Hattrick

poruka: 14
|
čitano: 9.801
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Hattrick-online menager

Svatko zaslužuje vlastiti nogometni klub dođi i pridruži se Hattrick zajednici.

 

Hattrick je izvorna online nogometna menadžerska igra i besplatna je. Ovdje možete kreirati vlastiti klub, stvoriti momčad svojih snova i natjecati se sa stotinama tisuća drugih korisnika iz čitavog svijeta. Treniraj igrače, natječi se u ligaškom prvenstvu, HR kupu, Hattrick mastersu (liga prvaka), skupljajte iskustvo kandidirajte se za izborka HR reprezentacije, razvijate igrače za reprezentaciju.

Budite današnji Mourinho,Guardiola,Villas Boas,... Osnujte svoj Dinamo, Hajduk, Barcelonu, Real Madrid,Chelsea,Milan...
Taktički nadmudrite protivnika i budite najbolji menager u HT svijetu, pokaži što znašwww.hattrick.org    :)

Vrlo je lako započeti s igrom, bez ikakvih downloada, a neprestana prisutnost na Internetu nije uvjet uspješnosti.

 

Hattrick Hattrick

 

P.S-Osnovao si klub pridruzi se forumu Hrvatska otiđi na temu "Mentori za početnike" traži mentora da te uputi u igru, da ti prenese svoje znanje a ti se bori za što bolji rezultat u ligi :)

12 Ne sviđa mi se igra
2 Pridruzujem se novi sam igrač
5 Igrao sam Hattrick i ponovo ću
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2011 11:42 (Broken).
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hattrick

Za one koji su prije igrali u Hattricu-u su uveli nove promjene:

 

- uveden je brzi trening igrača

- trener javlja koji su igrači dobili trening (kao sto su supporteri prije imali)

- prije 2-3 godine uveden je novi skin

- nove taktike u svrhu većeg treninga igrača

- možete davati izjave za utakmicu (otiđete na utakmicu koju igrate u tom tjednu i dajte izjavu)

- uvedeno je za live praćenje da mozete birati praćenje cijele lige

- imate pregled na ligaskoj tablici koji se klub iz lige nalazi u HR kupu

- uvedena je juniorska skola (akademija), dobijete igrače i taktike namjestate kao sa seniorima

- uvedene su nove mogučnosti za supportere

- ocjene sada grafički bolje izgledaju

- uvedena je jedna nova specijalnost igrača

.

.

.

 

Ako netko ima pitanja vezanih za igru ili tek početnika može mi se ovdje javiti kako i šta dalje da radi s klubom.

Radi brzog napredka treninga trebaju 2-3 sezone su dovoljne za odlazak u višu ligu :)

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hattrick
Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
Moj PC  
2 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hattrick

Hattrick je zakon!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hattrick

igrao sam hattrick mozda 2 tjedna.Zvao sam se ilyria ali mi je dosadilo.Po meni,bolje je kupit pes ili football manager koji su bolje razrađeni od hattricka.jedino sto igram je hattrick kladionica {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hattrick

Igra li netko sa foruma hattrick? Po meni jedina online (browser) igra koja je za duze staze, ne dosadi tako brzo.
Napravio sam si novi klub, igram s njim oko godinu dana, sada bi trebao uci u 5. ligu. (sve mi ovisi o zadnjoj utakmici sa najjacim protivnicima u ligi)

 

 

Hattrick je izvorna online nogometna menadžerska igra i besplatna je. Ovdje možete kreirati vlastiti klub, stvoriti momčad svojih snova i natjecati se sa stotinama tisuća drugih korisnika iz čitavog svijeta.

Osnujte svoj klub - neprestano očekujemo nove talente!

Strateška menadžerska igra
 Hattrick je strateška nogometna igra - nadmudrite svoje protivnike na terenu danas ili izgradite dugoročnu strategiju. Hattrick je neprekidni virtualni svijet u kojem se natječete s drugim korisnicima, a online je od 1997. godine!
Jednostavna za igrati
 Vrlo je lako započeti s igrom, bez ikakvih downloada, a neprestana prisutnost na Internetu nije uvjet uspješnosti.
Društvena igra
 Zajednica čini ogroman dio Hattricka. Provjerite naše živahne forume i stječite poznanstva širom svijeta.
Aktivnih korisnika: 700 086
Prošlotjednih utakmica: 1 034 358
Transfera u protekla 24h: 22 828
Poruka na forumima u protekla 24h: 62 368

 

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 18:00 (rebelsy).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Hattrick

Igrao sam ga prije oko 2 mjeseca onda mi dosadilo...Inace nije losa igra onako

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hattrick

Doveo sam 2 pojacanja u svoj klub prije danasnje utakmice (koja je pocela u 13:45, zasad 0:0)...

Nadam se najboljem :) 

 

EDIT: Protivnik je imao odlicnu sansu za vodstvo:
 

Ubojit protunapad izvela je momčad AT u 10. minuti po desnoj strani. Sve je bilo kao na traci: linije kretanja igrača, tečna dodavanja kao po špagi, na koncu je nedostajalo samo malo sreće. Udarac, koji je s otprilike 14-15 metara iskosa izveo Thabet Al Olaki, od grede se odbio najprije u pod, a onda u naručje protivničkog vratara.

 
EDIT: Povedem 1-0 u 30 minuti, u 32 vec 1-1

 Torben Friedrichroda (moj igrac) svojom je brzinom stalno prisutna opasnost po protivnički gol ako mu se ostavi samo malo prostora. Protivnički čuvar "darovao" mu je upravo to, što je bilo dovoljno za ubojiti bijeg i prodor na sam rub kaznenog prostora. Kada su svi očekivali njegov udarac, servirao je idealnu loptu na udarac prema sredini. Zlatan Cvitanović (moj) to ne propušta. Pogodak za ekipu - OT - i od 30. minute na semaforu stoji 1 - 0! Nakon uspješno oduzete lopte pred svojim vratima, obrana ekipe AT povela je brzi protunapad preko desnog krila. Nakon što protivnička obrana nije uspjela namjestiti zaleđe, Noel Kvartuč (protivnik) ostao je sam kao duh na ogromnom prostoru. Sjurio se okomito prema golu, zaobišao vratara i poslao loptu u mrežu za 1 -1. 

EDIT: Gubim 1-2

Na ubačenu loptu domaći je vratar izletio u prazno, a u gužvi najbolje se snašaoThabet Al-Olaki i bio najbrži. S loptom je ušao u praznu mrežu za vodstvo gostiju od 1 - 2.
  
Kraj poluvremena, imao sam posjed lopte 76% ali valjda ce biti vise srece u drugom poluvremenu...
xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2011 14:41 (rebelsy).
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Hattrick

igram već 3 i pol godine.

7 sezona u 6 ligi, pa 3 sezone u 5, ispao iz 5 na jednu sezonu i sad se opet vratio.

ne može dosadit.

 

''how yes no''
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hattrick

Igrao sam 5-6 sezona u 6 ligi u 5 proveo 4 sezone i u 4 ligi sam evo veci 4 sezone.

14 godina
neaktivan
offline
Hattrick

Evo video kako dobiti hattrick supporter free na mjesec dana (moze se iskoristiti samo jednom)...

 

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hattrick

Jel ima koga da mu pase prijateljska utakmica danas/sutra?

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Hattrick

može za idući tjedan?

klub: Ultra-Durable 155512

''how yes no''
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Hattrick

stara tema, ali ja igram hattrick godinama, al slabo sam aktivan, prijavim se samo da mi se ne obrise klub..

5 sam liga, 120 000 000kn na racunu te sam 20m dao na nadogradnju stadiona

 

oce ko prijateljsku

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice