Hattrick

poruka: 6
|
čitano: 2.034
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Hattrick

Ako neznate,

Hattrick je internetska online igra u kojoj se nogometni menadžer i radite stvari koje rade menadžeri.Znači dobijete 21 igrača i možete ih prodavati,kupovati nove igrače..Možete mijenjati taktiku i postavu svoje momčadi...,imate i svoj stadion koji možete nadograđivati,,možete trenirati momčad i kupovati osoblje za svoju momčad...itd

 

Ja želim da se neko priključi mojoj ligi(8 momčadi),jer je 1 klub bez vlasnika,,,pa ko želi evo mu link: 

http://www.hattrick.org/?inv=13dae93d-08a8-410e-b192-e145101106cc

 

Dubach
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2010 16:23 (Dubach-Orehovica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hattrick

Igrao sam hattrick pred jedno 4godine, ako ne i vise... igra je ok,ali je u ono vrijeme bio problem sto su place igraca bila vece nego stoje bilo moguce zaradjivati od ulaznica+sponzora! a sa slabijim igracima, koji imaju manju placu, nije bilo moguce obstati u ligi ja sam bio u 4.)... pa sam quito! neznam sto se promjenilo od onda... mozda bi opet poceo ali mi se zbilja neda sve ispocetka!

ako netko ima da je presto i zeli prodati klub il nesto takvoga, slobodno se javi na pm

thx

14 godina
neaktivan
offline
Hattrick

ja sam igrao isto hattrick jedno 4-5godina ... bio sam u 5. ligi 2 sezone drugi s istim brojem bodova kao prvi samo je on imao vecu gol razliku ... i onda sam 3. sezonu namjerno ispao jer mi se nije dalo vise ...

imao sam dobru vezu ...svi po 5 zvjezdica ... 80 milja na racunu i onda sam prodao acc :)

u kupu cini mi se da sam uvijek dosao do 3. kola ... cak jednom do 4. mislim ...

 

jel se promjenilo sta u hattricku? jel ima sta novo? 

 

opet mi se igra :/

- Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan -
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2010 21:57 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Hattrick

igram 5 godina, trenutno u IV. ligi, dosadnjikavo je, pa ima dosta toga novog što se tiče treninga, juniorske škole itd...

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hattrick

meni se isto igra malo... bilo je zanimljivo pratiti utakmice ako nista drugo

 

14 godina
protjeran
offline
Hattrick

Dobra igra....igram ju 9 mjeseci več

Pas koji laje, nije dovoljno pečen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice