Open beta of Travian version 4

poruka: 11
|
čitano: 3.322
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Open beta of Travian version 4

Jeli iko od vas igra ovu novu verziju travijana?

Ja igram i cini mi se odlicna jer su uveli heroja i iteme za heroja ....

Moj acc je perceto

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Open beta of Travian version 4

Mislim da su novom verzijom travian usrali do nezamislivog, od onakve igre napraviti nesto ovako, fejl

http://vukajlija.com/
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Open beta of Travian version 4
pirat01 kaže...

Mislim da su novom verzijom travian usrali do nezamislivog, od onakve igre napraviti nesto ovako, fejl

Zasto to mislis?

 

13 godina
neaktivan
offline
Open beta of Travian version 4
koi serveri su otvoreni sa v.4?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Open beta of Travian version 4
Meni se ovaj novi update dosta sviđa,mada mi sad treba više vremena da se priviknem na te nove stvari.
14 godina
odjavljen
offline
Open beta of Travian version 4

Od onakvog (lijepog) minimalizma i jednostavnosti, naprave totalnu zbrku. Ne mogu ni zamisliti kako će nova verzija biti prihvaćena od strane ozbiljnijih igrača.

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Open beta of Travian version 4
kingmedo kaže...

Od onakvog (lijepog) minimalizma i jednostavnosti, naprave totalnu zbrku. Ne mogu ni zamisliti kako će nova verzija biti prihvaćena od strane ozbiljnijih igrača.

I sad ima dosta onih koji se protive novoj verziji

http://vukajlija.com/
13 godina
protjeran
offline
RE: Open beta of Travian version 4
kingmedo kaže...

Od onakvog (lijepog) minimalizma i jednostavnosti, naprave totalnu zbrku. Ne mogu ni zamisliti kako će nova verzija biti prihvaćena od strane ozbiljnijih igrača.

Ja travian igram oko 2 godine igro sam vise od 7 servera i ono igram ok ali sam daleko od ozbiljnijih igraca...

Cuo sam se s nekim malo boljim igracima i rekli su mi da im se ovaj travian uopce ne sviđa...

A meni je odlican jer ja volim bildanje heroja i kupovanje itema.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Open beta of Travian version 4
Chumi kaže...
kingmedo kaže...

Od onakvog (lijepog) minimalizma i jednostavnosti, naprave totalnu zbrku. Ne mogu ni zamisliti kako će nova verzija biti prihvaćena od strane ozbiljnijih igrača.

Ja travian igram oko 2 godine igro sam vise od 7 servera i ono igram ok ali sam daleko od ozbiljnijih igraca...

Cuo sam se s nekim malo boljim igracima i rekli su mi da im se ovaj travian uopce ne sviđa...

A meni je odlican jer ja volim bildanje heroja i kupovanje itema.

Možda je generalno dobra ideja i dobro realizirano, ali time se gubi ona čar traviana i nije to više to.

...
13 godina
protjeran
offline
RE: Open beta of Travian version 4
kingmedo kaže...
Chumi kaže...
kingmedo kaže...

Od onakvog (lijepog) minimalizma i jednostavnosti, naprave totalnu zbrku. Ne mogu ni zamisliti kako će nova verzija biti prihvaćena od strane ozbiljnijih igrača.

Ja travian igram oko 2 godine igro sam vise od 7 servera i ono igram ok ali sam daleko od ozbiljnijih igraca...

Cuo sam se s nekim malo boljim igracima i rekli su mi da im se ovaj travian uopce ne sviđa...

A meni je odlican jer ja volim bildanje heroja i kupovanje itema.

Možda je generalno dobra ideja i dobro realizirano, ali time se gubi ona čar traviana i nije to više to.

Znam pogotovo kad sa herojem ubijes 300 gorstaka ali ovo je samo za sad beta pa ce vjerojatno izbacit dosta stvari.

Ima jedna jako dobr stvar za one koji ne kupuju zlato jer mozes minjat srebro za zlato i tako je donekle ujednaceno, npr dobijes neku dobar item prodas na aukciji i mozes dobit 200 golda...

Ja sam kad sam igrao kupovao sam zlato samo za hranu tjedno 5 golda....

 

13 godina
neaktivan
offline
Open beta of Travian version 4

Ako hoćeš igrat s bildanjem heroja onda igraj dotu ili lol, ne travian.

Što se mene tiče, meni je već 3.5 verzija bila kap koja je prelila čašu. Besoptrebno uvođenje ranking heroja, nove sličice koje su usporile surfanje za 50%.

Kad sam ja igrao prije 3g na 3.0 verziji, bilo je preko 50 000 igrača. Sad se jedva skupi 10 000. Tužno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice