OGame

poruka: 139
|
čitano: 74.538
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
OGame

Uh, kad sam poceo igrat bio sam odusevljen idejom i jednostavnoscu... a 2 mjeseca kasnije sam se jedva s WoW-om skidao s OGamea!

sad sam ponosni WoW casualac (do ekspanzije), a ogame vise nikad, fala! Nevinašce

 

Vaši dojmovi? iskustva?


FOR THE HORDE!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OGame

Igram je već jedno 2 godine, poče sam s .org, pa sam prije 6-7miseci presa na .ba....

 

Sad igram dva unija (oba su na .ba, 14 & 15), i ne bunim se.....

Uz malo samokontroliranja se moze i dobro napredovat u igri i u zivotu! (to dvoje nije međusobno iskljucivo!!) Cool

 


Pozdrav

 

AMD Phenom 9500 | Gigabyte GA-MA69GM-S2H(F4) | Chieftec 550W, GPS-550AB-A | 3 x 1GB KingMax DDR2 800MHz
PEAK Radeon HD3850 512MB DDR3 | Seagate 320 GB, 16MB, NCQ3, 7200

--
That's all from AmosSam
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2008 10:05 (AmosSam).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OGame

igra je dosta zanimljiva i fino smisljena, al kod nekih stvara ovisnost (moj brat npr.) u kasnijoj fazi igre trebas stalno bit na oprezu i stalno online, racunat napade i pljacke ... a to mi se nikad nije dalo tako da sam par puta pocea i igra sam samo dok me neko ne napadne i totalno srusi, onda odustanem i opet za 3-4 mjececa iz pocetka :) ...al uglavno, zanimljivo ! ;)

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: OGame

de molim te reci mi koliko dnevno si za ogameom,koliko puta dnevno napadas,

i te stvari


"Whenever my Boss pisses me off, I secretly change the password to his e-mail account.
When he can't log on, he'll piss and moan for 5 minutes, cursing the computer. Then he'll come groveling to me for my help. Once he's groveled enough, I re-enter the right password from my office, go to his and watch him look like a dummy while I log-on easily.
I just love it. Heh, heh, heh."
16 godina
neaktivan
offline
RE: OGame
crozoki kaže...

de molim te reci mi koliko dnevno si za ogameom,koliko puta dnevno napadas,

i te stvari


 
Mene pitaš?

Ovisi kako gledas... OGame mi je otvoren oko 16 do 18 uri dnevno, a aktivno mozda provedem 2 ure maksimalno....
Bas i ne napadam puno, vise sam na rudnike.... Ali mozda 10ak napada sedmicno...

A inace, trenutni cilj mi je istrazit gravitone prije 60k bodova! Cool U uni28 sam bi blizu, i krivi FS i odose sve....

Eto, nadam se da si to pita...

AMD Phenom 9500 | Gigabyte GA-MA69GM-S2H(F4) | Chieftec 550W, GPS-550AB-A | 3 x 1GB KingMax DDR2 800MHz
PEAK Radeon HD3850 512MB DDR3 | Seagate 320 GB, 16MB, NCQ3, 7200

--
That's all from AmosSam
16 godina
neaktivan
offline
OGame

Osobno mislim da web-broser igre jos k tome bazirane na tekstu i nisu baš neki pretjerani izvor zabave.


Do you not understand? To lose is to die! You may win a thousand fights, but you can only lose one.
 
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OGame

Igrao sam ogame prije mozda godinu i pol.(uni 1)

Dosao sam do 300 mjesta (imao 230k bodova) i onda sam odusto i dao acc.

Vec mi je navrh glave bilo napadanja,micanje flote,gradenja rudnika...

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: OGame

Ja ne znam, ali meni OGame nije dobar. A kamoli WoW, igrao sam i ne dopada mi se.Čak niti online.


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
neaktivan
offline
OGame

ja igram dugo vremena ogame.....sada prije par tjedana sam počeo igrat u uni 15 i starno mi se dopada igra.......ali me zanima dali bi tko poklonio acc komu se vise neda igrat ili mjenjao acc......??????

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OGame

Gora ovisnost od droge!

Ko nema zanimacije u zivotu moze je igrat a ko radi ili ima neki drugi hobi mogao bi lako ostat bez posla Namigiva


Intel(R) Core 2 CPU 6400 @ 2.13GHz,
NVIDIA GeForce 8800 GT, Total Physical Memory 2048 MB Patriot@800, BadAxe2
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OGame

to je tocno gora ovisnost od droge kada počneš igrat i ufuras se doslovce u igru(ne odustanes od 1 napada)ne mozes tako lako ostavit ali meni je ok....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OGame

opet pitam ako tko slučajno ima koji acc viska ili mu se vise neda igrat(bilo koji razlog)dali bi mi dao acc ili mjenjao......

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: OGame
pacifico kaže...

opet pitam ako tko slučajno ima koji acc viska ili mu se vise neda igrat(bilo koji razlog)dali bi mi dao acc ili mjenjao......

 ...ovo je i dokaz...
Pomalo, sta si nervozan. Ako neka ima ce da ti se javi, nemoj bit nestrpljiv. Igraj i pazi da ti ne opljackaju resurse.Viče

Intel(R) Core 2 CPU 6400 @ 2.13GHz,
NVIDIA GeForce 8800 GT, Total Physical Memory 2048 MB Patriot@800, BadAxe2
16 godina
offline
RE: OGame
The_Chosen_One kaže...

Ja ne znam, ali meni OGame nije dobar. A kamoli WoW, igrao sam i ne dopada mi se.Čak niti online.


 Ogame ok..   ali kako misliš WoW ti se ne dopada ČAK niti online???   Pa jedino online se i može igrati, osim ako govoriš o 'sandbox' modu igre kad simuliraš da si spojen na server na svom kompu ili eventualno lanu s par frendova. Sandbox nisam osobno probao, ali mislim kako to poprilično ubije poantu MMORPGa.

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
OGame

Igrao dugo vremena ali mi je islo na zivce to sto moram citav dan gledati stanje i u tocno odredenom trenutku biti za kompom.


Necu zvaku ocu kusur
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
OGame

meni je ogame jedna od najboljih igri jer mi je zanimljiva a i volim kad mi netko pošalje poruku i kaže MOLIM TE NEMOJ ME NAPASTI!!! a ja ga onda napadam svaki drugi dan Smijeh i bogatim se ress na njimaBogataš...ja sam se na ogamu koncentrirao na rudnike i istraživanja do 10k bodova a onda samo flota i ubijaj sve redomCool

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OGame

Igrao sam je neko vrijeme ali mi je ubrzo dosadila!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OGame

Igrao nekih godinu i pol, bio mod,smod,admin na forumu, prosao sve kaj se moze proc. Sad me to vise pustilo, barem sto se tice igranja. Al imam frenda koji i dan danas uredno farma i bog mu nis nemre xD


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 640MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
OGame

OGame je dobra igra ako ste dobro startali a ako  niste naravno da će vam biti dosadna,glupa itd...za ogame treba imati strpljenja i vremena....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OGame

Ja sam u 3 dana nakupio oko 3000 bodova ali igra je pretrula. To je najgluplja igra za online igranje. Igrajte Travian!

 
0 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OGame

igra san travian i o game igra nema pocetak ni kraj uvjek dodje neko jaci ko tlaci

 

dok je u travianu nesto bolja situacija kad dodje ona 4 rasa i kad se savezi budu udruzili da izgrade svjetsko cudo


škola.odbojka.pc
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: OGame

sta se tice o gamea tu sam izgubija skoro 3 godine zivota... zbilja droga, al ona TESKA... ne mos nigdi otic iz kuce dok nisi napravija fs il dok nisi siguran da ti neko nece flotu skrsit... ufff kad se samo toga sitim... anyway... glavni razlog odustajanja je naravno nemogucnost odrzavanja RL. em sam popustija u skoli, em ovo em ono... hvala na iskustvu i na ekipi, al majke mi NIKAD VISE!!!


May the Force be with you
16 godina
neaktivan
offline
OGame

OGame je zakon,ak imaš puuuno vremena.Igro sam hrpu uni-a od ogame.ba do .org...I stvarno sam bio ovisan o igri,visio cijeli dan, gledo ko me napada...

Na kraju su mi starci zabranili, kad sam počeo dvojke dobivat, i od tad ne igram....

 

I ne vraćam se više....

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OGame

Koja u vam najbolja imena za planete??

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: OGame
Ige kaže...

Koja u vam najbolja imena za planete??

 E sad si stvarno pretjerao... Pa kakva su to pitanja? Katastrofa...Viče

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
16 godina
neaktivan
offline
RE: OGame
Ige kaže...

Koja u vam najbolja imena za planete??

 zašto pišeš tri posta za redom, nisi sve to mogel napisat u jednom postu

 

H-MAN RULES!!!11
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2008 17:27 (Horagio).
16 godina
neaktivan
offline
OGame

ja sam igrao prije malo vise od godine u UNI7 sve dok me nisu skrsili zbog glupe pogreske (fakat trebas biti stalno u  oprezu!!!) pa sam odusatao da se malo vise posvetim skoli.....ALI :P, sad sam na faxu i nekim cudom imam vise vremena nego u srednjoj pa sam se vratio u UNI15 :S (RL naravno ne zapostavljam, ako nisam u prilici da pogledam kako stojim onda velim nekom frednu koji je doma da mi sita acc)

 

sve  u  svemu,  gore  od  heroina  majke  miCool

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2008 17:27 (AA-d00d).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: OGame
Horagio kaže...
Ige kaže...

Koja u vam najbolja imena za planete??

 zašto pišeš tri posta za redom, nisi sve to mogel napisat u jednom postu

 

 To je u svijetu forumaša tehnika popularno zvana "nabijanje postova". :)

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
16 godina
moderator
offline
RE: OGame

Dobio je karton, obrisan mu je jedan post - a vi se ostali suzdržite! Umjesto o temi, raspravljate o problematičnom tipu - znači i vi mlatite po off topic temama, proizvodite spam itd.

15 godina
neaktivan
offline
OGame

OGame je jednostavno loš i neigriv!

 
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice