Vip prepaid - Zakon tarife

poruka: 60
|
čitano: 56.109
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nove Vip prepaid tarife

Neki dan je Vip predstavio nove tarife miniZakon i Zakon

 

Zakon = 50 kn/mj

-1500 minuta/SMS(zajedno se troše)

-1500 MB

 

miniZakon

-300 minuta/SMS(zajedno se troše)

-300 MB

 

http://www.vipnet.hr/zakon-tarife

 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nove Vip prepaid tarife

Bas sam danas vidio to na reklami, zanimljivo u svakom slucaju.

 

Jedino je uspostava skupa. jbt 3 poziva ode kuna. :s

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 16:49 (Edge).
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nove Vip prepaid tarife
Edge kaže...

Bas sam danas vidio to na reklami, zanimljivo u svakom slucaju.

 

Jedino je uspostava skupa. jbt 3 poziva ode kuna. :s

A uspotavu imaš praktički svugdje na prepaidu.

 

Caka tarifa je da se minute i SMS troše zajedno. Tih 1500(300) se odnosi zajedno na minute i SMS.

I nepotrošeno se prenosi u sljedeći mjesec ali ne možeš imati preko 3000.

16 godina
offline
Re: Nove Vip prepaid tarife

bonbon nema uspostave.. jest da je to jedna stavka al ta stavka ih stavlja na prvo mjesto među svim prepaidima..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
neaktivan
offline
Nove Vip prepaid tarife

Zna li netko koja je procedura nakon isteka ugovora? HTio bih sa pretplate prijeći na neku od ovih novih bon tarifa, a da pritome zadrzim broj (i mozda eventualno kasnije prijeci kod novog operatora). Koliko sam shvatio, samo ode u VIP, kazem da hocu na bonove, prijedem na VIPme i to je to? Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nove Vip prepaid tarife

ako želiš drugu mrežu, sve kaj trebaš je PUK broj i odlazak kod novog operatera.

ako kod postojećeg operatera želiš prelazak sa pretplate na bonove, isto tako, odeš kod svog operatera i veliš mu svoje želje..

obavezno dekodiraj mobitel ako je zaključan

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Nove Vip prepaid tarife

Bok! Daje li vip na novim prepaid tarifama 4g lte ili je i dalje internet limitiran na 3g? Također, ima li 4g-a na tomatu? Thx:-)

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nove Vip prepaid tarife

Kakva je situacija s tim bonovima na Vipu? Postoji li, kao na Simpu, automatska nadoplata bona kod potrošnje (s kreditne). Tarife pretplate su im nenormalne, tako da ili idem na Vipov Zakon ili u BonBon...

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nove Vip prepaid tarife

Jel VIP dize isto cijene bonova ko HT za 10%, npr. bon od 50 kn kosta 55 kn?

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nove Vip prepaid tarife

da, došla je poruka neki dan

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Evo da ne otvaram novu temu, zanima me da li ja sad mogu prekinut postojeći ugovor (zbog "većih cijena") i prebacit se na jednu od tarifa bez granica s ovom "akcijom za mlade" ili to vrijedi samo za one koji prelaze s bonova na pretplatu??

Battlelog: D3XT3R_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife

Mislim da možeš raskinuti ugovor bez penala na temelju tih povećanja cijena.

Jedino ako si prije prilikom produzetka (ili si prvi puta sklopio) ugovora uzeo mobitel za manju cijenu onda mi se čini logičnim da ćeš preostalu razliku tog mobitela morati platiti. Nisam siguran al bilo bi fora{#}

 

P.S. Imam i ja pitanje: ako imam na računu 50kn, mi se to automatski skine za produžetak tarife ili moram neku poruku opet slati?

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.7.2014 19:11 (AA-d00d).
13 godina
neaktivan
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Živjeli,

 

Jel ima tu neka caka? Ova Zakon tarifa od VIP-a mi se cini kao daleko najisplativija od svih, daleko. Za 50kn + uspostava poziva (ajmo rec jos 20kn) mjesecno dobim 1,5GB Interneta (!), a poruka i poziva kolko ocu. Smrdi mi to, ima neko iskustva?

Samo usporedbe radi VIP pretplata za 90kn mjesecno nudi neograniceno unutar VIPa i nista drugo.

Hvala 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 17:44 (CROrens).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife
CROrens kaže...

Živjeli,

 

Jel ima tu neka caka? Ova Zakon tarifa od VIP-a mi se cini kao daleko najisplativija od svih, daleko. Za 50kn + uspostava poziva (ajmo rec jos 20kn) mjesecno dobim 1,5GB Interneta (!), a poruka i poziva kolko ocu. Smrdi mi to, ima neko iskustva?

Samo usporedbe radi VIP pretplata za 90kn mjesecno nudi neograniceno unutar VIPa i nista drugo.

Hvala 

 

nema caka. Nema poziva i poruka koliko hoćeš, nego 1500 komada zajedno (nazovimo ih jedinica). Dakle, ti pošalješ 10 SMSova, ostane ti 1490 minuta i SMSova na raspolaganju. to je jedna caka. Druga caka je ako do 30.09. predaš zahtjev za prebacivanje broja iz druge mreže u vip, imaš 3 giga slijedećih, mislim 12 mjeseci. treća caka ti je da se nepotrošeni iznos (jedinica) prebacuje u slijedeći mjesec i možeš ih trošiti samo slijedeći mjesec. To ti je to.

zavaljan u blato
10 godina
neaktivan
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

jel ovih 1500 sms-ova i poziva prema svim mrežama ili samo vip?

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Prema svima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife

...da li zna tko može li jeftinije ako ne koristim te "Mb" jer meni mobitel  nema niti trebam pristup na net ( imam PC za to). ??

16 godina
neaktivan
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife
AF139 kaže...

...da li zna tko može li jeftinije ako ne koristim te "Mb" jer meni mobitel  nema niti trebam pristup na net ( imam PC za to). ??

Trošio ili ne trošio podatkovni promet, ti ćeš i dalje plačati jednako za produljenje tarife iz mjeseca u mjesec.

 

BTW mislim da je tomato imao još bolju tarifu na bonove (koje više nema): isto je bilo 50kn/mj ali si dobio 1500 i poruka, i minuta i MBa.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
neaktivan
offline
Vip prepaid - Zakon tarife
Na koji broj se ono provjeravaju ti dodatni bonus mb
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife

? na 13101

10 godina
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Se ovo jos nekom dogodilo? Znaci idem zvat i kaze sekretarica nemadovoljno novca na racunu wtf? Moze mi neko pojasnit? Hvala unaprijed.

BF3: MicroGuyCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife
MrSneakyGuyGaming kaže...

Se ovo jos nekom dogodilo? Znaci idem zvat i kaze sekretarica nemadovoljno novca na racunu wtf? Moze mi neko pojasnit? Hvala unaprijed.

 Uspostava poziva se ipak placa  0,29 kn ...ako nemas nista ne mozes zvati . Pozivi prema posebnim brojevima (  cak i neke banke imaju te posebne brojeve ) ne ulaze u tarifu 

Pokusaj nazvati opet . U slucaju da nemas dovoljno na racunu a hitno je Vip ce ponuditi SOS 10 kn na racun koje ce skinuti slijedecom nadoplatom .

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2015 20:26 (unimatrix001).
15 godina
neaktivan
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Do 31.03. traje ova ponuda:

 

Prebaci se na Vipme Zakon! tarifu do 31.3. i uz standardnih 1500 MB, već uključenih u tarifu, dobivaš dodatnih 1500 MB za surfanje tijekom 12 mjeseci!

Tako imaš 3000 MB za surfanje na mobitelu te 1500 poruka i minuta sljedećih 12 mjeseci za samo 50 kn mjesečno.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vip prepaid - Zakon tarife

Ako aktiviram miniZakon tarifu ovaj mjesec i ako iduci mjesec ne nadoplatim racun, tarifa bi se trebala iskljuciti. Dal onda placam tih 50kn za ponovno ukljucenje tarife + 30kn za tarifu ili samo tih 30kn?

Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife

aktivacija tarife se ne naplaćuje. Naplati ti se samo mjesečna naknada za tarifu 30 ili 50kn.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Nove Vip prepaid tarife
Na VIP je moguca kupovina bonova preko kod VIPa registrirane kartice ili racuna ali to ne ide automatski. To mora izvesti svaki pretplatnik sam, kad zeli ili mu treba, uz koristenje pina koji dobije od VIP-a
8 godina
neaktivan
offline
Re: Nove Vip prepaid tarife
DA
8 godina
neaktivan
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife
tO SE SKIDA AUTOMATSKI KAD ZA TO DODJE TAJ GRANICNI DAN.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife
sVE JE TOCNO ALI TREBA STALNO KONTROLIRATI STANJE BONOVA I RASPOLOZIVA SUMA. pO MOM ISKUSTVU VIP SKIDA KOD NEPAZLJIVOG KORISTNIKA I VISE NEGO SE POTROSI. MORAO SAM ICI U POSLOVNICU PA SU TO ISPRAVLJALI.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Vip prepaid - Zakon tarife

Za preostale minute, SMS-ove i MB posalji SMS s "?" (upitnikom) na broj 13232

Za preostale Kune nazovi kao normalno *101!#

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice