E-Sim ~ Suna

poruka: 2
|
čitano: 8.165
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
E-Sim ~ Suna

Procitajte ;) ako neko zeli igrat E-sim browser igru.

~Vasa pomoc je potrebna vasoj zemlji,mozda ste bas vi oni koji joj moze pomoci na pravi nacin.

~Iskoristite vase sposobnosti na najbolji nacin,oslobodite vasu drzavu od neprijatelja i krenimo u osvajanja... e-Sim je besplatna browser igra koja vam nudi online simulaciju svijeta Ova igra vam omugucava komunikaciju sa ostalim igracima iz cijelog svijeta.

~Unutar igre ces naci 92 zemlje (za sada) i sa preko 15.000 aktivnih igraca.


~Svaka zemlja ima svoju politiku,vladu,strategiju i vojsku.Ko to stvara?Ti,Gradjanin! Ne moras potrositi mnogo vremena na dnevne zadatke da budemo iskreni.

~Dnevni zadatak je ovdje raditi,trenirati i boriti se.Sve ukupno traje 10-20 minuta da to ucinis sve,ali ako zelis postati poznat u svojoj zemlji,da profitiras,bavis se politikom i slicno trebalo bi nesto i vise vremena. Za one koji se prvi put susrecu sa ovom igrom a nikad nisu prije.

~Pokusat cu vam objasniti neke stvari. Prvo ti si novi igrac koji mi zovemo beba.Kasnije ces nauciti temeljno pa ces moci raditi sto god pozelis Mozes postati vojnik i pomoci svojoj zemlji da se teritorijalno siri,profitira itd.

~Vojska je veoma bitna u E-sim.Dobijenje novih rankova,nagrada i heroj bitke medalja ti mozes postati vojni expert Ako je tvoja strast finansije i ekonomije ti mozes zapoceti svoj biznis.

~Svaka zemlja ima svoju politiku koju i ti mozes probati.Ako komuniciras ti mozes postati clan kongresa ili cak predsjednik svoje drzave. Onda ces moci rijesiti mnoge probleme(npr..objaviti rat,stvoriti alijansu,smijeniti predsjednika-drzavni udar,promijeniti porez i mnogo toga) Sad smo jaci nego ikad Pridruzite nam se da osvojimo cijeli svijet!!!

~Ovo je link da pomognete meni i sebi (dobijete 2gold-a bonusa) :
https://suna.e-sim.org/lan.137822/

~Sa ovim linkom nisam ja jedini koji dobija jer koliko ja dobijem toliko i vi...
{#}
Hvala svima koji su procitali i registrovali se :) 

1 Registrovao sam se
2 Glupa igra
0 Dobra igra
0 Kasnije cu probati je
Edvin
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
E-Sim ~ Suna

Ako nekom ne radi link evo drugoga 
e-africans.com/lan.137822/

Edvin
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice