Ubuntu Unity DE is no more

poruka: 4
|
čitano: 706
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ubuntu Unity DE is no more

https://insights.ubuntu.com/2017/04/05/growing-ubuntu-for-cloud-and-iot-rather-than-phone-and-convergence/

 

Osnivač Canonicala i Ubunua Mark Shuttleworth je objavio, osim, ako mu se nije pokidao kalendar pa je ovo zapravo zakašnjela prvotravanjska šala, da Canonical prestaje s razvojem DE-a Unity i s Ubuntu 18.04 LTS prelaze natrag na GNOME.Vidi čovjek s početkom nove fiskalne godine da bi mu mogao doći neki Alvarez IV i da je krajnje vrijeme da ljude koji mu izmišljaju 'toplu vodu' uposli na IoT-u, OpenStacku itd. 

 

Sad će ga forkat na jedno osam strana i nastat će još veći kaos :)

 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Ubuntu Unity DE is no more

Još jedan prizemljeni vizionar. Na Unity sam se navikao i nakon nekog vremena mi je jednostavno sjeo. Sad ponovno moram isprobavati DE dok mi ne sjedne pravi (Cinnamon mi je prvi na listi favorita, ako i on ne umre u međuvremenu).

Stručnjak za odmaganje...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ubuntu Unity DE is no more

Pa i nije ovo tako loša stvar: fragmentacija vs inovacija 0:1. Ovo će ojačati GNOME

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ubuntu Unity DE is no more
hrvooje kaže...

Pa i nije ovo tako loša stvar: fragmentacija vs inovacija 0:1. Ovo će ojačati GNOME

Vjerojatno ali ja sam se hrvao s GNOME-om i nikako nismo izašli na zelenu granu. Zaključio sam da je bolje odustati od njega.

Stručnjak za odmaganje...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice