15.1. PBZCOM@NET Applet nije učitan

poruka: 5
|
čitano: 26.664
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
15.1. PBZCOM@NET Applet nije učitan

Koristimo internet banking PBZCOM@NET (poslovni korisnik), sa današnjim datumom 15.1.2014. čini mi se/pretpostavljam da hrpa korisnika njihove usluge ima grdih problema sa pristupom (log in-om) koja je vezana sa novom verzijom Jave koja je danas izdana (Java 7 u51).

Java koju imamo instaliranu je 7u45.. Nisam telefonski mogao doći do podrške (osmi ste 'u redu')..strava i užas...

 

Uspio sam nekim čudom srediti.. Potrebno je otvoriti Java Control Panel, Security tab i Security Level postaviti kao na slici (spustiti na Medium). Nakon toga pristup radi uz sitne anomalije (sporo otvaranje predložaka i slično...)

Bolje išta nego ništa :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2014 14:54 (n3m4n).
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: 15.1. PBZCOM@NET Applet nije učitan

Spasia si me, ja sam na RBA imao identičan problem uključujući i 8. na listi čekanja na podršci?? Kako je to moguće uopće.... 

 

Ugl, hvala, medium security i meni rješia problem.

13 godina
offline
15.1. PBZCOM@NET Applet nije učitan

Imaj još bolju opciju tako da staviš URL  Exception Site List (Security tab) i onda sve radi ok (ne moraš mijenjati Security Level).

Problem je također za one koji imaju netbankig i e-poreznu, a e-porezna traži javu 1.7.0_21.

 

Testirao kod računovođe i sve radi OK (zaba i e-porezna).

 

Pozdrav

bunch
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
15.1. PBZCOM@NET Applet nije učitan

 

Da li bi ta aplikacija radila na windows 8.1 na kojima java nije uopće instalirana, nego je samo u internet exploreru 11 omogućena java unutar preglednika  ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: 15.1. PBZCOM@NET Applet nije učitan
bunkermax kaže...

 

Da li bi ta aplikacija radila na windows 8.1 na kojima java nije uopće instalirana, nego je samo u internet exploreru 11 omogućena java unutar preglednika  ?

Sumnjam.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice