Playtoy-Belot

poruka: 40
|
čitano: 139.226
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Playtoy-Belot

Pozdrav! U ovoj temi stavljajte slike svojeg rejtinga u belotu ako kartate!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2013 17:22 (Haf932).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Playtoy-Belot
to nije vise zanimljivo,otkad mi dao bivsi forumas hack za playtoy,mogu imat koliko kod hocu :/,tak da svi mogu varat
http://movies-monkey.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Playtoy-Belot

jucer kartam belu i lik dobije četiri osmice i 920 zvanja. prvo je naravno pitao tko hoce zvanja i koliko. Znaci hax. Inace imam 10 na beli i opcenito je rasturam, ali kao i vecini igrica dolaze cheateri koji ju razjebu. Inace jako se lako zapalim na cheatere, ali kako su vecina klinci ne smijem ih mlatit :)

13 godina
neaktivan
offline
Playtoy-Belot

Pozzdrav ekipa. Ja sam vlasnik i osnivac Playtoy Hacker-a. Takozvani "hacker-goran". Nisam se htjeo vratiti na BUG zato jer mi je dojadilo se stalno registrirati. Al evo nesto za sve oni koji neznaju : kao i WLAN (moze se uci ako nije zasticeno lozinkom), tako i asp-ovi koji nemaju pass. Ovdje necu nista pricati o tome (mozda kada dode kolega s kojim radim). 

 

Pozz od -Black Hacker-,a

 

EDIT : Evo ti i slika

Playtoy Hacker + Moj Rejting Playtoy Hacker + Moj Rejting
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2010 12:59 (-Black Hacker-).
 
3 11 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Playtoy-Belot
-Black Hacker- kaže...

Pozzdrav ekipa. Ja sam vlasnik i osnivac Playtoy Hacker-a. Takozvani "hacker-goran". Nisam se htjeo vratiti na BUG zato jer mi je dojadilo se stalno registrirati. Al evo nesto za sve oni koji neznaju : kao i WLAN (moze se uci ako nije zasticeno lozinkom), tako i asp-ovi koji nemaju pass. Ovdje necu nista pricati o tome (mozda kada dode kolega s kojim radim). 

 

Pozz od -Black Hacker-,a

 

EDIT : Evo ti i slika

Pozz od Punte:) Da se i ja javim uz svog kolegu:)

 

Moglo bi se rec da ponosno mozemo reči da smo daleko ispred svih u dostignucima na Playtoyu, Black Hacker radi izvrsne programe za svakakve namjene, ACP i još puno stvari imamo i znamo, a to je samo dio arsenala:)

 

Dakako nebi smijeli puno o tome, al nema veze, malo mozemo:)

 

EDIT: Naravno imali smo i stranicu svoju, al iz vise razloga i nebitnih sad okolnosti ugasena je do daljnjeg, radi se na novoj:)

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2010 13:12 (PuntaBoy).
14 godina
protjeran
offline
RE: Playtoy-Belot
PuntaBoy kaže...
-Black Hacker- kaže...

Pozzdrav ekipa. Ja sam vlasnik i osnivac Playtoy Hacker-a. Takozvani "hacker-goran". Nisam se htjeo vratiti na BUG zato jer mi je dojadilo se stalno registrirati. Al evo nesto za sve oni koji neznaju : kao i WLAN (moze se uci ako nije zasticeno lozinkom), tako i asp-ovi koji nemaju pass. Ovdje necu nista pricati o tome (mozda kada dode kolega s kojim radim). 

 

Pozz od -Black Hacker-,a

 

EDIT : Evo ti i slika

Pozz od Punte:) Da se i ja javim uz svog kolegu:)

 

Moglo bi se rec da ponosno mozemo reči da smo daleko ispred svih u dostignucima na Playtoyu, Black Hacker radi izvrsne programe za svakakve namjene, ACP i još puno stvari imamo i znamo, a to je samo dio arsenala:)

 

Dakako nebi smijeli puno o tome, al nema veze, malo mozemo:)

 

EDIT: Naravno imali smo i stranicu svoju, al iz vise razloga i nebitnih sad okolnosti ugasena je do daljnjeg, radi se na novoj:)

Tko još ima želju hakirati igricu koji igraju mlađi igrači... Nekužim šta ste time dobili...

Jadno :S

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
13 godina
neaktivan
offline
Playtoy-Belot

Post removed!

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2010 13:27 (-Black Hacker-).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Playtoy-Belot
Daniman123 kaže...
PuntaBoy kaže...
-Black Hacker- kaže...

Pozzdrav ekipa. Ja sam vlasnik i osnivac Playtoy Hacker-a. Takozvani "hacker-goran". Nisam se htjeo vratiti na BUG zato jer mi je dojadilo se stalno registrirati. Al evo nesto za sve oni koji neznaju : kao i WLAN (moze se uci ako nije zasticeno lozinkom), tako i asp-ovi koji nemaju pass. Ovdje necu nista pricati o tome (mozda kada dode kolega s kojim radim). 

 

Pozz od -Black Hacker-,a

 

EDIT : Evo ti i slika

Pozz od Punte:) Da se i ja javim uz svog kolegu:)

 

Moglo bi se rec da ponosno mozemo reči da smo daleko ispred svih u dostignucima na Playtoyu, Black Hacker radi izvrsne programe za svakakve namjene, ACP i još puno stvari imamo i znamo, a to je samo dio arsenala:)

 

Dakako nebi smijeli puno o tome, al nema veze, malo mozemo:)

 

EDIT: Naravno imali smo i stranicu svoju, al iz vise razloga i nebitnih sad okolnosti ugasena je do daljnjeg, radi se na novoj:)

Tko još ima želju hakirati igricu koji igraju mlađi igrači... Nekužim šta ste time dobili...

Jadno :S

Mladi igraci - tamo svi imaju po 40 godina

13 godina
offline
Playtoy-Belot

Sad sam htio skartat koju partiju,ali kod prijave mi piše da zapis nije pronađen(tocno sam upisao nadimak i lozinku) i jel samo problem kod mene ili su oni opet nekaj shebali?

And Justice For All....... Metallica Forever!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Playtoy-Belot

Sutim :)

 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Playtoy-Belot
-Black Hacker- kaže...

Sutim :)

Ne seri 

Otvaraj usta !

If you hurry up, you might get your arm back!/// 'cause 50 cent isn't enough for this game///http://cod4ever.freeforums.org/index.php//If you don't stand for nothing you will fall for anything///
14 godina
neaktivan
offline
Playtoy-Belot

pa nek imaju i 100 a ne 10

ja takve 10-ke najviše volim namlatiti dobro....Viče

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Playtoy-Belot
-Black Hacker- kaže...

Sutim :)

Da boga da ti usta odpadnu od laganja :)

Jesi šta dobio hakiranjem playtoya? Nagradu? Poštovanje?

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
13 godina
neaktivan
offline
Playtoy-Belot

Da bog da ti se ku*** ukocio!!!!

 

EDIT : Samo mi reci jel posteno da admini ne vode i ljudi objavljuju tude informacije, psuju sve zivo na chatu,...?

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.8.2010 10:46 (-Black Hacker-).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Playtoy-Belot
-Black Hacker- kaže...

Prema ovim tvojim programima vidim da znaš neke stvari iz programiranja i znaš kako to iskoristiti!

Ako nije tajna možeš li reći koliko okoprilike imaš godina?

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2010 21:40 (captain_soap_McTawish).
14 godina
neaktivan
offline
Playtoy-Belot

BLack Hacker rocks! Cool

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Playtoy-Belot

e jel mi može neko poslat link i objasniti kako se hakira belot. hvala :)

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Playtoy-Belot

Evo da se pohvalim, jedna od mojih najdražih partija :D

:D :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Playtoy-Belot

ovako zanima me samo dali je moguce preko nadimka saznati stvarno ime i prezime osobe i kako? razlozi su osobni, i velika mi je zelja naci jendog šupka...hvala

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Playtoy-Belot
pedjo99 kaže...

ovako zanima me samo dali je moguce preko nadimka saznati stvarno ime i prezime osobe i kako? razlozi su osobni, i velika mi je zelja naci jendog šupka...hvala

nemozes, ni admini ti nece dat mail njegov bez policije, a opet mozda ima bezvezni(krivi ) mail tak da nis, a prek ip-ja isto tak :D

http://pvtorrent.org REGISTRACIJE OTVORENE
13 godina
neaktivan
offline
RE: Playtoy-Belot

pozz dado dali bi mogo meni reč taj hack za playtoy pošto mi svi spuštaju rejting.bila bi ti zahvalna:)

ja
13 godina
neaktivan
offline
Playtoy-Belot

Pozz!

Pitanje,pomoć...Redovito sam kartala šnaps na toyu sa određenim krugom ljudi. Prije nekih 3 tjedna požalili su mi se da su skužili da netko drugi igra pod mojim nickom,iako to , oz ondašnje perspektive gledajući, meni nije izgledalo moguće, budući da sam cijelo vrijeme bila logirana, ako ne u igri, onda barem u onom "dvorištu". Zatim mi se događalo da me uslijed igre prekine i napiše mi da me zbog preduge neaktivnosti server isključio...a partner u igri mi reče da sam i dalje bila tamo,kartala,pričala....I dok je moj orašasti mozak shvatio...osoba koja me hakirala počela je vrijeđati,omalovažavati sve koje znam i neznam...Nije pomoglo,naravno, ni otvaranje novog nicka. Fakat sam frustrirana! Hebeš toy i igranje,al ovo je postalo jako osobno....Žalila sam se playtoyu,al *ebe se njima :(..Molim pomoć:kako se zaštiti od takvih bolesnika? I kako uzvratiti {#} ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Playtoy-Belot

pa jesi probala kliknut tamo na "zaboravili ste lozinku" da ti na mail posalju drugu lozinku? to je jedino sto tu moze pomoc

Atomska bubamara
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.1.2011 18:46 (jurluk).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Playtoy-Belot

Jesam....nije pomoglo, al tnx na savjetu.I ja ću ponoviti pitanje...bolesni ume koji to radiš,kaj stvarno očekuješ od hakiranja faking šnapsa??Medalju?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Playtoy-Belot
-Black Hacker- kaže...

Pozzdrav ekipa. Ja sam vlasnik i osnivac Playtoy Hacker-a. Takozvani "hacker-goran". Nisam se htjeo vratiti na BUG zato jer mi je dojadilo se stalno registrirati. Al evo nesto za sve oni koji neznaju : kao i WLAN (moze se uci ako nije zasticeno lozinkom), tako i asp-ovi koji nemaju pass. Ovdje necu nista pricati o tome (mozda kada dode kolega s kojim radim). 

 

Pozz od -Black Hacker-,a

 

EDIT : Evo ti i slika

Ne kuzim smisao hakiranja belota, msm to je belot{#}, Jadno, da nemoze biti jadnije

12 godina
neaktivan
offline
Playtoy-Belot

Dobar dan. zanima me zasto mi je na belotu na playtoy zadnja dva dana sve sobe su mi pune i nemogu uc ni u jednu. probo sam obrisat chache al nije pomoglo.da li je neko imo slican prbolem i da li mi moze pomoc .Hvala

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Playtoy-Belot

Također.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Playtoy-Belot

Nista Bgm Bugovci moramo naci neki fol da hakujemo soliter :D na sta je svijet spao pa to nije humano, ovi sto su napravili hak za belot e bas ste im pokazali {#} i na ovom Bugu se svasta tolerise.Mislim neke stvari mogu razumijeti, ali ove stvari, pa kome pada na pamet da igru s kartama hakuje, i jos pazi oni puni sebe jos ponosni hej pa hakovali smo belot!.
Samo dok uskoro pocnu nastajati teme trazim hack za solitere {#} 

http://game.desert-operations.ba/?recruiter=36e8&world=d29ybGQx
9 godina
neaktivan
offline
Playtoy-Belot

Da li neko zna sta se desava sa Belom na playtoyu od juce se ne mogu uopste ulogovat jer samo dobijamm poruku greska i sta ce te vi ovde i neka slika izlazi sa zenom sa viklerima na glavi

jovanbelosevic
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Playtoy-Belot
ja imam takodje problem ne mogu uci nikako samo mi prijavljuje gresku
jovanbelosevic
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice