Dobivanje nano sima

poruka: 9
|
čitano: 21.938
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Dobivanje nano sima

Na Vipu sam i uskoro (za 3-4 mjeseca) cu kupiti mobitel koji treba nano sim (za sad imam obicni sim). I najvjerojatnije cu mob kupiti u Njemackoj. Znaci meni bi trebalo da mi iz Vipa daju neaktivan nano sim, onda ja odem u Njemacku, za 2-3 tjedna kupim mob, nazovem Vip i taj dan mi oni aktiviraju nano sim... jel tako nesto moguce? I dal se placa?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dobivanje nano sima

Nano sim se plaća 0,93 kune, a to što ti tražiš ti, vjerujem, nitko neće napraviti, jer se kartica mijenja kad se i izdaje. Jedino ako imaš nekog poznatog da ti radi u vip centru, pa da ti izda karticu, i nakon dva-tri tjedna ti ju zamijeni, ako ne zaboravi...

zavaljan u blato
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Dobivanje nano sima

Postoju adapteri koji ćeš koristiti dok ne kupiš mobitel u Njemačkoj.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Dobivanje nano sima

ili, ako imaš sim novijeg tipa, upotrijebi škare.

;)

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Dobivanje nano sima
Zura kaže...

ili, ako imaš sim novijeg tipa, upotrijebi škare.

;)

 Za nano sim škare teško pomažu, može samo oštetiti karticu (da je micro u pitanju onda ne bi bio problem)

 

 

Za autora - odi u Vip i pitaj, ili nazovi SZK ako si daleko.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dobivanje nano sima
GreenLife kaže...
Zura kaže...

ili, ako imaš sim novijeg tipa, upotrijebi škare.

;)

 Za nano sim škare teško pomažu, može samo oštetiti karticu (da je micro u pitanju onda ne bi bio problem)

 ja sam napravio sebi za iPhone 5s od vip sim kartice.

Morao sam malo prerezati metalne konektore, ali čip je netaknut i naravno sve radi kao što treba. Sve što je potrebno je oštro oko i mirna ruka.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
14 godina
offline
Dobivanje nano sima

pa što vip nema ove "nove" sim kartice, koje su već napravljene tako da možeš odvojit micro sim....?

odi u vip centar, obzirom da imaš 3-4mj lufa, zatraži izdavanje nove sim kartice za postojeći broj (ako sam dobro razumio), 

koristi ju dok ne kupiš novi mobi i tada odjeli micro sim i koristi dalje... čemu komplikacije sa rezanjem?

 

 

zaheb, čitam nano sim a mislim micro sim :)

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 20:50 (vrx).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dobivanje nano sima
vrx kaže...

pa što vip nema ove "nove" sim kartice, koje su već napravljene tako da možeš odvojit micro sim....?

odi u vip centar, obzirom da imaš 3-4mj lufa, zatraži izdavanje nove sim kartice za postojeći broj (ako sam dobro razumio), 

koristi ju dok ne kupiš novi mobi i tada odjeli micro sim i koristi dalje... čemu komplikacije sa rezanjem?

 čovjek treba NANO sim

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
14 godina
offline
Dobivanje nano sima

skoro u svakom shopu sa mobitelima imaju rezace kartica, odes tamo izrezes ju na nano i to je to, dok ne kupis novi mob drzis sim u ''adapterima''

Pi*kice derem ko sličice!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice