Vip Homebox duo internet i telefon zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 19.932
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Vip Homebox Telefon + Internet

Pozdrav, zanima me kakav je ovaj vip homebox duo paket, internet i telefon. Dali je to flat internet ili je isto ipak ogranicen? Da li je cijena 165kn/mj ako im pise na stranicama,ili tu jos ima nekih davanja.

 

Trenutno sam na Tcomu, fiksni telefon i flat internet. To dode nekih 220kn... Pa se mislim prebaciti na vip flat internet i fiski telefon.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Vip Homebox duo internet i telefon

Usporedi dobro cjene i uvjete. U ht je ovih dana moj susjed dobio za 159 kn flat net i flat telefoniju ( nema naknade za uspostavu poziva ) te 50 Mbps.
6 godina
offline
Re: Vip Homebox duo internet i telefon

Kako je dobio to? Neki retention program ili?

7 godina
offline
Re: Vip Homebox duo internet i telefon

Preko prodajnog predstavnika, telefonom, nigdje nije morao ići. Ja sam to isto dobio proslo ljeto za 149 kn , plus 10 kn za turbo brzinu, plus hardverski poklon po izboru, plus dobar popust na struju koju sam naknadno uzeo od hta....
6 godina
offline
Re: Vip Homebox duo internet i telefon

Svako malo zovu ,ali ih pozdravim doviđenja odmah. Stvar je u tome da u tcomu ne mogu imati više od 4 mbit,ali si nešto mislim da bi rađije imao tu stabilnost nego tko zna kako već u vipu. Naravno u slučaju da mogu dobiti to za ovu cijenu koju si ti.

7 godina
offline
Re: Vip Homebox duo internet i telefon

Ovi kaj te zovu su iz teleprodaje, i to nije prodajni kanal o kojem smo pričali. Prodajni predstavnici su drugi kanal, poslovnice su treći kanal, ....i svi ti kanali imaju različite cjene na istu uslugu...

Teleprodaja su razne kooperantske tvrtke, lazno se predstavljaju da su djelatnici hta, i cesto su najskuplji....
12 godina
offline
Re: Vip Homebox duo internet i telefon

prešao sam u 10/2017 sa t com ana vip home duo

imao sam od t coma 1-3 brzinu,od kada sam prešao na vip homebox brzina je između 15-20

nekad više nekad manje ,ali ispod 15 mbit rijetko kad,trenutno je 15.63 mbit

 ,

100gb prometa + od ponoći do jutra bez brojanja prometa po najvećim brzinama

probni rok 14 dana,i ako nisi zadovoljan vratiš

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2018 19:48 (valisaurea).
6 godina
offline
Re: Vip Homebox duo internet i telefon

I sve u svemu zadovoljan? Ja sam u isto tako nekoj situaciji što se tiče brzine. 

Malo sam išao čitati vipov forum jučer i toliko žaljenja tamo da sad ne znam više dal da samo ostanem na tcomu ili ne...

12 godina
offline
Vip Homebox duo internet i telefon - prodajni savj

Jel tko zna nekog "dobrog" prodajnog savjetnika iz HT-a?

 

 

Može u inbox

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vip Homebox duo internet i telefon

Nedavno sam produžio ugovor u VIP-u (kako više nema Homebox Turbo tarife, odabrana je Homebox Duo) i danas slučajno čitam na stranicama A1... "Homebox kućni internet koristi A1 4G mrežu te omogućava superbrzi internet bilo kada i bilo gdje, a između ponoći i 10 sati, možeš surfati bez brige jer podatkovni promet je neograničen bez ograničenja brzine!" Koliko znam dosad je bilo do 8 ujutro...

 

A ima i još novosti, čini mi se:

 

- Nakon potrošenih 100GB podatkovnog prometa, brzina se spušta na 2 Mbit/s. (dosad je bilo 64 kbit/s)

- extra 100 GB sad je 15kn... ali ne nalazim podatak da li je to trajno ili je u pitanju akcija...

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2019 20:29 (Corto_1973).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vip Homebox duo internet i telefon

Uzeo sam Homebox duo internet i telefon jer preko parice ne mogu imati brzinu veću od 2 Mbps tak da mi je LTE jedino rješenje. Imam router ZTE MF283V na rubu stola, udaljen otprilike pola metra od mene. Jel to preblizu odnosno je li opasno po zdravlje zbog zračenja? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice