Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 241.118
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Drakensang online
ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online

Ma to oni tebe malo zezaju, hehehe.

Sinoć sam malo igrao Drakensang PVP i PVE i mogu reći da mi se promjene sa chatom sviđaju, ali mi se ne sviđa dosadna notifikacija na gearu da je outdated. PVP je opet priča za sebe, dobro je što su ograničili level cap u areni, ali opet ulaze padobranci u 3vs3 koji ne pripadaju niti jednoj grupi.

Sa Dragonknightom sam Seasoned Legionnare i napredovanje je vrlo sporo. Isto tako u posljednjih nekoliko dana mi igra lagga ali je sve OK sa konekcijom i vrlo često se pojavljuje bug zv. slingshot, posbeno u PVE gdje me trza amo tamo i odbija od neprijatelja i sl. Vrlo iritantno, a prije se nije dešavalo.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Drakensang online

Pa,poslje svakog update-a i hotfixa ima više štete nego koristi,to je već svima znano.

Nego,identificirao sam novi oklop:

Skutu's Hunting Cloak Skutu's Hunting Cloak
ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2012 11:28 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Ima li koga na Baloru? Tamo igram sa SW, level 40, D4....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Drakensang online

jel moze invite za guild.. server grimmag, spellweaver lvl 22 ,  ime :  Gamerazer

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Da li je netko slučajno primijetio probleme oko invitanja u guildu?

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Pozdrav,

 

jel postoji na netu negdje popis zlatnih itema (ili svih ostalih) s karakteristikama?

Imam dosta zute opreme i sva je outdated :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
MG17 kaže...

Pozdrav,

 

jel postoji na netu negdje popis zlatnih itema (ili svih ostalih)  s karakteristikama?

Imam dosta zute opreme i sva je outdated :(

  Pozdrav,

Imaš na osmoj stranici ove teme nešto malo unique itema koje smo identificirali, a na Drakensangovom forumu imaš par tema gdje su ubacili dosta identificiranih unique itema.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

Moze i meni poziv ako ima mjesta u guildi.

 

server: Grimmage

 

ime: Menit

 

klasa: Spellweaver, lvl12

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Drakensang online

imaš i na http://drakensangonline.wikia.com/wiki/Drakensang_Online_Wiki popis opreme, doduse nepotpun ali vjerujem da ce brzo ga upotpunitit igrači

15 godina
online
Drakensang online

Pozivnice za Grimmag poslane:)

 

Onaj bug s Bearach Tormentor Bow-om nisu još popravili XD

 

Koliko ste uspjeli Viscaniuma skupiti?

 

Ja skromnih 662 Viscaniuma što iznosi 3250 CoT-a i 180 Drakena{#}

 

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Ja sam nekih 300 uspio skupiti, jbg ima dosta ekipe 40-lvl sa nabrijanim likovima koji melju sve pred sobom, kradu killove i sl.

Ali opet fino skupio sam dovoljno CoT-a da identificiram 2 legendary itema.

Eh, da grind fest mi je trajao samo 2 dana jer sam preko vikenda bio odsutan, malo na odmoru otišao posjetiti piramidice u Visokom.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2012 10:32 (boxer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Evo naletio na prvog konja {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

ee ljudi, ja sam 39 lvl, ranger, inače sam igrala na PC-u,  a sad pošto idem na faks buraz mi uvalio jadan laptop sa 256MB graf. kart. . Neće mi otvoriti Drakensang pa jel postoji kakva mogućnost zamjene grafičke kartice ili tako nešto inače imam HP 500. Znam da je stari model, ali se nadam novom laptopu! Unaprijed hvala :)

15 godina
online
Re: Drakensang online
boxer kaže...

Evo naletio na prvog konja {#}

Ma,danas je lik u Ashrayi na nekom oklopljenom zelenom vragu jahao xd Nisam shvatio jel to neka paklena beštija ili je samo oklop u pitanju :P

Nisam se sjetio opaliti SS:(

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
15 godina
online
Re: Drakensang online
Maya1529 kaže...

ee ljudi, ja sam 39 lvl, ranger, inače sam igrala na PC-u,  a sad pošto idem na faks buraz mi uvalio jadan laptop sa 256MB graf. kart. .

Neće mi otvoriti Drakensang pa jel postoji kakva mogućnost zamjene grafičke kartice ili tako nešto inače imam HP 500. Znam da je stari model, ali se nadam novom laptopu! Unaprijed hvala :)

 

 

Mayo,inače su ti laptopi s integriranim grafama ili ne-nadogradivi ili ti se apsolutno ne bi isplatila ugradnja jače,diskretne kartice.

Inače,javi se kad se vratiš igri,da te stavimo s nama,domaćima u guild:)

 

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
15 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...
boxer kaže...

Evo naletio na prvog konja {#}

Ma,danas je lik u Ashrayi na nekom oklopljenom zelenom vragu jahao xd Nisam shvatio jel to neka paklena beštija ili je samo oklop u pitanju :P

Nisam se sjetio opaliti SS:(

Najvjerojatnije se radi o Terror Hors, nagrada za skupljenih 1650 Viscaniuma u prošlom eventu. Prešao sam na Hereduru u drugu guildu i tip iz UK kaže da ga je nabavio, odnosno pokupovao potrebnu količinu Viscaniuma.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Pozdrav ljudi, evo ja sam počeo prije 5 dana igrati ovo, lvl 24 sam na Grimmagu, Ranger, Warbringer007. Imate li možda kakve preporuke kako se najbrže levelat, gdje farmat iteme itd. Također, imam 2 pitanja:

1. Što da radim sa Purified i Impured Viscaniumima ( il kako se već to zove )? Vidim event je prošao, a oni mi samo smetaju u torbi.

2. Što znači kad u chatu ljudi pitaju za q1,q2 itd. ?

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2012 0:39 (Blizek).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
Blizek kaže...

Pozdrav ljudi, evo ja sam počeo prije 5 dana igrati ovo, lvl 24 sam na Grimmagu, Ranger. Imate li možda kakve preporuke kako se najbrže levelat, gdje farmat iteme itd. Također, imam 2 pitanja:

1. Što da radim sa Purified i Impured Viscaniumima ( il kako se već to zove )? Vidim event je prošao, a oni mi samo smetaju u torbi.

2. Što znači kad u chatu ljudi pitaju za q1,q2 itd. ?

Pozdrav, ostavi nick u igri da te se može dodati u guildu ako hoćeš.

Što se tiče levelanja samo radi questove i ubijaj neprijatelje, xp dobijaš za neprijatelje koji su do 5 lvl ispod tvog i svi iznad. Za neprijatelje koji su 6 ili više levela ispod tvojeg nedobivaš expirience.

Što je level neprijatelja veći to dobivaš više xp bodova.

Nema nekog specijalnog mjesta za farmanje itema, osim zadnjeg bossa Gorga za 40 lvl kako bi iskraftao legendary gear. Andermante, CoT, health potionse, green i blue essence možeš farmati gdje god hoćeš, ali što je je veći lvl regije dobivaš više. Uglavnom CoT i andermante farmamo u regiji Slifmoore jer je dosada najveći drop chance, posebno za likove većeg levela.

 

Purified Viscanium i Impured su itemi iz sporadičnog questa Lost Truth, Impured možeš prodati, ali Purified ostaje jer će se i dalje taj event dodavati u igru, ovisno o želji developera.

 

Q1,2,3,4 su end game questovi tzv. Ammon questovi koji se dobiju nakon što postigneš zadnji 40 lvl u igri. Tada se nekoliko dungeona (Grimmagstone, Hagastove Grotto, Kings Crypt, Prison Souls) otvaraju za igranje u paralel svijetu gdje su svi neprijatelji 40 lvl i mnooogo jači. Uglavnom se rade u grupama, te se sakuplja određena količina fragmenata koje kada skupiš dobiješ kao nagradu jedan od seta itema.

Ukratko opisano.

 

Edit: Nešto slično kao timsko farmanje Inferna u Diablu sa maksimalno jakim neprijateljima, sa razlikom da sam pa skoro da ne možeš uspjeti.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2012 0:41 (boxer).
15 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Hvala na detaljnom odgovoru. Nego dali se isplati farmati onaj unique bow, lvl 25 ( Bearach Tormentor ) i za slične unique iteme da mi olakšaju daljnje questanje ili ću relativno brzo taj bow zamijeniti nečim jačim?

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

Ja sam ranger lvl 36 i još uvijek koristim taj bow.

 

Jednostavno je predobar,stvar je u tome što ima +35 critical damage. I 4 gem slota.

 

Daj nick da te dodamo u guild:)

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Ja sam ranger lvl 36 i još uvijek koristim taj bow.

 

Jednostavno je predobar,stvar je u tome što ima +35 critical damage. I 4 gem slota.

 

Daj nick da te dodamo u guild:)

 U edit sam stavio nick, ali možda niste primjetili, Warbringer007.

 

EDIT: Nego, čemu služe Drakeni?

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2012 10:05 (Blizek).
15 godina
offline
Re: Drakensang online

Drakeni su, osim Andermanata, također valuta u igri koja se skuplja u eventima (npr. prošli event Lost Truth gdje si skupljao Viscaniume) i za Drakene se mogu kupiti posebni unikatni itemi, gear i sl. povremeno kada u Kingshill dođe specijalni merchant.

 

kako si mogao vidjeti trebalo je dosta Viscaniuma i kada se skupi određeni broj automatski dobijaš simboličan iznos Drakena, npr. za 100 Pure Viscaniuma doije se 20 Drakena itd.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

Pa ljudi jel moguće da sam Gorgu aka škrto đubre ubio preko 50 puta danas i nije mi bacila niti jedan pišljivi destiny ball, pa čak ni zeleni. Farmam je par dana kako bi iskraftao legendary destiny ball i ništa, treba mi za q1.

 

Al' zato je bacala gemove...{#}

 

Btw, od prošlog patcha počinju pisadrije u grupnom igranju i grupnom chatu, ekipa se prividno rastura iako je  i dalje na okupu, jer pokazivač prisutnih igrača u ekipi pobudali naskroz. Grupni chat prestane raditi i slične budalaštine. Također, ne znam što je uzrokovalo da su nam nickovi u bojama.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Em ste slabo aktivni na forumu, slabo ste aktivni i u guildi...

 

Tko se zaželio malo PVP-a možemo timski da opalimo koju partiju. Napomena, samo za igrače od 25-29 lvl.

 

Danas napokon skupio sve iteme za Vilu, oslobodio mjesta u inventoryju, a također naletio na tipa koji se šegači sa konjem.

 

Btw, dali je netko od vas dobio 200 cota, health potione za konfirmaciju emaila? Odradio sam to prije par dana i još nema ništa.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 14:09 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...

Em ste slabo aktivni na forumu, slabo ste aktivni i u guildi...

 

Tko se zaželio malo PVP-a možemo timski da opalimo koju partiju. Napomena, samo za igrače od 25-29 lvl.

 

Danas napokon skupio sve iteme za Vilu, oslobodio mjesta u inventoryju, a također naletio na tipa koji se šegači sa konjem.

 

Btw, dali je netko od vas dobio 200 cota, health potione za konfirmaciju emaila? Odradio sam to prije par dana i još nema ništa.

Ja sam to napravio, isto nisam dobio...

 

Evo sad sam lvl 26, neigram baš puno al ide polako... imam 5 ljubičastih itema, danas dobio nice extraordinary duria's longbow ( 35 dmg, 30 critical hit value ) te sam ubio onu Khalys u grupi.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

Hvala na odg.... Imam još jedno pitanje jel postoji kakva mogućnost premještanja igrača sa jednog servera u drugi  u pitanju je heredur da mi se lik (ranger) premjesti u grimmagstone server? iako čisto nevjerujem da postoji mogućnost.. :///

15 godina
offline
Re: Drakensang online
Maya1529 kaže...

Hvala na odg.... Imam još jedno pitanje jel postoji kakva mogućnost premještanja igrača sa jednog servera u drugi  u pitanju je heredur da mi se lik (ranger) premjesti u grimmagstone server? iako čisto nevjerujem da postoji mogućnost.. :///

Nažalost u istoj sam situaciji, ali ništa od toga. Čitao sam isto pitanje i odgovor na njihovom forumu i kažu da su im serveri fizički odvojeni i međusobno neovisni tako da se likovi, accounti ne mogu prebacivati sa servera na server.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Re: Drakensang online
Maya1529 kaže...

Hvala na odg.... Imam još jedno pitanje jel postoji kakva mogućnost premještanja igrača sa jednog servera u drugi  

u pitanju je heredur da mi se lik (ranger) premjesti u grimmagstone server? iako čisto nevjerujem da postoji mogućnost.. :///

Pa,ima nas i na Hereduru,ime guilda je isto:

 

CROTIGERS

 

Daj nick pa ću ti poslat pozivnicu:)

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
15 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Evo iscraftal si prvi legendary item, tek tolko da vidim kolko CoTa mi treba xD. Zadnja 2 dana se nadobivao ljubičastih pa ajde da vidimo kako izgleda legendary item.

Legendarni prsten Legendarni prsten
Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice