamer kaže...

Testovi koriste DX7-DX9 tak da vam očito treba DX9 kompatibilna kartica da odvrtite kompletan bech.

  Nemoj nam kvariti koncepciju trolanja. Pusti da zivimo u zabludi :)))))

The perfect OS, MS-DOS! No patches, no root exploits for almost 30 years.
12 godina
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
Lazarus Long kaže...

Imam Matrox-a sa 16 MB

 

Imam i PCI 3DFX Voodoo ....mislim da pored mene nemate sanse. Jos da pronadem starog Pentiuma po fijokama

  Napomena svima i tebi i ostalima. Za 3D Mark vam treba najmanje DX7 kompatibilna kartica - Dakle od Radeona 7500, odnosno GeForce 4 modela pa nadalje. Nisam siguran da li mogu GF2

ATiGamer kaže...

Testovi koriste DX7-DX9 tak da vam očito treba DX9 kompatibilna kartica da odvrtite kompletan bech.

  Može samo i DX7.

 

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics}
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 14:19 (Ranko Kukumar).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
thedream kaže...

Bila bi idealna FX5200, smeće nad smećima. {#}{#}

Ehehe opako downclockana FX5500 jedva čeka da je uposlim u čmarku {#}

 

Nisam dugo palio staru kantu sa celeron prešrotom. Zadnji put nije ni htio upalit kako treba, pitaj boga koji antikvitet je radio probleme.

13 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Mislim da bi pobjednik mogao lako biti sa nekim smećem od integruše tipa neki SiS ili nešto sa Dx9 podrškom, najslabijim mogućim procesorom i 128mb RAM-a čak ako mu se bude htio pokrenuti čmaronja, ne vidim zašto ne, završiti već problem {#}.

 

Ali integrirani neki SiS potražiti Dx7 i 9, amen.

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!

Tko ima DX9 karticu dobiva više bodova. Vrti Mother Nature test koji je nativno DX9 isprogramiran. Inače, mogao bi uposliti jednu MX440 i staviti stare Detonator drivere iz 2002. godine - nVIDIA je opako boostala perfomanse u kasnijim detonatorima, zbog čega je optužena za namještanje rezultata.

 

 

A sad Ranko ode tražiti stari CD iz BUG-a 2002. godine da stavim te detonatore što daju manji score{#}

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics}
15 godina
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!
Evo koji su minimalni zahtijevi za 3dmark 03

Minimum System Recommendations

x86 compatible processor, 1000MHz (PCMark2002 CPU score of over 2500)
256MB of RAM (512MB recommended)
~400MB of free hard drive space (installed)
Windows® 98/SE/ME/2000/XP
DirectX®9.0c or later
DirectX 9 compatible graphics adapter that has 32MB of memory and is fully DirectX 7 compliant

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Može li matrox g400? {#}

 

Možda nađem i neki SiS integrirku , pa malo deklokirati procesor, staviti prime u pozadinu... Ima metoda :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

imam pentium 266mhz 16mb ram i PCI grafa s 8mb memorije :D.Bas me zanima dali ce ima tko nize od mene...al fora je sto čmark nece moc na ovo..

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 14:29 (BugHacker).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

S3 Savage4 32MB {#} prejako !

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Predlažem da ovo bude sticky dok traje nagradna igra, bar će biti zanimljivo vidjeti BOL forum najniži 3d mark 03 skor. I koliko smo blizu  bili, iako mi se čini da netko ovdje može osvojiti 1 mjesto.

Cemetary gates
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

znaci ne priznaju laptopske rezultate?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
Jakovp kaže...

Može li matrox g400? {#}

 

Možda nađem i neki SiS integrirku , pa malo deklokirati procesor, staviti prime u pozadinu... Ima metoda :)

  Ja sam vrtio sa P650.

BugHacker kaže...

imam pentium 266mhz 16mb ram i PCI grafa s 8mb memorije :D.Bas me zanima dali ce ima tko nize od mene...

  Nećeš ni pokrenuti test.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics}
13 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Ja imam neku nepoznatu grafičku {#} Neka IBM SiS, noob sam totalni oko tog starog hardwarea.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice