OGame

poruka: 139
|
čitano: 74.554
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: OGame
CelticFrost kaže...
BinHex kaže...

Kad se sjetim OGame nekad. Bila je to teška zabava/ovisnost. Danas mi je sranje jer su postali previše pohlepni. Nema smisla igrati ako nećeš kupovati DM. Bez nje si u ogromnom hendikepu, pogotovo u samom početku uni-a. Šteta što ga upropastiše :(

S tim uvjerenjem i zbog odustajanja nekoliko ljudi sam prestao igrat prije... 6 godina? Ne znam kad su se točno ti žnj oficiri pojavili. Međutim, istina je da bez CM možeš bez problema biti top 20. Propao je community (bar na .ba), premalo aktivnih igrača - višestruko manje nego prije.

Ta igra se također shvaćala malo peozbiljno. Najavivši nove oficire, na uni1 .de smo ofmormili savez od bar 2k ljudi koji se tomu protivio. Apsolutni šok, ali i najnormalnija stvar kad bolje razmisliš. Gotovo svaka f2p igra to ima. 

Protivili su se i kod nas tome, ali mi tu nemožemo ništa.. Odustao sam od pravog ogamea (ogame.ba) prije nekih 6 - 7 godina, otišao igrat tadašnju ugamelu ali bila su sva vremena putovanja i resursa i izgradnje jednaka kao i na pravom ogameu, tamo je bilo 8000 ljudi od toga možda 2500 aktivnih.. Nije bilo nikakvih kupovanja, samo si mogao uzet VIP i dobio bi tri ili četiri prednosti (možeš blokirat osobe u inboxu, imaš postavljeno vrijeme kad dolazi napad ne morađ računati ručno i još nešto ali nisam siguran šta..)

Ugl bilo je jako jako zabavno igrao sam dok se nije zatvorilo 2010 u prosincu :(

11 godina
offline
Re: OGame

Poceo sam ovih dana uni Gemini (x4) na com.hr pa ako se nekom da, bilo bi mi drago da se javi. :)

Cca. 800 igrača, od toga bar pola inaktivno ili u MO. Probat malo, iako nije to to više, fale mi ipak ti stari dani hh.

 

Btw. za one koji tvrde da je igra neigriva itd... Niste jednsotavno dali pravu priliku ili ste bili dovoljno sposobni. Još su mi ostala poznanstva po cijelom balkanu, a imamo svi tonu priča, više nego dugogodišnji pecaroši. xD

12 godina
neaktivan
offline
Re: OGame
CelticFrost kaže...

imamo svi tonu priča, više nego dugogodišnji pecaroši. xD

Ouuu da :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: OGame

Ima i tamo na ogame forumu priče svih ogamera, gore nego da smo bili u II. sv. ratu :D

12 godina
neaktivan
offline
OGame

dobro jel moze neko rec u koj uni se moze uc a da ima igraca i da se isplati radit acc po mogucnosti da je 2x speed uni 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
OGame

Samo jedan ovako usputni "notifikejšn". Od ekipe koja je igrala na ogame.com.hr domeni, naravno svima je poznato da i ako uni nakupi 2k igrača pri otvaranju, da u roku godinu dana ta brojka drastično padne. E, ovdje nas je Gameforge sada malo razveselio. Pokrenuto je spajanje univerzuma.

 

Izlazni uniji (oni koji se gase i spajaju s ciljnima): Andromeda, Barym, Capella, Electra.

Ciljni uniji ( postoje 2 i u svakom slobodnih 300 slotova/mjesta): Draco ( 2x speed) i Fornax ( univerzum normalnih karakteristika).

 

LP

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
RE: OGame
Ogame volim
roman
11 godina
neaktivan
offline
OGame

pozz, neznam jel netko jos prati ovo al ako netko ima neki acc a da ne igra molio bi da mi se javi :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
OGame

jel se igra di šta?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: OGame
Harold_Cro kaže...

jel se igra di šta?

 kad ce neki novi uni ? igrao sam ga prije i sad bi ga igrao 

10 godina
neaktivan
offline
OGame

Formiram savez na njemačkom serveru. Pusham s cjelokupnom proizvodnjom, cca 60 mil. resursa dnevno. Uni je 5x speed s preko 5k igrača tako da ćete brzo razviti acc. Tko hoće igrati, šaljem link na PP.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: OGame

Vidi OGame teme! Nisam znao da itko to još igra. Takes me back...

Prije 7 godina sam prestao, a prije toga sam igrao 4 godine svakodnevno kao rudar HR saveza na uni5.ba, 5. na listi overall. Nemam pojma šta mi je danas sa accountom niti tko ga igra, niti igra li taj uni itko uopće više :D Uglavnom, jedna od najboljih browser igara do pojave oficira koji je napravio dosta velik rascjep među igračima, ne znam kakvo je sada stanje.

 

Je li OGame aktivan u RH ovih dana, kolko vas igra?

 

Ako ima netko registriran na uni5.ba nek mi napravi screeshot ljestvice da vidim jel se išta promijenilo :D

12 godina
neaktivan
offline
OGame

Ajme Ogame, igral prije 4-5god na Andromedi HR, (bil prvi po razorima :p) dok me nisu skinuli pošto fs se nije ni radio, ak i je to bi bilo ispod mjeseca sa ripovima xD ...

a kaj se tiče toga kak je danas .....

Hmm frend je  SMOD na geminiju pa sam malo gledal kod njega kak i kaj .... nema danas za CM kupuješ sve - od oficira do resa, seljenje planeta po ss-ovima itd.

btw već su sa redizajnom sve zeznuli ali ovo danas je .....

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 19:52 (brijalec).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
OGame

šteta da je OGame, čini se, polako postao igra koju ne vrijedi igrati. Parica se mogla okrenuti na bezbroj drugih načina, imali su baš ogroman support i fanbase, ali eto...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
OGame

U usporedbi s fanovima, igračima i samom OGameu, ne može se usporediti današnje stanje stvari, s onime od prije 4-5 godina. 

Što se tice samog područja Balkana (.ba domene), razdvojila se na nekoliko drugih, od kojih danas su u pogonu još .hr (Hrvatska), .si (Slovenija) i naravno .ba.. Igrača nema više puno kao nekada, ali igra se :D 2010 je zbog redesigna dosta otpalo, a i nakon redesigna se dosta toga izmjenjalo (nove zaštite početnika, premium mogućnosti, relokacije planeta, kupovina resursa, prodaja obrane i flote, kružne galaksije i sistemi, novi sustav komunikacije, časne/nečasne borbe itd.. ) 

I will not let an exam result decide my fate
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OGame

Evo baš me vuce da opet malo zaigram pa me interesira ima li negdje sajt koji pokazuje statistiku aktivnosti i to po domenama / regijama / državama i to ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OGame
ContoNick kaže...

Evo baš me vuce da opet malo zaigram pa me interesira ima li negdje sajt koji pokazuje statistiku aktivnosti i to po domenama / regijama / državama i to ?

 Probaj ovdje pronjuškat:

 

http://www.infuza.com/en

13 godina
offline
OGame retro server

Otvoren Ogame Retro server za nostalgičare!

http://ogame1304.de/game/reg/login.php

1Xspeed, no ACS, I ŠTA JE NAJBOLJE: NO DARK MATTER!

Eh da, i bez reklama.

Trenutačno oko 4K aktivnih članova nakon četri dana od otvaranja.

 

Ako se hoćete pridružiti ekipi s PCE foruma, alliance je MMS!

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2016 17:35 (Antropofob).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OGame

Mogao bih ja pokrenuti old school ogame, design i system su tamo iz 2008/2009, imam sve gotove filove i design, ali me strah da ne popijem koju tužbu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice